• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
aninka :grinning: :grinning: :grinning:
idem, ale vecer kuk
5. dec 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...kde ste???

fuj..vonku je pekná kosa....horko ťažko 2st.......neviem či dám spinkať Petula ešte do kočíka.....ked on mi nikde nechce spať...a v kočíku ho skor uhopsám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aninka a čo si varila...nemám ani páru čo zajtra.....letty a ty ideš čo?
5. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde?:........... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk už sme domka :slight_smile: :wink:

Sabuška celú návštevu preplakala :cry: ....na chvílinku zaspala a keď sa zobudila,tak zase plakala :cry: ...asi jej zišlo z očí alebo čo.....došli sme domkov,tak všetko v poriadku.....zase krásne usmievavé bábatko :dizzy_face:
5. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ..ja robím rezne :slight_smile:
5. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večer k nám príde ozajstný Mikuláš :grinning: :grinning: :grinning: ....Simuška sa už nevie dočkať :slight_smile:
5. dec 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš doma jej je nalepšie :wink:

ozajstný.....pošli ho aj ku nám :slight_smile:
5. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som varila masko s ryzou, bude aj na zajtra, tak som rada :slight_smile:
jeeej, tak to bude mat Simonka radost :slight_smile:
my sme zas museli ryby krmit a kupovat, Vikinka tie rybky na fb zboznuje, len nech si zive nepyta :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ozajstný :grinning:
5. dec 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt aninka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....aj tebe niečo donesie...posluchala si?

tak vy už máte obe navarené......teda...som zvedavá čo budete zajra robiť...len aby ste sa nenudili :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja sa určite nudiť nebudem :grinning: ...doobedie nejak zbúcham a poobede ideme na trhy :wink:

poslúchala som :dizzy_face: .....prinesie mi vetrovku :grinning: :grinning: :grinning: ...len manža o tom nevie :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však o čo on má s tým spoločné...vetrovku donesie predsa Mikuláš...aspon sa pochváliš...že aha aká som bola dobručká..... :grinning: :grinning: :grinning:

čo ideš pokupiť.... :wink: ......juj mňa s týchto Vianoc švihne už som mávala takto aj zabalené...a teraz.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ked ja neviem čo idem variť..... :angry:
5. dec 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, manel nemusi vediet, staci, ze vie Mikulas :grinning:
je, trhy, podas info, ako bolo :wink: nas tatik zajtra robi, tak pojdeme nabuduce
my asi pojdeme k babke po Mikulasa :slight_smile:
5. dec 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budme najskor čušať zase doma na Mikuláša...Maťko pojde s ocom na námestie....ak niečo uvidia....tak budu radi...lebo vlani to stálo za h..o :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejdem nič kupovať :slight_smile: ...len tak sa poprechádzať po meste...mamu som pozvala na medovinku....a snáď kúpim nejaké ozdôbky na stromček :wink:
5. dec 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš Mikuláš sa niekde zabudol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...no snáď príde do tej šiestej
5. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...jedne polovica spinká

aninka no čo ..aky bol Mikuláš? :wink:
5. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk :slight_smile:

mne už spinkajú obidve detičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..Simuška sa tiež pýtala do postele...zlatíčko moje :dizzy_face:

Mikuláš bol :slight_smile: /som musela veeeeeeeeľmi zadržiavať smiech :grinning: :grinning: :grinning: /....Simuška hneď bežala otvoriť....vôbec sa nebála....pekne sa s ním rozprávala,zaspievala mu pesničku :slight_smile: ...šikuľka moja malá :slight_smile: ....a Sabuška...tak tá na neho pozerala ako puk :grinning:
5. dec 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem skúsiť hodiť fotočku :wink:
5. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky fotočky vyšli na nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......blbé osvietenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no nič
5. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moje spinkaju.....
5. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdo....ja odpadnem...aký krásny Mikuláš......no by som sa aj ja šulala :wink:
5. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som sa šúlala aj z toho jeho hlasu hou hou hou :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no škoda že som to nepočula...do kelu :grinning: :grinning: :grinning: ...čo si nás nezavolala :wink:
5. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš...mohla som ti zavolať a dať na odposluch....fakt by si sa ušúľala :grinning: :grinning: ...hou hou hou
5. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj aninka .....dufam že to lutuješ
5. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simuška si ešte večer dala čižmičku do okienka :dizzy_face: ...až pôjdem spať tak jej tam podávam ešte nejaké balíčky a adventný kalendár....mala ich tri a všetky zjedla naraz :astonished: ...darmo som jej vysvetľovala, že každý deň,len jedno okienko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale vybabrala som s ňou...pretože tento kalendár má v každom okienku schovaný čajík :wink: ...takže každé ráno bude piť poctivo čaj :grinning:
5. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľutujem jacka :confounded: :wink: ...fakt ma to nenapadlo :slight_smile:

už druhý deň sa mi serká tv anténa :angry: :angry: :angry: ...nemám na to nervy
5. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme čizmičku...si ju vyumýval....a dal do okienka...pokladík a hned spinkať šiel
5. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka....Simonka si do okienka vycapila špinavú :astonished: :grinning: ....dobrého muža bude mať moja dcéra :wink: ...si vie pekne aj čižmičky vyumývať :dizzy_face:
5. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok