Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
2. dec 2009

ahoj letty 🙂

jacka,no ty akého šikovníčka máš doma 😵 ...Maťko si vie sám vyčistiť topánočky 😵 ...to Simi ani náhodou 😝 😉 ..........a leháro pri laptope 😵 nemá chybu 🙂 🙂 🙂

neviem čo nachystám na večeru 😒 ....asi salámku,vajíčko,zeleninku 🙂

jacka
2. dec 2009

však ma skoro vystrelo....ked namočil topánky 😠 😠 😠 😠 😠 .............................dakujem 😉

aninka29
2. dec 2009

jacka....Maťuldo je šikovníček...to nevadí, že zmočil celé boty a zašpinil celé umývadlo aj okolie 😵 😀

jacka
2. dec 2009

celé... 😠 ..............na takéto bordely máme práčovnu... 😠 ...............ale snaha sa cení 😉

Matko už večeria....potom šup do vane..lebo už tu mám jedneho adeptna na spanie...vreští na plne hrdlo 🙄

aninka29
2. dec 2009

idem aj ja nachystať večeru pre Simi 🙂 ...do vane ju šupnem o šiestej....potom Sabi a bude pokoj 🙂

aninka29
2. dec 2009

jacka, teraz som si všimla najkrajší darček pre ocina a maminu 😵 😵 😵 ...to je veru najkrajší darček 😵 😵 😵 ...Peťulko sa veľmi podobá na Maťka 😵

aninka29
2. dec 2009

idem sa pochváliť....Sabinka sa už dokáže sama prevaliť z chrbátika na bok 😵 😵 😵 ...tučko môj krásnučky 😵

jacka
2. dec 2009

dakujem aninka....veru je.....ale už je okupkany a spinušká...chudatenko.....už sa s nim nedalo vydržať...ved tak malinko spinkal.............takže o 9 je už hore....tak ako včera

Sabinka 😵 😵 😵 😵 ....šikovnica malinka.......vidíš ako to letí..anjelik maličký 😵 😵 🙂 🙂 🙂 ....vraj tučko.... 🙂

aninka29
2. dec 2009

kuk...aj Sabi už hajušká 🙂 ..jacka je tučko a akýýýýýýýý 😀 😵

našla som pre Simku ďalší darček 🙂 ....bábkové divadlo 🙂 ...sa zahrám aj ja 🙂 😉 .....dúfam, že ho budú mať,kým sa dotrepem nakupovať darčeky

jacka
2. dec 2009

bože..to človek aby noviny netvoril......volajky hajzel rok zneužíval 7 ročného chlapca......................je toto možné

aninka29
2. dec 2009

jacka kde?...tu na slovensku?..............ono je to vlastne jedno kde 😠 ............ ☹ ☹ ☹ ☹ ......ja nechápem ako sa niekto môže ukájať na tých bezbranných detičkách.... to je hrozné 😢 😢 😢

jacka
2. dec 2009

aninka...Sabínke chutia tááák velmi palčeky 😵 😵 ...........vobec nevyzerá žeby bola tučko 😉

bábkove divadlo...dobrá vec....len u nás by to neprežilo ani do rána 😀 😝

jacka
2. dec 2009

vieš čo aninka......je mi s takýcho ludí na vracanie.....a vraj ked to prasklo tak sa obesil......

aninka29
2. dec 2009

jacka chutia jej a ako 😒 ....už si začínam robiť starosti, že z toho bude zlozvyk 😖 ...myslíš, že to už mám nejak riešiť,to cmúľanie palčekov?......ona si pchá furt rúčky do pusy...mám pocit, že niekedy si tam tú rúčku strčí až po lakeť 🙂

jacka
2. dec 2009

ja Petkovi vyberám s pusiny pršteky......som sa pýtala aj dr. taka vravel že vyberať...a pokial nie su obžute tak nič...ale ak by boli tak ....niečim zaviazať .....aby sa nedostal infekcia....................a prsty si začal strkať aj Matko...dr. vravela že opakuje po Petkovi a vraj ešte možeme začať nosiť plienky.....ale vraj to je len dočasné....no tak dik 😝

aninka29
2. dec 2009

nooooo na noc jej dávam rukavičky.....a cez deň sa jej snažím vyberať...ale nie vždy sa to dá 😉 ...ja jej vyberiem,a ona si ho tam zase strčí..a tak dookola 🙂 ...ale rúčky mám stále v pusine keď nespinká...predpokladám, že ju svrbia ďasienka..aj do hrýzatka kuše ako ďas....ale keď jej vypadne,tak zase rúčky

aninka29
2. dec 2009

zatiaľ pršteky nemá ožužlané 😉 ...ale bojím sa, že budú 😒

aninka29
2. dec 2009

ona to má asi miesto cumlíka....ten nechce

jacka
2. dec 2009

tak dávaj na to pozor......niečim hnusným jej ich potri.....napr octom....ale nesmie tam mať bolanku...alebo niečím taký fuj

moj si začal strkať celu pästičku ked mal žabu....a vyberám..aj MAtko si pchal ked bol malinký a vyberala som a nič sa nestalo.......

jacka
2. dec 2009

ja nemožem sam otočiť Petkovi hlavu.....zakaždým vrieska aby som ho bila.....ale on je stále je tam ...aj na rukách.....ked ho držím.......

aninka29
2. dec 2009

no Simi si dáva pästičky do pusy od narodenia...to ma neštve....ale štve ma to cmúľanie pršteka.........myslíš, že jej mám niečim potrieť tie pršteky?...octom?..to jej neuškodí?

jacka som nepochopila tvoj posledný príspevok 😅 ..skús ešte raz 🙂 ..asi si sedím na kábli 😀

jacka
2. dec 2009

som to písla ako hoten toten...no Matko otravoval že chce ísť spať...tak znovu

jacka
2. dec 2009

že si Petko otáča hlavičku stále na jednu stranu.....a ked mu ju otočím tak vrieska akoby ho to bolelo........aj na rukách ked je tak stále otáča hlávku na jednu stranu.......dr. vravela že otáčať lebo bude mať hlavičku šišatu.....no neviem či je to všetko s kostolným poriadkom.......aj teraz som ho bola kuk......tak je zabalený v perinke otočený na bok a hlava je naopak........ach jaj

jacka
2. dec 2009

tonie vela octu..taku malinku kvapku alebo niečo ine hnusné...alebo už len zabaliť

jacka
2. dec 2009

to som napísala riadnu somarinu...sa nečudujem že si nechápala...ani ja teraz ......to som asi ani ja nebola 😀 😀 😀

aninka29
2. dec 2009

jacka to sme mali aj my 😒 ...ale Sabuška neplakala keď som jej hlávku otáčala.......som ju viac polohovala do druhej strany a už je dobre...ona otáčala pekne hlávku,len keď spinkala,tak ju mala otočenú stále do jednej strany....teraz už pekne otáča aj v spánku keď sa pomrví......raz má na jednej strane,raz na druhej

Peťulko z toho vyrastie...len ho častejšie polohuj na druhú stranu 🙂

aninka29
2. dec 2009

ale vieš čo...ja keď mám Sabušku na rukách,tak tiež má hlávku natočenú len do jednej strany....ale zase,keď zareaguje na nejaký podnet,tak otočí aj na druhú stranu

jacka
2. dec 2009

ved som ho celý den otáčala na tu druhu stranu..ale on je schopný kukat radšej do gauča ako na hračku.....dufam že ho to prejde......však dr. o tom vie tak by hádam povedla že niečo nie je o.k

aninka29
2. dec 2009

vyčkám ešte nejaký čas a potom asi skúsim ten ocot...nechcem jej baliť ručičky aj cez deň...lebo predsa...chytá už hračky,a takto by jej to nešlo

aninka29
2. dec 2009

veď aj nás postrašila rehabilitáciou 😝 a na ďalšej poradni už bolo všetko v poriadku 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre