• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
no, tak Simonka ako levica teda musi byt v popredi :wink: ale lepsie, ako by mali v kute stat, len nech to neprehanaju...casom...aby nas neprevalcovlai :grinning:
15. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru.....nech majú široké lakte :grinning: :wink:
15. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vyvesiť prádlo a zase naplniť práčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, kde si?
j si idem vychutnat kavu a sup do postele, nech uz som zdrava :frowning2:
15. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túúúúú......
15. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ver letty ...šup....ja som zdravá ale tiež by som sa tam šupla :wink:
15. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk....kam ste zmizli?
15. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj som už túúúú-----som musela uspať Peťula.......tak taku hodku by mohol potiahnuť aby vydržal do kupanie
15. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani......kolko ti spi ká cez den?

si dala krásne fotečky.....juj..peknučke ja budem mať nevestičky :dizzy_face:
15. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo...kde ste kto....konečne mám trochu času.....

tak idem aj ja dať fotečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile:

daj daj jacka :slight_smile:
15. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no malinká až sa ráno zobudí....tak zaspinká na takú hodku hodku a pol doobeda/keď sme doma/....keď ideme von...tak potiahne dlhšie...potom sa napapá...a spinká aj tri štyri hodky/to jej jedno či sme doma alebo vonku/....potom sa zase napapá a ide spinkať až večer....ale niekedy si zvykne pred kúpaním zdriemnuť na tú polhodku :slight_smile: ......tak asi tak.....ale nemáme to každý deň rovnaké....väčšinou sa nám mení ten doobedný spánok....ale poobede zaspí aj keby čo bolo :slight_smile:
15. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo..... :wink:
15. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž..pekne ti spinušká...mne v postielke spi najviac hodku.....ale v kočíku ho uhopsám aspon na dve......takže tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ...riadna zima prišla...aj dnes je celý den pod minus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj jacka...ty akého pomocníka máš doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......a tí dvaja závislaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...krásavci malí :slight_smile:
jacka a daj aj fotečku Peťulka zblízka...nech kuknem ako narástol zlatúšik :dizzy_face:
15. dec 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a koľkokrát sa ti ešte budí Peťulko v noci??...či stále je to inak?

ja sa fakt nemôžem sťažovať...na to, že Sabuška prespí komplet celú noc...tak si dosť často pospinká aj cez deň...ja neviem po kom je ona taký maco :slight_smile:
15. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nás neskutočný vetrisko fúka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...my sme už ani nešli von poobede...ráno stačilo...aj to sme fajne premrzli....teda ja.....šak načo sa oblečiem
15. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:

nemám program na zmenšovanie to len s telefonu dávam...a teraz tam nemám nič nové........zajtra ho blisnem..ak nezabudnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spanie...každe dve hodky......a to ešte ked sa napaušá tak sa pokakušá...tak prebalujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ked ide o 7 večer spať...tak je už okolo 9 pol 10 tak sa snažím vydržať.....ale včera čo som len zaspala tak sa zaobudil o 19....to je na figu..keby som to vedela tak ani oka nezažmurim.......len som sa zbytočne nasrala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to malo byť o pol 10..večer :rolling_eyes: ...neviem ako sa to stalo :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež super vymrzla...som sa nešla zohriať......ale Peťko bol tak nababuškaný že ešte aj tváričku mal v tej zime teplučkú :slight_smile:

som nevedla či ho možem dať v tej zime von...ale riskla som .......dufam že mu nič nebude :slight_smile:
15. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti pripomeniem zajtra,aby si nezabudla :slight_smile:

hmmmmmmm...........a v noci keď sa ti zobudí...tak keď sa napapá hneď zaspinká,alebo trvá nejakú dobu kým sa drobček uloží???
15. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď aj ja som mala obavy,či ísť do tej zimy....ale tak malinká bola tiež riadne nababuškaná...ani ju nebolo vidieť v kočíku :dizzy_face: ...a spinkala dlho...tak jej určite bolo dobre :slight_smile:
15. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako kedy...zvykne zaspinkať......sem tam sa s tane že vymýšla......že je hore......a horšie je to ráno okolo 4.....ked začne jačat..tak sa zvykne zobudiť Maťko.....a ten je zase hore aj dve hodky....a ked zaspí tak vstáva Peťulo...tak spánok žiadny..............už len vydržať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super..už mraučí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, mamky, nevydrzala som dlho pod dekou :grinning: uz som sa odsupla :grinning:
15. dec 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...nič iné ti neostáva...len vydržať....však príde noc keď prespinká celú noc :dizzy_face:

idem sa ja pohrať so Simuškou....už nachystala domček a bárbiny :wink:

potom prídem :slight_smile:
15. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj a ja som teraz prisla, mne Vikuska rovi kavicku, jednu som mala ozajstnu, tak si dam aj taku akoze :grinning:
15. dec 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooo...tu som :slight_smile:...pečiem koláčik :slight_smile:...prišlo na mňa :grinning:

letty ako?...chutila kávička od Vikušky? :slight_smile:....ja takých vypijem aj zo desať naraz :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok