• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
hej už mám normál mrchu...teraz ju očakávam druhýkrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....mávala som aj pred porodmi bolesti...a strašnéééééééééééé :frowning2: ...a to sa hovorí, že keď máš pred porodmi bolestivú mrchu,tak po porode sa to upraví...ale u mňa to nejak neplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nemám síce až tak veľké bolesti,ale predsa sú :confounded:
3. dec 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka asi tie tričulá :slight_smile:
3. dec 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj sa tešííííím........ :dizzy_face: :dizzy_face: len ako to zakamuflujem pred Matkom :sweat_smile:
3. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mávala pred porodmi...som byvala na tbl...a teraz som ani nevedela že som dostala...... :wink: klop,klop
3. dec 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš....aj ja som sa tešila po prvom porode, že o mrche ani vedieť nebude....a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...bolesti ako keby som kontry mala :grinning: ....to asi aby som nezabudla na pôrody :grinning:
3. dec 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som neverila tomu že bude bezbolestná....a aha......som zvedava...stráááášne.....čo bude teraz :sweat_smile:
3. dec 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď si nemala bolestivú po Maťkovi,tak určite nebudeš mať bolestivú ani teraz :slight_smile:
3. dec 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde je .....Petulo je hladnýýýý :angry:
3. dec 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam aninka,.......že to tak bude :slight_smile:
3. dec 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem niečo nachystať na večeru..neviem síce čo...ale niečo vymyslím :wink:

potom prídem :slight_smile:
3. dec 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do riti....nevydal mi a zdrholl :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ako nevydal a zdrhol??????? :confused: :confused: :confused: ....to automatika, že tringelt??? :confused:
3. dec 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu :slight_smile: manzelik isiel do prace,tak mozem tu byt dlhooo :slight_smile: dnes som si pozehlila, poumyvala, zajtra mam pokoj, sa tesim :slight_smile:
ja uz darceky poriesene mam, ale u mna je to ine, ako u vas, mamky, Vikinka bola v skolke, tak som mala cas to poriesit. este potrebujem nejake drobnosti.
Ja som Vikinke kupila oblecko, rozne parady do vlaskov, nahrdelnik a nausnice(take detske, pre male princezne :slight_smile:,DVDcka, detske clovece a taky dom, ktory si ona sama vybrala, prisiel katolog od dracika, tam to zbadala a chcela to a este jej chcem kupit knihy - Detsku encyklopediu a Pipi dlhu pancuchu....a mozno este nieco objavim :dizzy_face:
3. dec 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
platila som 25,55...dala som mu 30...a bol fuč :angry: :angry:
3. dec 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mu volala-...a hádaj čo... :angry: :angry:
3. dec 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak to bol iny expert :confounded:
3. dec 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo jacka?...zapieral? :angry:

letty...pekné darčeky...Vikinka bude mať určite radosť :slight_smile: ...aj ja chcem kúpiť tú encyklopédiu :slight_smile: ...našla som dve detské vydania :dizzy_face:
3. dec 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem mamušky :slight_smile: ...večer určite prídem :slight_smile:
3. dec 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nedvihol..... :angry: :angry:

tak na druhý.. mobil.....že to niééééééééééé......že sa mu to ešte nestalo.......hnusák
3. dec 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani hladná nie som....
3. dec 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát volal....že mám pravdu....a ospravedlnuje sa........vraj mám pravdu...no jasné ja ju mám vždy.......uff..ešteže tak

zachvilu príde.......
3. dec 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto je super, jacka, esteze tak...
uz mam foto, ale tvoje jacka nevidim :wink:
3. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som túúúúú......

Petulo už odfukuje......ešte Matko...a možem ísť spať aj ja :grinning: :grinning: :grinning:

letty..no s mojou foto je to horšie.... :wink: dám do albumu ked tam budeš.. :wink:
3. dec 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa chlapec ospravedlnil.....to sa mi páči.....len také šušne mi vydal :angry: .....ale hlavne že vydal :grinning: :grinning:

už mi aj vyhladlo...hádam niečo do seba hodím :wink:
3. dec 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som už tuuuuuuuuu :slight_smile:

aj Sabi už odfukuje :dizzy_face:

letty.....no vidíš...ešte hodiť fotočky do albumu a bude to ok :slight_smile: ....cez pas vás nie je moc dobre vidieť :wink:
3. dec 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty už je tam......hod aj do albumu :wink:
3. dec 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa uz okupali, dufam, ze tiez coskoro pojde drobec, lebo dnes zase nespala poobede a ja sa rozvalim pred gaucom :slight_smile:
ved muz mam jedno foto :slight_smile: tak sup aj ty :dizzy_face:
3. dec 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,hlavné je, že sa chalan vrátil :slight_smile: ...iný by sa možno nato vyprdol :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mamky ja som zabudla kámoške poslať fotky kvôli tým vianočným pohľadniciam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ma to napadlo až teraz...tak som poslala...no čo ja viem,či to stihne :unamused:
3. dec 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tebe ešte spáva poobede???........aj aj chcééém :unamused:
3. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok