Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. dec 2009

no musela som neskor okupať Petka.....a celkovo sa to posunulo.........ale už som tu...lebo zase muž na nechcel pustiť...a tak

dobru noc..... 😔

leninka75
7. dec 2009

normálne mi kolegyňa vypla PC 😠 😠 😠 ..............krásna torta ani, mňam!!!!...........len ju daj urobiť, určite sa bude páčiť...................maťko je pokladík jacka!!! 😀 😀 😀 .............máš náhradné riešenie???........no idem ja hajkať..dobrú noc 😔

jacka
8. dec 2009

dobré ránko.....
nie leni nemám 😝 .....

idem sa chystať...poobede som tu ako na koni 😉 ..zatial pa

leninka75
8. dec 2009

ranecko 🙂 🙂 🙂 .................drz sa jacka a uzi si to 😀 😀 😀 😀 😀 ....................utka ako vcera vysledky 😨 😨 😨 😨 .............aninka co budes dnes porabat 😕

aninka29
8. dec 2009

dobré ránko 🙂

jacka myslím na teba 😉 ..zubára nezávidim 😖

ahoj leni 🙂 ...čo dnes budem robiť?....ani sama neviem 😀 ....rozhodla som sa, že dnes budú na obed špagety...dávno sme nemali....a nejakú polievočku zbúcham 🙂 ...za chvílinku pôjdeme ku kámoške na kávičku.......sme tam neboli viac ako mesiac,lebo jej detičky mali kiahne 😖 ...tak ideme poklebetiť trošku.............poobede pôjdeme na prechádzku....dúfam, že nezačne pršať 😝

leninka75
8. dec 2009

takže celkom pekný deň aninka 🙂

aninka29
8. dec 2009

haloooooooooooo 🙂

my sme boli už aj vonku,aj na kávičke aj po obede už sme 🙂

leninka75
8. dec 2009

tu som...........už máme konečne net!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...................aká bola kávička aninka???........aj ste pletkovali??? 😀 😀

aninka29
8. dec 2009

hurááááááááá leni 🙂 🙂 🙂 🙂

nooooooo áno...trošku sme popletkovali....ale len trošku 😉 🙂

máme fajnučké počasko dnes...tak využijem a pôjdeme aj poobede na prechádzku.....počkám až sa Sabuška vyhajinká a padáme 🙂

leninka75
8. dec 2009

ako je u vás ani???...........tu prší a je neskutočne spavo 😔 😔 😔

aninka29
8. dec 2009

leni u nás je fajnučko...síce slniečko ee....ale je tak príjemne teplo vonku 🙂

leninka75
8. dec 2009

tak si to uži ani...........všetci strašia s mrazmi 😝 😝 😝

aninka29
8. dec 2009

ja by som bola za,keby už nasnežilo 🙂

a už nech sú Vianoce....ja by som už tááááááááááák chcela ozdobovať stromček 😵

leninka75
8. dec 2009

juu to mám aj ja rada.............už aby tu bola tá atmoška!!!..............my už od 1. adventnej nedele vyťahujeme postupne ozdoby, aby sme si to tak pomaličky všetko ozdobili.........len zatiaľ mám všade kúdoly prachu, nejako nestíham....ozaj, ako sa ti po daril veniec??

jacka
8. dec 2009

ahojky....
aninka zubára nezávidíš.....a gynekologa hej 😀 😀 😀

Petko nespal nič 😕 .....má výdrž...ale teraz.....a je už dobre 😔 😔

Maťko zaspal v aute namiesto Peťka 😠

fuj ...aj my tu máme hnus....ani pas nehodno tam vyhnať 😠 😠 .....už mám toho tak akurát dosť 😝

veru ..ja sa tiež teším na vianoce.....akú bude mat Maťko radosť.....a ozdobiť strome a tak ...všetko čo k tomu patrí.........aby som nezabudla tak aj na kapra 😉

leninka75
8. dec 2009

ahoj jacka...............no ako bolo?? 😉 😉 😉 😉 ...........potom pozor na kostičky!!!..........ja lilke plánujem urobiť pangasiusa...........

jacka
8. dec 2009

leni ahoj....

no my sme mali aj vlani kapríka.....div som mu to nepredžula .........len aby tam nič nebolo

dobre bolo...u zubára som nechla za jednu blombu 2Oe.....a na gynde....zobral stery....a spravil sono.....a ak nedostanem mrchu tak o 3-4 mes....ma kontrolu či nie som tehoška 😀 😀 ..srandista ten moj dr...... 😀 😀 😀

jacka
8. dec 2009

utka...haloooo...ako si dopadla u dr.......všetko o.k.?

jacka
8. dec 2009

ja prídem vy zdrhnete.....idem niečo porobiť..ale sa mi nechce 😝 ..toto počasie je fakt na nervy 😠 😝

leninka75
8. dec 2009

ale čoby..........tu som..........a si tehoška jacka??? :- 😀 😀 😀 😀

jacka
8. dec 2009

ee.....kdeže 😀 😀 ...to by ma rovno odviezli dvaja v plášti......a dali by mi kazajku 😉

jacka
8. dec 2009

aby aninke nebolo smutno tak jej pár kvapiek posielam... 😉

leninka75
8. dec 2009

si prajná jacka!!!.............pôjdem ja pomaly domkov...........pa

jacka
8. dec 2009

pa leni....

ale však je nie v zlom 😵 😉

aninka29
8. dec 2009

no ďakujem pekne jacka 😠 toľko kvapiek si posielať nemusela 😝 ....pršííííííííííí 😝

jacka....gynekológ je lepší ako zubár 😀

leni aj ja som už vytiahla škatuľu s ozdobami 🙂 aby som mohla potriediť,dokúpiť a tak....nejaké ozdoby som už aj ja vycapila po dome....mikulášov...veniec do obyvky 🙂 ........a ten živý veniec sa podaril...krásny fakt...sa musím pochváliť 😵 😵 😵 ......a s ovocím vyzerá perfiš 🙂 ...pokvapkala som si ho aj vonným olejom...tak mám všade vianočnú arómu 🙂

aninka29
8. dec 2009

strácam trpezlivosť na toho koňa....neskutočne pomalý je 😠 😠 😠

aninka29
8. dec 2009

ja robím na vianoce hoka...dala by som si aj kapríka....ale kto by ho okrem mňa jedol.....manža moc nie je na ryby 😝
mamky a aké jedlá ešte robievate na Štedrý večer?.....všade sú iné zvyky...tak sa pýtam 🙂

jacka
8. dec 2009

ja som len pár poslala 😉

no však je lepší-........ 😉 .....mladší....a sympoš......nechcela by som byť jeho manželkou

ani hod foto..nech kuk veniec....a pochválime 🙂

aninka29
8. dec 2009

hodím hodím...len nech sa mi trošku nabije mobil 🙂 ....aby ste mohli pochváliť 😀 😉

jacka
8. dec 2009

aninka..kapustnicu....ale tento rok nebude....ale ešte zvykneme polievku s kapríkovej hlavy a chvostíka......a zemiakovy šalát ..len teraz neviem aký spravím ....ale si taký bez tatarky....s cibulkou ...sa teším....a vy?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre