Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
5. máj 2009

aj mne chodia presne 😀 😀

utka
5. máj 2009

No len teraz beriem take debilne lieky na tie dosticky a z nich mam uz asi treti krat za dva mesiace mykozu ☹

siwike25
autor
5. máj 2009

jaaaaaaaj,ja už idem kukenzovat tv,zajtr sa vydime pa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa utkuškaaaaaaaaaaaa 😀 😀

utka
5. máj 2009

Papa siwiuška 😉

jacka
6. máj 2009

dobre ránko... 🙂

no čo aka bola noc...siwi 😉

vy ste ma šokli že ste tu včera večer boli...väčšiou si tu dopisujem len s aninkou 😉

leni ahoj 🙂

leninka75
6. máj 2009

Ránečko!!!!.........ahoj jacka!!! 🙂 ...podľa tvojej poslednej vety tipujem, že budem mať pri kávičke čo čítať!!!.......idem na to!! 😉

jacka
6. máj 2009

jéééj u nás svieti slniečko 😎 😎 som velmi zvedava či bude dnes pršat...

leni a čože dobre máš dnes na obedík 😉

leninka75
6. máj 2009

no dočítané!!!...........tak láska sa tu vyznávala 🙂 🙂 🙂 ........jacka, malý ťa včera vytáčal? aj mňa tá moja opica!!! ...chytila amok pre orechové kvety, vrešťala, dupala, pomaly sa zachádzala od revu a svokra do toho prišla a malej, že "ty si taká škaredá a zlá", po tých slovách som už aj ja chytala amok a radšej som ju poslala preč!!!.........neznášam to!!! ............na obed, no dnes to je šalát so šampikmi, mňam, ten býva dobrý!!!

jacka
6. máj 2009

ktovie čo sa tu ešte zrodí 😀 😀 😉

no včera ma totálne vytáčal som zvedava na dnes 😝

ej keby tak Matko povedal na mrchu strigu toto tak mu ešte dám aj pusinku 😀 😀

utka
6. máj 2009

Ahojte!
U nás prší ☹. Dnes sa teda von nejde ☹.
A kde je aninka???
siwi, bola romantická noc??? 😀

jacka
6. máj 2009

no u nás ešte nie...tak Matka idem poobliekat..dnes je tam kosa....

siwi ešte spinká 😉

siwike25
autor
6. máj 2009

Awoj,kde siwi je davvvvvvvvvvvvnoooooo hore,stahovala som veci z izby 😀 😀
Noc????zaspala som,bola som tvrda ako beton,nane šance ma zobudit,heheheeheh 😀 😀 😀

leninka75
6. máj 2009

jacka, to svokra povedala malej!!! 😠 ........ahojte siwi, utka!!! 🙂 .....siwi, ako ste včera rozoberali tie "galušky", tak ja som si dlho myslela, že to je normáliš jedlo a nie koláč!!! 😎 ....vidíš jacka, nie si sama!!!! 😀

siwike25
autor
6. máj 2009

Leninka heheheheheheheheh,aspon nie je sama jacka 😀 😀

aninka29
6. máj 2009

Ahojte kočuldy 🙂
U nás je krásne,svieti slniečko 😎 ,tak sme sa boli trochu poopaľovať vonku 😎 už od rána,aby sme to stihli 😉 ...........lebo som započula, že Utka nám posiela z Blavy dážď 😠 ................z diaľky je už vidieť tú černotu 😝

Varím polievočku strukovinovú 😉 ........že žime zdravo 😀 ......je to taký mix fazuľka,šošovička,hrášok a krúpky 😉 .........a druhý chod bude vyprážaný syr 😉
Vy čo fajnučké varíte mamky? 🙂
Leninka, Vy sa v práci tiež riadite heslom, že žime zdravo 😀 ,alebo to papaničko si nosíš z domu,alebo ako?..........taký šalátik by som si dala aj ja,ale na olovrant 🙂

leninka75
6. máj 2009

ahoj ani!!!!.........to máme vždy v jedálni jednu z možností šalát...... aninka, dávaš tie strukovinky všetky naraz variť alebo postupne??.....ja som takú ešte nevarila, ale poznám u nás sa volá hŕstková 😉 ........poobede sa chystám robiť lečo, mňam už teraz mi tečú slinky....strááášne ľúbim!!! 🙂 .......aninka a tú čínsku ružu - poskracuj jej konáriky o 2/3, chvíľočku bude škaredá, ale potom sa ti vypekní!!! 😉 .... môj majo hnojí kvietky kuracínmi...robí to vonku, lebo to dosť smrdká, ale kvety potom pekne kvitnú!

aninka29
6. máj 2009

jej leni ďakujem pekne za radu 🙂 ..........ešte dnes ju oskalpujem 😀 .........ale tie kuraciny ee 😝 ..za prvé: nemám odkiaľ 😉 a za druhé: kto by mi to urobil 😉

leni,takže to Ty sama si možeš za to, že ješ také dobroty,ktoré nezasýtia 🙂 ...ale no však Ty trpíš 😅 ...keď si nechceš dať povedať 😒

strukovinky dávam variť naraz,je to taký mix 😉 .....aj u nás sa to volá, že hrstková,ale som si myslela, že nebudete vedieť o čom píšem 😉

aninka29
6. máj 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😝 😝 😝

jacka
6. máj 2009

ahojte...tu som...vonku kosa.brrrrrrrrrrrrrrrrr 😝

my tu polievočku nazývame čo dom dal 😉 ale aj hrstková vieme o čom je reč... 😉

som hladna idem niečo jest

aninka29
6. máj 2009

jacka dobrú chuť 😉

jacka
6. máj 2009

dakujem aninka 😉

leninka75
6. máj 2009

ani, ja mam takú nešťastnú postavu, že ak sa nekontrolujom, tak rastiem do šírky.....máme to v rodine - babka je viac širšia ako dlhšia, mamina tiež nemá modelkovskú postavu a už aj segra dosť pribrala a to je odo mňa mladšia!!!........takže to robím dobrovoľne 😉 ....ale ja mám rada šalátiky a keď si cez víkend dám normálne jedlo, tak si musím dať málo, lebo mi je potom ťažko, čo som si už tak telo naučila na light stravu!!! 😀 😀 😀

aninka29
6. máj 2009

ahaaaaaaaaaaaaaa 🙂 ..ale podľa mňa,raz denne si dať normálne jedlo,by nenarobilo neplechu 😉 ...........ale Ty musíš vedieť,a ak si už zvyknutá,tak potom super 🙂

utka a Ty si kde zmizla? Veď u vás pršíííííí 😉
Siwi a Ty ešte stále ukladáš veci? 😉
Jacka a Ty si už napapkaná? 😉

jacka
6. máj 2009

túúúúúúú

napapana teraz som si dala kompotik 😉

a mi už spinkáme 😔

leninka75
6. máj 2009

tututututuúúúúút!!!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
6. máj 2009

ništ.....nikto nikde???

aninka29
6. máj 2009

tu som 🙂 ..........len sa mi manža nasáčkoval k laptopu 😠 .............ale on bude len chvíľku 😉 ............ja sa zatiaľ napapám 🙂

jacka
6. máj 2009

ani a ty si kedy pila tu hnusnu šrbdnu...ja idem sice až o dva týždne na kontrolu,tak neviem kedy mi to budu robit...len niekde som čitala že až v 30tt...tak som teraz s toho magor 😖

bubba
6. máj 2009

caute krasotinky my sme sa rano poobliekali prsiplast,zobrali bycikel a az teraz sme dosli domov.kua jaka som ja vymrznuta to snad nie je ani pravda 😅

bubba
6. máj 2009

uz nam to zachvilu zacina baby co????Zachvilu mame vsetci 3 rockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre