• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
aninka, tak to mozes stale nakupovat so simonkou, ked je taka dobrucka :slight_smile: a Sabinka spinkala?
jacka, ako Petulko, spinkal dnes lepsie...
aj ja sa tesim a tento rok si to uz aj Vikuska viac vychutna, minuly rok to este tak nevnimala
4. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, pomaly s tym hadzanim :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabuška spinkala :dizzy_face: ...síce keď sme vošli do obchodov,tak očká mala ako kuvík,ale bola tíško :dizzy_face: ...a keď sme vyšli von,tak zase zaspinkala :dizzy_face:

idem aj ja niečo nachystať....vlastne len zohriať :slight_smile: ...kúpili sme si pizzu :astonished: :wink: ....strašnú chuť som mala :wink:
4. dec 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut :slight_smile: ja som sa tak objedla, ze u mna vecera nehrozi :grinning:
4. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk..mne už Petulo spinká :wink:

kdeže letty........nespal v klude ani pol hodku....som sa vyrevala aj poobede......hopsala som ho každu chvilu asi 2h.potom som to vzdala..a o tretej vybrala z kočíka...no nemala som už nervy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a vonku kosa..ja v šlapkách a krátky rukáv......no ..čo ti budem hovoriť..ved si to aj ty prežila..ja si to teraz opakujme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

brala by som aninkine deti.....aby mi aspon týžden spali ako deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ...aj Sabi už spinká :slight_smile: ...teda je vo fáze zaspávania :dizzy_face:

mamky ja by som vám fakt priala takých spachtoškov ako mám ja :slight_smile: ....ja naozaj neviem čím to je :dizzy_face: ...asi to bude tým, že celé tehu pri oboch som bola nervná ako nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ...však ja som bola tiež jeden nerv......tak ja to nechápem :angry:
4. dec 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak v časáku mama a ja som čítala o spánku....a vraj to nie je moc dobré, že bábo prespí celú noc :confused: ...vraj keď je v hlbokom spánku,tak sa nevie prebrať na svoje potreby..hlad,precikaná plienka a tak...neviem či som sa dobre vyjadrila :unamused: ...ale tak čo....mám ju budiť alebo čo????...veď si spokojne spinká ako najelik.....si nemyslite mamky, že ja sa v noci nebudím.....budím :wink: ...síce len raz....automaticky idem skontrolovať aj Simušku aj Sabušku :dizzy_face: ...budím sa každú noc presne o trištvrte na dva..ani o minútu skôr či neskôr :wink:
4. dec 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo tam byť anjelik :slight_smile:
4. dec 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát dorazil aj moj muž......a Matko je na ňom prisatý ako kliešť... :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooo...len nech sa pekne mužík venuje Maťkovi.....a ty sa venuj nám :wink:
4. dec 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, jacka,ja fakt viem, o com pisem, ale moje najkrajsie aj vkuse plakalo, takze ziadne chodenie po obchodoch mi vtedy nehrozilo, to som si nevedela predstavit :unamused: ...tak sa nadejam, ze mozno druhe mimco bude kludnejsie, ved uvidime, kedy to bude
:slight_smile:
aj ja som si dala veceru, teraz ay lutujem, lebo som sa objedla :frowning2:
4. dec 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty čo si fajne papala? :wink: ....narob chute :slight_smile:
4. dec 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aninka...hádam ju nebudeš budit kvoli nejaký hlupostiam čo tam popíšu......ked bude hladná tak sa zobudí......a ked sme boli my malinke tak nám maminy dávali látkove plienky.....a určite nás po každom pocikaní v noci prebalovali.......a veeelmi by ma zaujmalo ako asi na to prišli..žeby maličký rozprávali?.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne Vikuska v noci nastastie spinkala :slight_smile: ale cez den to bolo :frowning2:
4. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však sa venujem..len vám :wink:
4. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem jacka...neriešim....len som ťa chcela potešiť.....že ja som na tom asi horšie :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

ja vidím, že Sabinka má pokojný spánok....ráno sa zobudí s úsmevom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to je to najkrajšie....keď prídem k postieľke..ona na mňa hodí ten svoj kuk a krásny úsmev :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...mne nič viac netreba :slight_smile: ...to je pre mňa energia na celý deň :dizzy_face: :slight_smile:
4. dec 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedla som francuzske, aj na obed, aj na veceru, to je moje naj jedlo, este mam na zajtra, muz to velmi nemusi, no viete, co budem zajtra obedovat?
keby bolo malinka nespokojna, tak sa zobudi, hlavne, ze pekne spinka a je spokojna...ja som ju tiez nebudila
4. dec 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty......ja som bola s Matkom prvý krát v obchode hádam v novembri........a som to mala 24h v kuse....den ..noc...nespal len vrieskal.....v noci každu hodku dve hore......som sa pristihla ako som kojila vankuš,,,,,,som bola pri Matkovi k.o......a teraz som len nastupila na ten istý vlak :angry: ....................a vraj druhe je pravy opak prveho....ha ha ha

letty....a kedy bude druhééé :dizzy_face:
4. dec 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš jacka...ani u teba ani u mňa to neplatí, že druhé mimčo bude pravý opak :wink: ...aj tvoj drobec aj moj drobec sú rovnakí ako ich starší súrodenci :slight_smile: :wink:
4. dec 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninak no potešila...sa ta už radšej ani nespýtam kolko cez den spí...... :wink:
4. dec 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, mi robis "chute" na malinke babo, som minule po dlllhej dobe drzala take male mimco, booze, to bolo krasne, normalne mnou presla vlna blazenosti :grinning: len moja princezna mi isla ruku odtrhnut, tak sa zlostila a ziarlila, rychlo som ju vratila mamke, lebo som sa bala, ze mi ju vytrhne z narucia....
4. dec 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak aninka.....nejake výskumy sa možu dať vypchať......
4. dec 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zajtra urobím nejaké mäsko a budem mať aj na nedeľu :slight_smile:
4. dec 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy bude druheeee :wink:
4. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze :frowning2: tak ste ma nepotesili :grinning: ja som tiez bola v tom, ze druhe je ine...hm..
jujj, jacka, este aj v noci matko plakal...tak si si uzila, ja som mala pokojne noci
4. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka....som ti nechcela skomoliť meno...chápeš :wink:
4. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počujte...a tá moja Simonka vôbec nežiarli...keď sme vonku a hocikto sa k nám ozve..to je jedno či poznáme či nie....ona hneď začne....to je moja sestlička,volá sa Sabinka,poď sa na ňu pozlieť....a keď náhodou ten dotyčný nejde pozrieť hneď....tak Simonka na neho začne vyzjapovať...že len nech sa pozlie okamžite :astonished: :grinning:
4. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem presne, kedy to bude, som chcela trosku porobit, ale nadejne to zatial nevyzera a chela by som max 5 rocny vekovy rozdiel, takze uz by sme mali pracovat pomaly...no uvidime, ako a kedy sa zadari
no letty.....raz do mesiaca ešte teraz vrieska...neviem či sa mu niečo zlé sníva...ho nejdem ukludniť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok