Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
16. dec 2009

jacka tvojí chlapci sa neskutočne podobajú 😵 ...krásnučkí sú 😵 😵 😵 ..krásna fotečka 🙂

jacka
16. dec 2009

jasne že ked sa bojíš tak nechod.....čosi.......aby sa niečo nestalo......však muž dovezie auto.....

jacka
16. dec 2009

vraj cez kopirák 😉 ....dakujem 😵

aninka29
16. dec 2009

no muž nedovezie...ten príde domov až 23tieho večer 😠
takže vianočné nákupy musím absolvovať zase sama 😠 😝

aninka29
16. dec 2009

veru...ako cez kopirák 🙂 😵

aninka29
16. dec 2009

jacka kde si zmizla??? ☹

jacka
16. dec 2009

musela som za Peťkom 😝

jacka
16. dec 2009

ani...však aj tie tvoje su ako by ich jedna mamička mala 😵 😵 😵

aninka29
16. dec 2009

spinká?...či už sa vyspinkal?

jacka
16. dec 2009

až 23.....a čo s autom?.......no mna švihne......tak všetko máš na krku......toto neznášam ☹

aninka29
16. dec 2009

ja si to myslím tiež....ale iní hovoria, že sú celkom rozzdielne....ale keď si pozerám Simuškine fotky keď bola malinká,tak vidím Sabinku 😵

jacka
16. dec 2009

ešte spinká.....dufam že na dlhšie ako 5min 😝

jacka
16. dec 2009

čoby su rovnaké........ako ozajstné sestričky 🙂

aninka29
16. dec 2009

nooooooo až vtedy dojde môj manža 😠
no auto sme dali do servisu,lebo keď nám menili čelné sklo,tak nám strhli lak zo strechy 😝

ani ja to neznášam jacka,keď je všetko na mne...a zase sa terigať s dvomi deťmi do obchoďáku,kde bude milion ľudí 😝 😝 😝 ...ale musím,lebo nemám nakúpené potraviny do zásoby 🙂 ...aby sme mali pokoj cez celé sviatky 🙂

jacka
16. dec 2009

teda nezávidím ti to......ja by som si musela v klude nakupiť..a nie dávať bacha aby mi nezmizli deti....... 😖

aninka29
16. dec 2009

joooooj,nech pospinká čo najdlhšie 🙂 ........aj kmotruškina malinká je taký duracelko...spí najviac dve hodky

aninka29
16. dec 2009

nooooo.už sa teším aká nervná budem 😝 😝 😝 ...si vybijem zlosť pri pokladni 😀 ...chudinka pokladníčka...už teraz ju ľutujem 😀

jacka
16. dec 2009

och...šikovný su ty v servise 😠 😠

ani..váž si aké máš dobre detičky...... 😉 🙂 ...to dosť málo spinká..však ona je malinkatá......od našich... 😒 .......ja som čítala že ked takot zle spí tak už má chronický nedostatok spánku..preto je mrzutko 😝 ...hlavne že dr. povedla že pokial je zdravý a spokojný tak do jedného roka je povolene všetko 😝 .......však nech si to vyskuša 😠 koza

jacka
16. dec 2009

však odlož deti......sa ti bude lepšie nakupovať.......ked máš kde dať 😉

jacka
16. dec 2009

idem Maťka uložiť 🙂 ..prídem.....ak neprídem tak som stratila nervy....lebo Maťko je ako tank......väčšinou zobudí malého

aninka29
16. dec 2009

nemám ich kam dať....ešte snáď Simonku ku svokre....ale tá je tiež v poslednom čas čoraz menej doma

aninka29
16. dec 2009

a ja idem volať mužovi 😉

aninka29
16. dec 2009

a vy ostatné mamušky ste kde??????

aninka29
16. dec 2009

idem

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😔 🙂

jacka
16. dec 2009

idem aj ja.....

dobru noc........ 😔

siwike25
autor
16. dec 2009

Awojte kočky ako sa tu mate?????došla som vas kuknut,je tu niečo nove??? 😀

utka
16. dec 2009

aninka, ešte som po snehu nejazdila,ale budem musieť...Čo už? Však máme zimné pneumatiky.
Tak dobrú nôcku.

leninka75
17. dec 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ................jéééééééj máme sneh!!!!...........no čítam, že tu už frčia stromčeky 😉 😉 😉 ..........u nás je aj za stromček zodpovedný ježiško 😉 😉 ............takže zdobíme až 23. v noci............šak nech má dieťa potom na čo spomínať 🙂 🙂 🙂 🙂 .........................aninka, určite to všetko zvládneš aj bez muža, veď si šikula!!! 😵 ..............

jacka
17. dec 2009

dobré ránko..... 🙂 🙂

jasné že zvládne......však je superžena 😉

mna už od večera bolí hlava 😝 .....asi by som na nemala tolko stresovať..... 😝 😖

aj u nás donesie stromček ježiško 🙂 ...... 😉

leninka75
17. dec 2009

ahoj jacka!!!...........zasa hlava??? 😕 😕 .............čože mal mužíček nejaký návrh na večer??!! 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre