Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
15. dec 2009

utka, nebud smutná......verme, že sa tpo zlepší.....len mi stále uteká názov choroby, aká?viem, že s krvou, ale.....
halušky s bryndzou...to ja zbožnujem...mnam, mnam, mnam, nepošleš trošku?

utka
15. dec 2009

deni,príď, podelím sa s tebou 😉.
Mám Aztoimúnnu trombocytopenickú purpuru. Je to jednoducho málo krvných doštičiek.

leninka75
15. dec 2009

nech tatino vezme dobca do nejakého akvárka 😀 😀 ............a máš aj ty po probléme............kde budete sviatkovať???..........a kedy sa vraciate na SK??

denisenko
15. dec 2009

utka, ešte že si mi to cysvetlila...lebo ten názov, je strašidelný.......dúfam, že to ochotrenie tajé strašidelné nie je.... ☹

denisenko
15. dec 2009

že cysvetlila....vysvetlila....
a díky, určite si dám...mnamky 😉

denisenko
15. dec 2009

leni, asi v sobotu ideme na SK a do Silvestra by sme mali byť v Rajci 😉

leninka75
15. dec 2009

ahoj utka!!!! 🙂 ...............vydrž moja!!!!.........hrozný názov choroby 😖.............tak si uži besiedku..........nevieš, aj viki bude vystupovať???.......................deni a po silvestri co??? ............potom zamávaj z rajca 😉 😉 😉

jacka
15. dec 2009

utka....asi som držala slabo palčeky......alebo čo?....kedy sa ti to zlepší...teda ten názov je fakt strašidelný 😖

denisenko
15. dec 2009

no babiky, lúčim sa...ozvem sa až v nedelu......tak sa majte pekne, 😉 😉 utka, drž sa.....
jacka, chlopi nech ťa poslúchajú a nech sa vás bacily nechytajú
aninka? kde si?
lení, z rajca ti budem kývať......... 😀
tak zatial...ahojte 😖 😉

jacka
15. dec 2009

deni a kam ideš?

leni prečo konkurujem superžene? 😉
tak my prídeme z mrazu dnu .....a len sme sa vyzliekli tak vyšlo slnko...... 😠 😠 tak teraz može zájsť 😝

aninka29
15. dec 2009

mamky u nás taký vetrisko fúka 😝

deni ahoj....šťastnú cestu domov....a ozvi sa 🙂 😉

leninka75
15. dec 2009

no jacka, že stíhaš obed a vrieskajúce deti 😉 😉 😉.................
šťastnú cestu deni!!! 🙂 🙂 🙂
ahoj aninka............kde si sa túlala??

utka
15. dec 2009

Malo to byť Autoimúnna...
Znie to hrozne. Je to dosť nebezpečné,keď sa o tom nevie...

jacka
15. dec 2009

leni kdeže ja na super ženu nemám 😀 😀 😀 .....Peťka som dala k sebe ´...aj tak vrieskal.......ale som to spravila s 😝 ......ešte vonku som sa ukludnovala....som nestihala ano wecko 😀 😀 😠

aninka.........neopováž sa niečo poslať 😠 😠

aninka29
15. dec 2009

leni netúlam sa 😉 ...ráno sme si vyšli na prechádzku...potom som začala variť,upratovať,prať a tak ďalej..teraz som si sadla a pijem si v kľude kafíčko 🙂

jacka neposielam nič...neboj 🙂 ...ale ak k vám náhodou vetrisko dojde...tak ja v tom prsty nemám 🙂

jacka akože nemáš na super ženu....ty si mega superžena 🙂 ...však zvládaš všetko aj popri dvoch duracelkov 😵

utka ja už ani neviem či ti mám napísať ☹ ...držím ti silno silno prsty...aby tá hnusná choroba ustúpila 😔

jacka
15. dec 2009

do ....Maťko vylial na koberec červenu marku.....teda máme tu mini koberec v celom dome.....a jujst.tam....vobec to nejde dole 😝 😝 😝

ani.....čo si varila?

aninka29
15. dec 2009

jacka to čo je marka???

varila som paradajkovú polievku a šupla som do trúby stehná ....a zaliala smotanovo syrovou omáčkou 🙂 ..a k tomu ryža 🙂 ....a ty čo fajnučké si varila? 🙂

letty86
15. dec 2009

ahojte, mamky
akosi som sa sem nevedela dostat...ja som varila syr, hranolky, rychlovka a kaloricka ☹
mne to mojo prechladnutie nejak neprechadza, tak je to na nervy, ale dnes je doma tatik, tak sa povenuje Vikuske, dnes je nejaka mrzuta 😠

letty86
15. dec 2009

aninka, mala je velmiii zlatucka, som pozerala nove fotecky, taky kraaaasny smejko, juj, len vystiskat

aninka29
15. dec 2009

ahoj letty 🙂

to neva, že kalorická rýchlovka 😀 ....raz za čas sa môže 🙂 ...mňam mňam...dala by som si 🙂

aninka29
15. dec 2009

ďakujeme 😵 ...mala by si čo vystískať...Sabuška je malý sumo...obalená michelinka 😀 😵

letty86
15. dec 2009

obalena michelinka 😀 😀 😀 😀 😀
a fotecky z krstin???
jacka, ako chlapci?

jacka
15. dec 2009

marka.....to je ako vinea 🙂

chlapci? 😠 😠 😠

aninka29
15. dec 2009

nemám fotečky z krstín....my sme ani nefotili.....ale až mi kmotruša pošle...tak hodím 🙂

letty86
15. dec 2009

jej, aj SImonku som si teraz vsimla, tak tie darceky su zasluzene, ked je taka dobrucka a tricko nema chybu, jasny odkaz svetu 😉

aninka29
15. dec 2009

jáááááááááj...ma to nenapadlo jacka ...no jasné...márka 🙂

letty86
15. dec 2009

ok, tak sa budem tesit
juj, jacka, Vikusak je tiez niekedy za chlapca 😀 ale inac je to poklad, dnes a vcera mi pomahala upratovat, tak som mala radost...ona je taky akcny typ, stale v pohybe a tvrdohlavaaa, taky maly general 😉

letty86
15. dec 2009

márku som uz sto rokov nepila a na koberci by ma veru nepotesila 😠 moja Vikuska je expert vo vylievani, vacsinou padne za obet caj, voda mlieko, ten nas stol sa ma 😠

aninka29
15. dec 2009

letty aj moja je generál....tá riadi všetkých 😀 ..ešte aj predavačky v obchode skáču tak ako ona píska 😀 ...levica 🙂

jacka
15. dec 2009

ja vás dneska nestíham.......no mala som dať dlžnem na máááárku 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre