Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2009

dobru aninka 🙂 😔

jacka
3. dec 2009

idem aj ja.....ledva držím oči 😉

jacka
3. dec 2009

dobre letty.... 🙂

dobru noc...pa zajtra 😔 😔

utka
3. dec 2009

Ahojte. ja naozaj nestíham ani len čítať vás ☹. Ale ináč sa máme dobre.

siwike25
autor
3. dec 2009

avoj utka 😵

aninka29
4. dec 2009

dobré ránko mamky 🙂

ja nemôžem spať ☹ už som hore od piatej...strašne ma bolí to brušisko 😢 ......doteraz som ležkala pri telke.ale u ma to nebaví tak idem šmírovať po nete,kým detičky spinkajú 😵
Sabinka o šiestej zamrnkala...ale pohladkala som ju a zaspinkala opäť 😵 ...spachtoško môj krásny 🙂

jacka
4. dec 2009

dobré ránko.... 🙂

no ani...prekvapuješ 😉 😉 ...........daj si tbl......alebo teplu sprchu.... 😉 no nezávidím ti ☹

aninka29
4. dec 2009

ahoj jacka 🙂

dala som si tabletu..aj vyhrievací vankúš na brucho...to mi pomáha 🙂 ...no dúfam, e po tablete to prejde ☹ ...som hotová ....sa neviem ani poriadne vystrieť, čo také krče mám ☹

leninka75
4. dec 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 .............včera som už nejako nestíhala ☹ ☹ ☹ .........ani, tak ako je to s tými tvojimi vianočnými darčekmi???..........máš či nie???..............lebo nedávno si tuším písala, že už čosi máš a že ostatné máš rozmyslené ??!!.........normálne strácam prehľad......................jacka, ako ste dnes spinkali???............letty, aj som mala takú lilku - uplakanú a nespavú ☹ ☹ ☹ ............no vitaj v klube!!! 😉 😉 ....................netajím 😀 😀 😀

leninka75
4. dec 2009

nádherné fotečky letty!! 🙂 🙂 🙂 .............krásne ste aj maminka aj malinká!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
4. dec 2009

ozaj, ako asi docestovala deni??? 😨 😨 😨 😨

leninka75
4. dec 2009

a ešte ma napadlo.............letty čo si robkala pred MD???................tiež som na FB kuk IP.........

jacka
4. dec 2009

moja ☹ ..............je mi ťa luto ☹ ☹ ......dufam že tbl zaberie čo najskor............čo si si dala

........si neviem predstaviť seba pri mojich deťoch

aninka29
4. dec 2009

ahoj leni 🙂
nepísala, že som mám vianočné darčeky....len ich mám premyslené 😉 ...písala som, že mám už nejaké veci do krstu 😉 ...budúci týždeň krstíme....tak najprv riešime to 😉 ...vieš moja 🙂

už máte spustený net v práci?...no super 🙂

deni dúfajme docestovala šťastlivo 😵 ...keď si dobre pamätám,tak o dva týždne je zase doma,či sa mýlim?

jacka
4. dec 2009

ahoj leni......no konečne 😉 😉 🙂 🙂 🙂

jacka
4. dec 2009

noc...nič moc...sa potrebujem riadne vyspať 😝

jacka
4. dec 2009

nie nemysliš....... 😉 na sviatky by mala byt na sk 😉

aninka29
4. dec 2009

jacka ja si už na to pomaly zvykám....teda na tú bolesť...že musím aj tak makať ako vždy....no dúfam, že to prejde 😒
jacka buď rada, že nemáš bolesti....ešte to ti chýba ku šťastiu 😒 ...stačí, že si vyžmýkaná ako citrón z toho, že nie si poriadne vyspinkaná 😖

aninka29
4. dec 2009

no idem...Sabinka už vo veľkom klebetí 😀

jacka
4. dec 2009

😵 😵 ..ja idem akurát Petka dať do kočíka......a Matka asi naštopem ako hus 😠 😠 ...mi nechce zase jesť 😝

letty86
4. dec 2009

Ahojte, mamky 🙂
Vikusku mam v skolke, som zvedava, aky bude mat zazitok z Mikulasa 😵
aninka, taj nech bolest rychlo prejde ☹ ja mam iny problem, ja mam PMS, ale hrozny, nervna som dobry tyzden pred, zjem, co nezje mna, joooj, tak to nemam rada, ale ked to pride, tak v pohode, hormony sa ukludnia 😉
dakujem, leninka, pridam si aj teba a kuk fotky. Ja som pred materskou dokoncila VS (externe som chodila) a robila som popritom casnicku, aby boli korunky 🙂 Teraz neviem, co by som chcela robit, velmi na vyber nie je ☹ Mam skoncenu masmed. komun., ale asi do medii nechcem ist, prispievala som do jedneho casopisu, dodnes nemam honorar za niektore clanky ☹
ja dnes varim francuzaky, ste mi narobili chute, ale musim zbehnut kupit spekaciky...
Idem si vas priadat na fb, ak budete mat navrh, som to ja 😀

letty86
4. dec 2009

mamky, kde steeeee 😕

jacka
4. dec 2009

túúúúúú......

letty86
4. dec 2009

🙂 Petulko spinka?

jacka
4. dec 2009

ja som sa akurát vyrevala.....a dobre sa mi stalo......nemožem ani obed uvariť dtále len vonku kočíkujem...a Petko oči otvorene....teraz ich len zavrel asi 5min.......

juj ...tak zaital...musím padať

letty86
4. dec 2009

aj moja Vikinecka mi to robila ☹

letty86
4. dec 2009

aninka, a ty si mi kde zmizla 😉

jacka
4. dec 2009

no ..tak už spí celých 10min......bez hopsania.....hurááááá

letty.....a vy druhe nechcete či ako? 😵

letty86
4. dec 2009

super, tak nech spinka veeela 10 min..
chceme, len doteraz som sa na to necitila, teraz uz aj rozmyslam, uvideme 🙂

aninka29
4. dec 2009

tu som mamky 🙂

ideme do mesta 🙂 ...letty,nevieš či už sú na hlavnej trhy? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre