• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
ani....však ja by som aj rýchlovku napiekla...lenže kto mi bude chodiť kočíkovať........potrebovala by som opatrovatelku....... :grinning: :grinning: :grinning: nechceš prísť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aha dalšia cez 30..vitaj v klube :wink:
2. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj jacka,keby si nebývala tak ďaleko,tak určite prídem :slight_smile: :wink:
2. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však nebývame tak daleko od seba....ved som v strede slovenska :wink:
a von si mala ist lebo poobede bude u vás pršať :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na to si ako prišla, že bude u nás pršať? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

pôjdeme za chvílku....Sabuška ešte spinká,tak až sa zobudí,napapá sa a ideme :slight_smile: a pršať môže,keď sa vrátime :slight_smile:

je už aj u nás zamračené :angry: ..dakujem jacka, že si nám ukradla slniečko :angry: :grinning:
2. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem všetko :grinning: :grinning: :grinning:

a máš pravdu ukradla celé je u nás :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vieš čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...keď začne pršať,tak sa hnevám :angry: :grinning:

idem...už sa zobudila Sabuška :slight_smile:
2. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja..Petko je už napaušaný...ešte my dvaja a je to..............som hladná ako vlčica :grinning: :grinning:

ale prídem :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...

Petko už vonku spinušká Matkovi sa už nechcelo ale idem ho poobliekať ked je tak krásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

aninka aké je u vás počasie? :wink:
2. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som douradovala, aj u nas je pekne pocasie, tak sme mali malu prechadzku s Vikinkou.Ked je doma, nepotrebuje spinkat a v skolke spi stale :sweat_smile: dnes sa akosi nevie s nicim zabavit.
Matka bol riadne od blata?
Simonka je zlatusik, ked tak klasne podarovala srdiecko :grinning:
2. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ma švihne s toho najmenšieho.....hodku som ho vozila po dvore.....aby pospal ...ja v šlapkách....a mladý pán oči puči........takže poobed spal hodky ...a ja som ošedivela :angry: :angry: :angry: ..........chudák MAtko.....stále ma volal že mám isť za ním :frowning2:
2. dec 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty.......ja mám doch chlapcov :slight_smile:
2. dec 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, jacka, to malo byt Matko bol riadne od blata :slight_smile:
takze ty mas takeho maleho "spaca" doma? tak to poznam, ani moja Vikinka toh
o vela nenaspala, ona mala aj reflux, takze aj veeela plakala :frowning2: tak to bolo dost narocne...a chlapci su rozkosni, teraz som dopozerala albumik, tie fotky, kde Matko dava pusu na brusko...dojemne su
2. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj dvoch......troch ...ten tretí maká v práci :grinning: :grinning: :grinning:

no ja mám "spavé" obe deti :angry:

dakujem ....aj ty hod foto,nech vieme s kým píšeme :wink:

reflux....no nič moc :frowning2: ............a plač poznám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pravidelne každy večer....a ešte aj teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si vybavila na úrade?
2. dec 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk žienky :slight_smile:
2. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka slniečko síce nebolo,ale vonku bolo fajnučko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dec 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí aj zajtra je den aninka :grinning: :grinning: :grinning: ........ :wink:
2. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........u nás bude určite pekne jacka :wink: ...to u vás bude o ničom počasko :grinning: ...nie že by som ti priala, to nieeeeeeeee :wink: :grinning:
2. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné aninka ved ty si prajnááááá...veríííííííííííííííííííííím ti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk, aninka, medovnicka upecene?

jacka, juuuj, veru, manzela som vynechala, tak mas troch peknych chlapov...a tebe som videla len brusko :wink:
na urade nic nove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medovnicky upecene, pisem ako madar :grinning:
2. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že som :grinning: :grinning: :grinning:

jacka čo zajtra varíš?alebo čo máš navarené?..mňa už ide šľahnúť z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...my sme dnes dojedli mäsko od nedele....a zajtra...neviem čo....ale asi spravím rezance s tvarohom....nemám síce na to chuť,ale ja už fakt neviem, že čo :angry:
2. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty...nooooooooo medovníčky upečené,voňavé...na to, že som to robila prvýkrát,tak sa mi podarili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ešte ich treba ozdobiť a bude to hotové :slight_smile: ...len sa ,mi do toho už dnes nechce...dokončím zajtra :slight_smile:
2. dec 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ..no francuzke....tááák dááávno som ich nerobila ...asi pred dvom týždnami......ja tiež neviem ani náhodou čo variť...........a rezance s tvarohom mi Matko jest nebude tak jemu robím zvlášť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale to by som si dala.....mnam ešte slaninku.....a šup do bruška......v mojom prípade brucha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a v mojom prípade do brušiska :grinning: :grinning: :grinning:

vidíš..francuzáky...ma to nenapadlo...urobím aj ja :slight_smile: ...dik za tip :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hocikedy... :wink:

neboj nič raz zmiznu a budeme ako modelky :dizzy_face: ...to vieš po dvoch detoch.... :dizzy_face:
2. dec 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň že sa máme na čo vyhovoriť...že jacka :grinning: ...len dúfam,že sa na dve deti nebudeme vyhovárať dlho :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam aj ja :grinning: :grinning: :grinning: ...ale aspon zatial :wink:

čo ideš chystať na večeru...
2. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam, francuzske, chute ste mi narobili :grinning:
ideme hrat domino, uz sa mi o nom aj sivat bude :wink:
zajtra pridem
2. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa letty :wink:
2. dec 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok