• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
jacka tvojí chlapci sa neskutočne podobajú :dizzy_face: ...krásnučkí sú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..krásna fotečka :slight_smile:
16. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne že ked sa bojíš tak nechod.....čosi.......aby sa niečo nestalo......však muž dovezie auto.....
16. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj cez kopirák :wink: ....dakujem :dizzy_face:
16. dec 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no muž nedovezie...ten príde domov až 23tieho večer :angry:
takže vianočné nákupy musím absolvovať zase sama :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru...ako cez kopirák :slight_smile: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka kde si zmizla??? :frowning2:
16. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som za Peťkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...však aj tie tvoje su ako by ich jedna mamička mala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spinká?...či už sa vyspinkal?
16. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až 23.....a čo s autom?.......no mna švihne......tak všetko máš na krku......toto neznášam :frowning2:
16. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to myslím tiež....ale iní hovoria, že sú celkom rozzdielne....ale keď si pozerám Simuškine fotky keď bola malinká,tak vidím Sabinku :dizzy_face:
16. dec 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte spinká.....dufam že na dlhšie ako 5min :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čoby su rovnaké........ako ozajstné sestričky :slight_smile:
16. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooo až vtedy dojde môj manža :angry:
no auto sme dali do servisu,lebo keď nám menili čelné sklo,tak nám strhli lak zo strechy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani ja to neznášam jacka,keď je všetko na mne...a zase sa terigať s dvomi deťmi do obchoďáku,kde bude milion ľudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale musím,lebo nemám nakúpené potraviny do zásoby :slight_smile: ...aby sme mali pokoj cez celé sviatky :slight_smile:
16. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nezávidím ti to......ja by som si musela v klude nakupiť..a nie dávať bacha aby mi nezmizli deti....... :confounded:
16. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooj,nech pospinká čo najdlhšie :slight_smile: ........aj kmotruškina malinká je taký duracelko...spí najviac dve hodky
16. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo.už sa teším aká nervná budem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...si vybijem zlosť pri pokladni :grinning: ...chudinka pokladníčka...už teraz ju ľutujem :grinning:
16. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och...šikovný su ty v servise :angry: :angry:

ani..váž si aké máš dobre detičky...... :wink: :slight_smile: ...to dosť málo spinká..však ona je malinkatá......od našich... :unamused: .......ja som čítala že ked takot zle spí tak už má chronický nedostatok spánku..preto je mrzutko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hlavne že dr. povedla že pokial je zdravý a spokojný tak do jedného roka je povolene všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......však nech si to vyskuša :angry: koza
16. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však odlož deti......sa ti bude lepšie nakupovať.......ked máš kde dať :wink:
16. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem Maťka uložiť :slight_smile: ..prídem.....ak neprídem tak som stratila nervy....lebo Maťko je ako tank......väčšinou zobudí malého
16. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám ich kam dať....ešte snáď Simonku ku svokre....ale tá je tiež v poslednom čas čoraz menej doma
16. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem volať mužovi :wink:
16. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ostatné mamušky ste kde??????
16. dec 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :pensive: :slight_smile:
16. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja.....

dobru noc........ :pensive:
16. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojte kočky ako sa tu mate?????došla som vas kuknut,je tu niečo nove??? :grinning:
16. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ešte som po snehu nejazdila,ale budem musieť...Čo už? Však máme zimné pneumatiky.
Tak dobrú nôcku.
16. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................jéééééééj máme sneh!!!!...........no čítam, že tu už frčia stromčeky :wink: :wink: :wink: ..........u nás je aj za stromček zodpovedný ježiško :wink: :wink: ............takže zdobíme až 23. v noci............šak nech má dieťa potom na čo spomínať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........................aninka, určite to všetko zvládneš aj bez muža, veď si šikula!!! :dizzy_face: ..............
17. dec 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile: :slight_smile:

jasné že zvládne......však je superžena :wink:

mna už od večera bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....asi by som na nemala tolko stresovať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

aj u nás donesie stromček ježiško :slight_smile: ...... :wink:
17. dec 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka!!!...........zasa hlava??? :confused: :confused: .............čože mal mužíček nejaký návrh na večer??!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok