• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
siwi, ahojky... :slight_smile:
21. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
utka awoj moja.......... :grinning: :grinning: :grinning: .Moj herec už spinka,ževraj pobede spal 3.5h,asi bol velmy unaveny :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj, ty si bola dnes celý deň v práci, čooo??
No aj moji chlapi išli spať,ale len teraz :frowning2:
21. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bola.Dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu no asi posledna :angry: :wink: :wink: :wink:
21. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobruuu siwi...
Ja som ešte tuuuu...
21. apr 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem už aj ja spať. Dobru nôcku :pensive:
21. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!! ................žeby prvááááááááááááááááááá!!!!!??? :fearful: :fearful: :fearful: ..........jacka, halóóóó, kde si ???? :wink:
22. apr 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dočítané..................jacka, supéééééééééééééééér, že chlapina je v poriadku!!!!! :slight_smile: .....a meno máš? ...... vieš ja som zvedavá!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ...........utka, aninka narobili ste mi chute s tou kuracinkou a hotovými omajdami, aj ja ich používam a sú mnam, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........to moje dieťa, veľká hepa, sa včera vybrala behať po dedine na malom odrážadle :confounded:............ma z nej porazí!!!! .......no načo má bickáč !!!! :angry: :angry: :angry:........ale musím ju pochváliť, včera bola výnimočne dobručká - žiadne niééééééééé, ja nechcéééééééém, ja sama a hlavne žiaden plač!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko :slight_smile:

leni :angry:
22. apr 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes nejaká umotaná...neviem čo mi je....

meno nemáme nič neprešlo :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka dakujem.... :wink:
22. apr 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooo
22. apr 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Idem zobudiť krpca :slight_smile:
22. apr 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre utka :sunglasses:
22. apr 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
jacka,ty si bola včera na poradni? ak som správne pochopila z toho,čo ste tu včera popísali... :grinning: ako? všetko ok? už vieš čo to bude?
22. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky :slight_smile:

Jacka takže to bude chlapisko :wink: ............gratulejšn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............máme čo sme chceli :wink:

Vonku je krásne dnes :sunglasses:...........moje lásky sú už vonku v záhrade :slight_smile:..........tatík sa pokúša poskladať záhradnú hojdačku :grinning: :grinning: :grinning:
ja si idem vypiť kávičku a uvariť nejakú polievočku :wink:
22. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže chlapisko? :wink:
22. apr 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri a Ty kde sa flákaš furt?????????? :wink:
22. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste sa rozpísali, kým so spíkovala............hm, hm, hm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ani,kde sa flákam? šak my po výletoch chodíme :wink: čo nechodíš na fb? furt tam dávam photos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky.Utka :angry: :angry: :angry: :grinning:
Mirrinka no veru veru ,kde sa stale flakaš??????? :grinning: :grinning:
Jacka to je super,len nech ste zdravučky :wink: :wink: :wink:
Aniinka :grinning:
22. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ideme sa my obliecť a šup von :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja zas varim,plnene zemiaky maskom,mnaaaaaaaaaaaaam mnammmmmmm :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.no pekne ste mi zdrhli :grinning: este,ze je mi aninka dala vediet. :wink: mame sa fajn,az na veceri kedy je adamko ako z divych vajec a nie a nie sa ulozit.zaspavam skor ako on,co neudrzim oci otvorene :grinning: ale inac pohoda.spinka uz druhu hodina,mam navarene,este povysavat a hotovo,ale zase matko pride zo skolky,tak vela casu na oddych nie je,ale apson schudnem :grinning: vsetky pozdravujem,majte sa kraaaaaaaaaasne.papa :wink:
22. apr 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka ja sa už teším na to ako budem lietať ako divá okolo dvoch detí :slight_smile: ............a kilečká pôjdu dole jedna radosť :wink: .............len aby bola druhorodená taká dobručká ako bola prvorodená :sweat_smile:

mirri tak Vy po výletoch chodíte??? :slight_smile: na fb nechodím,lebo sa mi nepáči,ale neskor kuk fotočky :wink: ..........ale aj sem by si mohla dať zopár :slight_smile:

siwi mňam mňam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi už som sa zlakal že zase perieš :grinning: :grinning: :wink:

maca...ahoj..vela síl a oddychu :slight_smile:

ani dikes....máme čo sme chceli..... :slight_smile:

mirri ty máš doma muža že na nás .... :angry:
22. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja varím guláš,o chvíľu ideme papať a potom dúfam Simka zaľahne :unamused:
tatko je nezvestný :grinning: ...........niekam nám zmizol :grinning: .............ale nevadí :dizzy_face:
22. apr 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jacka však som aj 2x prala,heheheh :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
Baby velmy dobry bol dneska obedik,obedovaly sme na balkone,heh :wink: :wink:
22. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca, veľa zdaru!!! :slight_smile: ................siwi, ty s tými maškrtami konkuruješ utke!!! :wink: .........miri, súhlas s aninkou, daj aj sem nejaké foto!! :angry: ..........jacka, ako riešiš poradne, matejko a cesta, vozí ťa muž? ...........ani, nechcem ťa strašiť ani byť protiva, ale lilka bola zlé bábo a každý mi hovoril, neboj druhé bude dobré, ževraj "prvé anjel, druhé diabel" a že aj opačne, tak neviem!!!!
:unamused:
22. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja si ju vycvičím :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok