• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
ahoj leni......nie nemal...... :grinning: :grinning: :grinning: ......fakt ma bolí hlava.....už som si dala dve tbl....namazala a ništ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, si sa namazala!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .............takto z rána???..............ale vážne, maja zlatá heš, heš nech to ide preč :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............nemávaš migrénu???.........
17. dec 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mávam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ....... :wink:

keby pomohlo tak sa aj namžem :grinning: :grinning: .....ale asi by bolo len horšie :confounded:

mohlo by počasíčko vydržať do vianoc aby boli biele :dizzy_face:

aninka ...budíček....... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťko sa chce ísť gulova...len mám strach že je to dobrý sneh :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Aj u nás minulý rok doniesom lsromček Ježiško,ale tento rok už nedonesie :wink:.
Mám pocit, že je to moje dieťa príliš vyspelé na takéto veci :frowning2:.
17. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka...... :slight_smile:

ja dufam že tak skoro Maťulo nedospeje :wink:

ideme von...poobliekať :angry: .....to budem zase ako sardinky vo vl. štave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak sa zabavte vonku :wink:
17. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka!!!...........šak tie decká, sú všetky dnes také................potvorky malé :wink: :wink:.............dokedy maródiš utka??..........aj u vás v BA je sneh???.............jacka, nezapadni!!! :wink:
17. dec 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile: ...my sme dnes potiahli do osmej všetky tri :dizzy_face:

kopisko snehu máme :dizzy_face: ..idem vytiahnúť sane a padáme von :slight_smile:
17. dec 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,tak ti držim prsty nech sa ti jazdí bez problémov :slight_smile: ...ja sa ani nebojím toho,že dostanem šmyk alebo tak......veď by som šla pomalinky....ale bojím sa toho, že do mňa narazí nejaký debil,ktorý nevie jazdiť pomaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani!!!...............fuha, riadne vám perinbaba nadelila, keď už sa dá aj na sánky!!! :slight_smile: :slight_smile: ...........aj sabku dáš do saní, či len simku??
17. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni.....Sabka bude v kočíku a Simuška na saniach.....priviažem si sane o kočík a idemeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
17. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som chcela videť aninka!!!!...............bude na vás určite úžasný pohľad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:............tak si užite sniežik :wink:
17. dec 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja......aninka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja už padám....detičky von..idem za nimi :wink:
17. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka,dík.
leni, som doma do konca týždňa.
U nás je len tak trošku snehu,ale padá.
17. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamky, ja som dnes spala do 9tej :fearful: ale som vyspata do ruzova, tatik s Vikinkou sa chodili pozerat, ci zijem :grinning:
aj my mame koooopec snehu, skoda, ze Vikuska nie je fit, hned by sme boli von a stale snezi, sa tesim aj ja, kiez by to vydrzalo do Vianoc :slight_smile:
kocky, ja vam zavidim, ze jazdite, ja mam vodicak uz 5 rokov a bojim, bojim....moj muz nerad soferuje, tak do mna husti, nech zacnem jazdit, ale musim najst odvahu....ale ked vidim, aki su soferi v Ke, tak ma cht a odvaha prechadza :angry: ....ale som sa premohla obcas, ked ideme k svokre, tak trosku jazdim, cez dediny 50tkou sa celkom da :slight_smile:
17. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anink, ty si sikovnice, ked to tak zvladas sama, esteze mas take dobrulinke deticky, inac by tom strasny nervak to zazivat...to nakupovanie myslim :wink:
17. dec 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze, tak rychlo som tukala, ze to chce preklad :grinning: ze by to bolo narocne nakupovanie :grinning:
17. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty!!!............ja ani len odvahu na urobenie si vodičáka nemám!!!!!! :wink: ............kdeže ešte jazdiť!!!..........ja som taký bojko, že na bickáči na rovinke brzdím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...................
17. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už sa tešíš do práce utka??? :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky joj fajne bolo vonku :slight_smile:

no verte žienky...úžasný pohľad na nás bol :grinning: :grinning: :grinning: ...stretli sme kopu ľudí...a všetci sa smiali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...že som to výborne vyriešila s tými sánkami :grinning: :grinning: :grinning:

jacka skús to aj ty....jedna pecka :grinning: :grinning: :grinning:

kopisko snehu je :slight_smile:

letty ja som pochopila :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme obedovať ....a poobede zase vonku :wink: :slight_smile:
17. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vám sa žije,že máte sneh. Ale nevadí,že tu nie je,lebo zajtra idem autom po manžela a ideme k našim.Tak nech sú dobré cesty.
leninka, neviem,či sa teším do práce. Ani nie...
17. dec 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tiež tu.......a stále ma bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mna už von nikto nedostane.......začal fukať vietor...kto má v tom prsty?? :angry:

Peťko ešte spinká :confused: ....Maťko sa vybláznil.....a ešte by mohlo viac napadnuť :slight_smile:

ani...si vás neviem predstaviť.....škoda že vás nemal kto odfotiť...nech sa pobavíme aj my :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooo.......

kuki kuk......
17. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuku..........sedela som na buku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ty si ešte v práci?......zdrhaj domov :grinning: :grinning: :wink:
17. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ............ešte chvíľku a padám!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............ale sa mi ani nechce do tej zimy................žeby som prenocovala :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ťa vidím ako by si prenocovala v práci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka odfotila nás kmotruša :wink: ...keď mi pošle,tak hodím :slight_smile:

u nás nefúka vietor...takže ja v tom prsty nemám :slight_smile:

chjaj...priviezli mi auto....a ako naschvál defekt :angry: ..nejaký drôt zapichnutý v gume :angry: ......bratranec mi odniesol koleso do servisu....auto visí na zdviháku už tri hodky a koleso ešte nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj mňa nejak rozbolela hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak mamky počuli ste?..vianoce vraj budú na blate...vraj cez štedrý deň má byť 13 stupňov
17. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok