Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
8. dec 2009

nooooo...že je to hrozný pocit jacka.....a ja to prežívam furt 😢 ....mne tiež manžel musí stále prezváňať,či došiel v poriadku...aj v noci....a keď je na ceste domov tak prezváňa každú hodinu....lebo inak by som sa zbláznila 😖

aninka29
8. dec 2009

dobrú nocku mamky 😵

jacka
8. dec 2009

do kon...sa mi nedá odoslať 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
8. dec 2009

dobru noc....prajem.......... 😔 😔

utka
8. dec 2009

Bude s ním manžel doma. jasné,že škôlka je zatvorená...
Dobrú noc.

leninka75
8. dec 2009

ale spachtošky 🙂 🙂 ............my na vianoce robíme dve kapustnice - svokra takú mäsiskovú lebo je evanjelička a ja robím bez mäsa, takú katolícku pôstnu, potom máme posúšky, tiež opekance, kapra, šalát.........no a samo oblátky s orechami a cesnakom, rozkrojené jablko, škrupinky so sviečkou na vode a tak...................dobrú 😔

utka
8. dec 2009

My máme oblátku s medom,potom opekance s makom, kapustnicu-mäskovú, šalát s rybou...

jacka
9. dec 2009

dobré ránko.....

aninka29
9. dec 2009

dobré ránko 🙂
bože mamky...Sabuška ešte stále spinká 😕 ...ona sa normálne prespííííí....my sme už so Simkou hore od pol osmej...furt chodím očumovať...a princezná spinká 😉

aj my máme oblátku s medom..a tiež to rozkrajovanie jablčka 🙂 ......leni,moja svokra robí kapustnicu s veľa mäsiskami... tomu robia fučku..........a my robíme tiež pôstnu 😉 kapustnicu...dávame tam klobásy 😉

aninka29
9. dec 2009

a na to, že včera nám celé poobedie a večer pršalo....tak dnes krásne svieti slniečko 😎 😎 😎

leninka75
9. dec 2009

ahojte!!!.........hlásim sa trošku neskôr, zasa problémy so sieťou ☹ ☹ ☹ .................aninka, vy fakt máte slniečko???? 😨 😨 😨 ..............ale teraz ti fakt úprimne závidím!!!!..........bože, mne už to slnko tak neskutočne chýba 😢 😢 😢 😢 ...................sabka je úžasné bábätko!!!!................jacka, a ty len tak stroho 😉 😉 😉

jacka
9. dec 2009

tááák spinká...héééj....a slniečko...hééééj 😠 😠 😠 ....sa s vami nehráááám 😉

škoda že ja tento rok nemožem kapustnicu...mnam ☹

jacka
9. dec 2009

juj leni dnes som totálne nevyspata a teraz azse vreští...musím .ísť...pa

aninka29
9. dec 2009

mamky,ktorá z vás nám tu poslala vietor??? 😠 ...slnko síce svieti,ale fučí 😝
chcela som na obed vypražiť brokolicu....ale keďže je zmena plánu,tak ju len zapekám so zemiakmi a klobáskou a syrom 🙂
idem do mesta mamušky....keďže manža domov nedojde...tak všetko musím povybavovať sama 😝

volala som svokre, že jej doveziem Simušku.....lebo mamky fakt je to o držku behať po meste sama s dvomi deťmi 😝 ......a hlavne,keď chcete nakupovať
takže ja preletím s kočárom celé mesto...len dym a čiara a za mnou 😀 😀 😀

jacka
9. dec 2009

ahojky........hlásim príchod........konečne nepršííííííííííí.......sem tam vykukne slniečko.....ale aj zafuka z východu 😠

čo ideš vybavovať? ....aninka

vidím ten prach až sem.... 🙂 😉 😀 😀 😀 😀

jacka
9. dec 2009

to čo toto...nikto nikde??????? 😅 😅

Maťko s Peťko su ešte vonku......ale mne je tam brr...kosa... 😝 .....

halooooo...nech si tu nepíšem sama 🙄

aninka29
9. dec 2009

kuk kuk...už sme domaaaaaaaaa...konečne 😝 😝 😝

aninka29
9. dec 2009

to kde ste všetky?????????....som si myslela, že budem hodinu čítať

aninka29
9. dec 2009

jacka aj u nás je kosa..v meste neskutočný vietor fúkal...ma išlo odviať aj s kočárom

aninka29
9. dec 2009

bola som dokúpiť nejaké prkotinky....hlavne, že som krstná...a sviečku som zabudla kúpiť 😲 😉 ...ale už mám....môžem si vydýchnuť....môžu byť krstiny 🙂
a ešte som kupovala nejaké oblečko pre seba a pre kmotrušku na krstiny...nech sme čančané 🙂 🙂 🙂 ....som si nemyslela, že tak rýchlo nakúpim 😵

aninka29
9. dec 2009

a bola som v potravinách na nákup...no poviem vám to bolo o život...spotená som bola aj medzi nohami asi 😲 😀 ...ťahala som kočár,vozík...k tomu hučala Simonka...pri pokladni neskutočne dlhý rad 😠 ...Sabinke bolo teplo,tak začala plakať....rýchlo k autu....kým som všetko naložila nahádzala.....som myslela, že prídem o ruky 😝

jacka
9. dec 2009

ahoj aninka..... 🙂

jacka
9. dec 2009

to ti ten nákup nezávidím.......ja by som bola jeden nerv....čo si Simku neodložila k vašim...alebo niekam....to by sa ja veru nešla s dvom naraz.....by ma asi udali ludia na sociálke... 😀 😀 😀

jacka
9. dec 2009

ani..sem už nemá kto chodiť.....len mi dvoj mamy....

utka večer.....ale to už väčšinou 😔 my dve spíme......a leninka......tá zas doobedu

kedy má príst letty 😅 ..nejak mi to vyfučalo 😕 🙄

jacka
9. dec 2009

moje dieťa prišlo s von také hladné,žeby zjedol aj mna....toto sa mi páči...žiadne násilnosti a vyhrážky... 😀 😀

aninka29
9. dec 2009

tu som 🙂 ......jacka veď aj ja som myslela, že niekto na mňa tú sociálku zavolá 😀 ...Simuška bola u svokry,kým som bola v meste...ale cestou domov som sa ešte zastavila v potravinách 🙂

utka
9. dec 2009

Ahojte. Ta´k dnes bolo ľahké a rýchle vás prečítať. My sa máme stále rovnako...cekom dobre. tatino nám odišiel do Nemecka na služobku,ale tu máme švagra,tak pôjde štvrtok,piatok on s Vikim do škôlky.
V robotke dobre. Dnes som si vybavila dovolenku na 31.12., aj keď ešte nemám nárok 😉.

jacka
9. dec 2009

ahoj utka...nooooo...šikovná si....super aspon budeš domka..... 🙂 😉

a kedy idete do zv ked máš muža preč.......či dovtedy príde?

aninka...aj tak ťa odbivujem.......ja by som stým mojím čertom a Peťkom nemohla ísť sama......nie nie 😝

aninka29
9. dec 2009

kuk kuk..už spinkáme 🙂

utka ahoj...no ty si šikulka....že sa ti podarilo vybaviť dovču 😉
to je dobre, že ti má kto pomôcť s malým,keď je tato mimo 🙂 ..šiel na dlho preč?

aninka29
9. dec 2009

jacka,veď aj ja som si hovorila, že nikam nepôjdem sama s dvomi deťmi...ale keď musím......ono sa to dá zvládnuť....ale si s nervami v koncoch...a mokrá aj vieš kde 😀 😀 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre