• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
autor
aj mne chodia presne :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len teraz beriem take debilne lieky na tie dosticky a z nich mam uz asi treti krat za dva mesiace mykozu :frowning2:
5. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaj,ja už idem kukenzovat tv,zajtr sa vydime pa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa utkuškaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papa siwiuška :wink:
5. máj 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko... :slight_smile:

no čo aka bola noc...siwi :wink:

vy ste ma šokli že ste tu včera večer boli...väčšiou si tu dopisujem len s aninkou :wink:

leni ahoj :slight_smile:
6. máj 2009 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!!.........ahoj jacka!!! :slight_smile: ...podľa tvojej poslednej vety tipujem, že budem mať pri kávičke čo čítať!!!.......idem na to!! :wink:
6. máj 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj u nás svieti slniečko :sunglasses: :sunglasses: som velmi zvedava či bude dnes pršat...

leni a čože dobre máš dnes na obedík :wink:
6. máj 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dočítané!!!...........tak láska sa tu vyznávala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........jacka, malý ťa včera vytáčal? aj mňa tá moja opica!!! ...chytila amok pre orechové kvety, vrešťala, dupala, pomaly sa zachádzala od revu a svokra do toho prišla a malej, že "ty si taká škaredá a zlá", po tých slovách som už aj ja chytala amok a radšej som ju poslala preč!!!.........neznášam to!!! ............na obed, no dnes to je šalát so šampikmi, mňam, ten býva dobrý!!!
6. máj 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie čo sa tu ešte zrodí :grinning: :grinning: :wink:

no včera ma totálne vytáčal som zvedava na dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ej keby tak Matko povedal na mrchu strigu toto tak mu ešte dám aj pusinku :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
U nás prší :frowning2:. Dnes sa teda von nejde :frowning2:.
A kde je aninka???
siwi, bola romantická noc??? :grinning:
6. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nás ešte nie...tak Matka idem poobliekat..dnes je tam kosa....

siwi ešte spinká :wink:
6. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awoj,kde siwi je davvvvvvvvvvvvnoooooo hore,stahovala som veci z izby :grinning: :grinning:
Noc????zaspala som,bola som tvrda ako beton,nane šance ma zobudit,heheheeheh :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to svokra povedala malej!!! :angry: ........ahojte siwi, utka!!! :slight_smile: .....siwi, ako ste včera rozoberali tie "galušky", tak ja som si dlho myslela, že to je normáliš jedlo a nie koláč!!! :sunglasses: ....vidíš jacka, nie si sama!!!! :grinning:
6. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leninka heheheheheheheheh,aspon nie je sama jacka :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočuldy :slight_smile:
U nás je krásne,svieti slniečko :sunglasses: ,tak sme sa boli trochu poopaľovať vonku :sunglasses: už od rána,aby sme to stihli :wink: ...........lebo som započula, že Utka nám posiela z Blavy dážď :angry: ................z diaľky je už vidieť tú černotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Varím polievočku strukovinovú :wink: ........že žime zdravo :grinning: ......je to taký mix fazuľka,šošovička,hrášok a krúpky :wink: .........a druhý chod bude vyprážaný syr :wink:
Vy čo fajnučké varíte mamky? :slight_smile:
Leninka, Vy sa v práci tiež riadite heslom, že žime zdravo :grinning: ,alebo to papaničko si nosíš z domu,alebo ako?..........taký šalátik by som si dala aj ja,ale na olovrant :slight_smile:
6. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani!!!!.........to máme vždy v jedálni jednu z možností šalát...... aninka, dávaš tie strukovinky všetky naraz variť alebo postupne??.....ja som takú ešte nevarila, ale poznám u nás sa volá hŕstková :wink: ........poobede sa chystám robiť lečo, mňam už teraz mi tečú slinky....strááášne ľúbim!!! :slight_smile: .......aninka a tú čínsku ružu - poskracuj jej konáriky o 2/3, chvíľočku bude škaredá, ale potom sa ti vypekní!!! :wink: .... môj majo hnojí kvietky kuracínmi...robí to vonku, lebo to dosť smrdká, ale kvety potom pekne kvitnú!
6. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej leni ďakujem pekne za radu :slight_smile: ..........ešte dnes ju oskalpujem :grinning: .........ale tie kuraciny ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..za prvé: nemám odkiaľ :wink: a za druhé: kto by mi to urobil :wink:

leni,takže to Ty sama si možeš za to, že ješ také dobroty,ktoré nezasýtia :slight_smile: ...ale no však Ty trpíš :sweat_smile: ...keď si nechceš dať povedať :unamused:

strukovinky dávam variť naraz,je to taký mix :wink: .....aj u nás sa to volá, že hrstková,ale som si myslela, že nebudete vedieť o čom píšem :wink:
6. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tu som...vonku kosa.brrrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my tu polievočku nazývame čo dom dal :wink: ale aj hrstková vieme o čom je reč... :wink:

som hladna idem niečo jest
6. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka dobrú chuť :wink:
6. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aninka :wink:
6. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ja mam takú nešťastnú postavu, že ak sa nekontrolujom, tak rastiem do šírky.....máme to v rodine - babka je viac širšia ako dlhšia, mamina tiež nemá modelkovskú postavu a už aj segra dosť pribrala a to je odo mňa mladšia!!!........takže to robím dobrovoľne :wink: ....ale ja mám rada šalátiky a keď si cez víkend dám normálne jedlo, tak si musím dať málo, lebo mi je potom ťažko, čo som si už tak telo naučila na light stravu!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: ..ale podľa mňa,raz denne si dať normálne jedlo,by nenarobilo neplechu :wink: ...........ale Ty musíš vedieť,a ak si už zvyknutá,tak potom super :slight_smile:

utka a Ty si kde zmizla? Veď u vás pršíííííí :wink:
Siwi a Ty ešte stále ukladáš veci? :wink:
Jacka a Ty si už napapkaná? :wink:
6. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túúúúúúú

napapana teraz som si dala kompotik :wink:

a mi už spinkáme :pensive:
6. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tututututuúúúúút!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ništ.....nikto nikde???
6. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile: ..........len sa mi manža nasáčkoval k laptopu :angry: .............ale on bude len chvíľku :wink: ............ja sa zatiaľ napapám :slight_smile:
6. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani a ty si kedy pila tu hnusnu šrbdnu...ja idem sice až o dva týždne na kontrolu,tak neviem kedy mi to budu robit...len niekde som čitala že až v 30tt...tak som teraz s toho magor :confounded:
6. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute krasotinky my sme sa rano poobliekali prsiplast,zobrali bycikel a az teraz sme dosli domov.kua jaka som ja vymrznuta to snad nie je ani pravda :sweat_smile:
6. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nam to zachvilu zacina baby co????Zachvilu mame vsetci 3 rockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok