• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

5. decembra 2016 
letty vy ešte spinkáte poobede? :slight_smile: ...my už dávno nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka si ma predbehla :angry: :slight_smile:
3. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru.....kvoli 5e....by som sa aj ja vy...toto :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hi hi ....Maťko aký kuchár je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som tiež ťapa....som ani neodfotila Simušku ako vykrajovala medovníčky :frowning2: ...by som sa aj ja pochválila,akú mám doma pomocníčku :slight_smile:
3. dec 2009 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v skolke spi śtale, tak som myslela, ze budem aj doma, ale nieee....
aj ine maminy mi spominali, ze im deti doma deti uz davno nespia a v skolke spia, v auguste, ked nechodila do skolky, tak spala tak 3 krat do tyzdna, nie kazdy den
3. dec 2009 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:frowning2: jacka, kde si, ved ta nevidim na fotke
3. dec 2009 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mozno neskor dam foto, neda sa to poslat, aby ste to videli len vy? ini nemusia, ja ostatnzch smirujem, mna nemusia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viete čo mi nejde do hlavy....tá baba čo vyhodil novorodenca s okna.......nechápem...ako si to nikto nevšimol......to po prvé...a ako po druhé......ako mohla porodiť ...ja som rodila dva krát....bez kriku....v hajzli......nechápem toto
3. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
letty tak to vymažeš.....ja to tiež dám po čase fuč.....ma musí muž lepšie odfotiť.....tak ja vobec nevyzerám :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akože nevidíš....v našich srdiečkach som :wink:
3. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nedá sa to posalť aby sme to len my videli...také čosi nefunguje :wink:
3. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, tak sa tesim na tvoje foto, tak nech manzelik foti ako sa patri :slight_smile: ak mne sa zda, ze aj mna obcas odfoti a niekto cudny na mna z tej fotky pozera :grinning:
mozno si to nikto nechcel vsimnut, ktovie, alebo si mysleli, ze pribrala,ktovie, co sa v tej jej hlave udohravalo
3. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no...ma zabite ...tak som dala zlu foto...ale už som to opravila....pardon

to bude tou druhou materskou ..alebo mi mlieko udiera kam nemá :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej, jacka, no aka pekna zienka si, na to, ze ti Petko neda spavat :slight_smile: super
3. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
letty,to sa nedá urobiť tak,aby ťa ostatní nevideli :unamused: ....veď nahoď foto,a potom ak nebudeš chcieť,tak vymažeš :wink:
3. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
letty.....ani mama nie?.....však my sme ledva s aninkou funeli celé leto.....no ja to nechápem,vobec...a ešte k tomu v lete....nie...toto ja nechápem
3. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka asi keď tá krava rodila,tak si hrýzla do niečoho,aby nevrieskala :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hnusoba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ktovie, ake ma rodinne zazemie :frowning2: ani mne to nejde do hlavy...
no skusim dat foto, ked do mna tolko hustite :slight_smile:
letty....dakujem.. :dizzy_face: :dizzy_face: .....teraz vyzerám ako chodiaca zdechlina :grinning: :grinning: :grinning: ...kruhy pod očami,biela ako stena....vlasy vypadané :grinning: :grinning: :wink: :wink:
no aninka ty to chápeš????.......a teraz sa psychicky zrutila....na to mala myslieť ked to spravila
3. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daj letty....daj......sme zvedavé :astonished: :astonished: :wink:
3. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no davam, ale su velke, musim zmensit :unamused:
3. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krava tak jej treba :angry:

daj letty :slight_smile:

mamky mne už hrabe...som z ničoho nič vypla pc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a zase zapla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toto je tu na nič...že musíme zmenšovať fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kam ste zmizli mamky?
3. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tie fotky mi davaju zabrat :unamused:
3. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
letty ja počkám :wink: ...mám ešte pol hodku čas :slight_smile:
3. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
huráááááááá...letty dala foto :slight_smile: ...krásnu dcérku okatú máš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...modelečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
počuj moja...však ty vyzeráš mladšie ako ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....už viem po kom má Vikinka očká :slight_smile: ...po mamke :dizzy_face: ...krásne ste :slight_smile:
3. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem, aninka, asi len ocka ma po mne, inac je to cely tatik :slight_smile: ze mladsie :grinning:
3. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok