Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
3. dec 2009

hej už mám normál mrchu...teraz ju očakávam druhýkrát 😝 ....mávala som aj pred porodmi bolesti...a strašnéééééééééééé ☹ ...a to sa hovorí, že keď máš pred porodmi bolestivú mrchu,tak po porode sa to upraví...ale u mňa to nejak neplatí 😝 ...nemám síce až tak veľké bolesti,ale predsa sú 😖

aninka29
3. dec 2009

jacka asi tie tričulá 🙂

jacka
3. dec 2009

juj sa tešííííím........ 😵 😵 len ako to zakamuflujem pred Matkom 😅

jacka
3. dec 2009

ja som mávala pred porodmi...som byvala na tbl...a teraz som ani nevedela že som dostala...... 😉 klop,klop

aninka29
3. dec 2009

no vidíš....aj ja som sa tešila po prvom porode, že o mrche ani vedieť nebude....a prd 😝 ...bolesti ako keby som kontry mala 😀 ....to asi aby som nezabudla na pôrody 😀

jacka
3. dec 2009

no asi 😀 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2009

ja som neverila tomu že bude bezbolestná....a aha......som zvedava...stráááášne.....čo bude teraz 😅

aninka29
3. dec 2009

no keď si nemala bolestivú po Maťkovi,tak určite nebudeš mať bolestivú ani teraz 🙂

jacka
3. dec 2009

no kde je .....Petulo je hladnýýýý 😠

jacka
3. dec 2009

dufam aninka,.......že to tak bude 🙂

aninka29
3. dec 2009

ja idem niečo nachystať na večeru..neviem síce čo...ale niečo vymyslím 😉

potom prídem 🙂

jacka
3. dec 2009

do riti....nevydal mi a zdrholl 😠 😠 😠 😠 😠 😠

aninka29
3. dec 2009

jacka ako nevydal a zdrhol??????? 😕 😕 😕 ....to automatika, že tringelt??? 😕

letty86
3. dec 2009

uz som tu 🙂 manzelik isiel do prace,tak mozem tu byt dlhooo 🙂 dnes som si pozehlila, poumyvala, zajtra mam pokoj, sa tesim 🙂
ja uz darceky poriesene mam, ale u mna je to ine, ako u vas, mamky, Vikinka bola v skolke, tak som mala cas to poriesit. este potrebujem nejake drobnosti.
Ja som Vikinke kupila oblecko, rozne parady do vlaskov, nahrdelnik a nausnice(take detske, pre male princezne 🙂,DVDcka, detske clovece a taky dom, ktory si ona sama vybrala, prisiel katolog od dracika, tam to zbadala a chcela to a este jej chcem kupit knihy - Detsku encyklopediu a Pipi dlhu pancuchu....a mozno este nieco objavim 😵

jacka
3. dec 2009

platila som 25,55...dala som mu 30...a bol fuč 😠 😠

jacka
3. dec 2009

som mu volala-...a hádaj čo... 😠 😠

letty86
3. dec 2009

jacka, tak to bol iny expert 😖

aninka29
3. dec 2009

čo jacka?...zapieral? 😠

letty...pekné darčeky...Vikinka bude mať určite radosť 🙂 ...aj ja chcem kúpiť tú encyklopédiu 🙂 ...našla som dve detské vydania 😵

aninka29
3. dec 2009

no idem mamušky 🙂 ...večer určite prídem 🙂

jacka
3. dec 2009

ani nedvihol..... 😠 😠

tak na druhý.. mobil.....že to niééééééééééé......že sa mu to ešte nestalo.......hnusák

jacka
3. dec 2009

ani hladná nie som....

jacka
3. dec 2009

akurát volal....že mám pravdu....a ospravedlnuje sa........vraj mám pravdu...no jasné ja ju mám vždy.......uff..ešteže tak

zachvilu príde.......

letty86
3. dec 2009

takto je super, jacka, esteze tak...
uz mam foto, ale tvoje jacka nevidim 😉

jacka
3. dec 2009

už som túúúúú......

Petulo už odfukuje......ešte Matko...a možem ísť spať aj ja 😀 😀 😀

letty..no s mojou foto je to horšie.... 😉 dám do albumu ked tam budeš.. 😉

jacka
3. dec 2009

sa chlapec ospravedlnil.....to sa mi páči.....len také šušne mi vydal 😠 .....ale hlavne že vydal 😀 😀

už mi aj vyhladlo...hádam niečo do seba hodím 😉

aninka29
3. dec 2009

aj ja som už tuuuuuuuuu 🙂

aj Sabi už odfukuje 😵

letty.....no vidíš...ešte hodiť fotočky do albumu a bude to ok 🙂 ....cez pas vás nie je moc dobre vidieť 😉

jacka
3. dec 2009

letty už je tam......hod aj do albumu 😉

letty86
3. dec 2009

my sme sa uz okupali, dufam, ze tiez coskoro pojde drobec, lebo dnes zase nespala poobede a ja sa rozvalim pred gaucom 🙂
ved muz mam jedno foto 🙂 tak sup aj ty 😵

aninka29
3. dec 2009

jacka,hlavné je, že sa chalan vrátil 🙂 ...iný by sa možno nato vyprdol 😝

mamky ja som zabudla kámoške poslať fotky kvôli tým vianočným pohľadniciam 😝 ...ma to napadlo až teraz...tak som poslala...no čo ja viem,či to stihne 😒

jacka
3. dec 2009

tebe ešte spáva poobede???........aj aj chcééém 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre