Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. dec 2009

ahoj leni......nie nemal...... 😀 😀 😀 ......fakt ma bolí hlava.....už som si dala dve tbl....namazala a ništ...... 😝

leninka75
17. dec 2009

jacka, si sa namazala!!!! 😅 😅 😅 😅 .............takto z rána???..............ale vážne, maja zlatá heš, heš nech to ide preč 🙂 🙂 🙂 .............nemávaš migrénu???.........

jacka
17. dec 2009

mávam 😝 😠 ....... 😉

keby pomohlo tak sa aj namžem 😀 😀 .....ale asi by bolo len horšie 😖

mohlo by počasíčko vydržať do vianoc aby boli biele 😵

aninka ...budíček....... 😀 😀 😀

jacka
17. dec 2009

Maťko sa chce ísť gulova...len mám strach že je to dobrý sneh 😒 😝

utka
17. dec 2009

Ahojte.
Aj u nás minulý rok doniesom lsromček Ježiško,ale tento rok už nedonesie 😉.
Mám pocit, že je to moje dieťa príliš vyspelé na takéto veci ☹.

jacka
17. dec 2009

ahoj utka...... 🙂

ja dufam že tak skoro Maťulo nedospeje 😉

ideme von...poobliekať 😠 .....to budem zase ako sardinky vo vl. štave 😝

utka
17. dec 2009

jacka, tak sa zabavte vonku 😉

leninka75
17. dec 2009

ahoj utka!!!...........šak tie decká, sú všetky dnes také................potvorky malé 😉 😉.............dokedy maródiš utka??..........aj u vás v BA je sneh???.............jacka, nezapadni!!! 😉

aninka29
17. dec 2009

dobré ránko mamky 🙂 ...my sme dnes potiahli do osmej všetky tri 😵

kopisko snehu máme 😵 ..idem vytiahnúť sane a padáme von 🙂

aninka29
17. dec 2009

utka,tak ti držim prsty nech sa ti jazdí bez problémov 🙂 ...ja sa ani nebojím toho,že dostanem šmyk alebo tak......veď by som šla pomalinky....ale bojím sa toho, že do mňa narazí nejaký debil,ktorý nevie jazdiť pomaly 😝

leninka75
17. dec 2009

ahoj ani!!!...............fuha, riadne vám perinbaba nadelila, keď už sa dá aj na sánky!!! 🙂 🙂 ...........aj sabku dáš do saní, či len simku??

aninka29
17. dec 2009

ahoj leni.....Sabka bude v kočíku a Simuška na saniach.....priviažem si sane o kočík a idemeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

leninka75
17. dec 2009

to by som chcela videť aninka!!!!...............bude na vás určite úžasný pohľad 🙂 🙂 🙂............tak si užite sniežik 😉

jacka
17. dec 2009

aj ja......aninka 😀 😀 😀 😀

ja už padám....detičky von..idem za nimi 😉

utka
17. dec 2009

aninka,dík.
leni, som doma do konca týždňa.
U nás je len tak trošku snehu,ale padá.

letty86
17. dec 2009

ahojte, mamky, ja som dnes spala do 9tej 😨 ale som vyspata do ruzova, tatik s Vikinkou sa chodili pozerat, ci zijem 😀
aj my mame koooopec snehu, skoda, ze Vikuska nie je fit, hned by sme boli von a stale snezi, sa tesim aj ja, kiez by to vydrzalo do Vianoc 🙂
kocky, ja vam zavidim, ze jazdite, ja mam vodicak uz 5 rokov a bojim, bojim....moj muz nerad soferuje, tak do mna husti, nech zacnem jazdit, ale musim najst odvahu....ale ked vidim, aki su soferi v Ke, tak ma cht a odvaha prechadza 😠 ....ale som sa premohla obcas, ked ideme k svokre, tak trosku jazdim, cez dediny 50tkou sa celkom da 🙂

letty86
17. dec 2009

anink, ty si sikovnice, ked to tak zvladas sama, esteze mas take dobrulinke deticky, inac by tom strasny nervak to zazivat...to nakupovanie myslim 😉

letty86
17. dec 2009

boooze, tak rychlo som tukala, ze to chce preklad 😀 ze by to bolo narocne nakupovanie 😀

leninka75
17. dec 2009

ahoj letty!!!............ja ani len odvahu na urobenie si vodičáka nemám!!!!!! 😉 ............kdeže ešte jazdiť!!!..........ja som taký bojko, že na bickáči na rovinke brzdím 😅 😅 😅 ...................

leninka75
17. dec 2009

a už sa tešíš do práce utka??? 😵 😵

aninka29
17. dec 2009

mamky joj fajne bolo vonku 🙂

no verte žienky...úžasný pohľad na nás bol 😀 😀 😀 ...stretli sme kopu ľudí...a všetci sa smiali 😝 😀 ...že som to výborne vyriešila s tými sánkami 😀 😀 😀

jacka skús to aj ty....jedna pecka 😀 😀 😀

kopisko snehu je 🙂

letty ja som pochopila 😉 🙂 🙂 🙂

aninka29
17. dec 2009

ideme obedovať ....a poobede zase vonku 😉 🙂

utka
17. dec 2009

No vám sa žije,že máte sneh. Ale nevadí,že tu nie je,lebo zajtra idem autom po manžela a ideme k našim.Tak nech sú dobré cesty.
leninka, neviem,či sa teším do práce. Ani nie...

jacka
17. dec 2009

ja som už tiež tu.......a stále ma bolí hlava 😝

mna už von nikto nedostane.......začal fukať vietor...kto má v tom prsty?? 😠

Peťko ešte spinká 😕 ....Maťko sa vybláznil.....a ešte by mohlo viac napadnuť 🙂

ani...si vás neviem predstaviť.....škoda že vás nemal kto odfotiť...nech sa pobavíme aj my 😀 😀 😀

jacka
17. dec 2009

halooooooo.......

kuki kuk......

leninka75
17. dec 2009

kuku..........sedela som na buku 😀 😀 😀 😀

jacka
17. dec 2009

leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ty si ešte v práci?......zdrhaj domov 😀 😀 😉

leninka75
17. dec 2009

som ............ešte chvíľku a padám!!! 🙂 🙂 🙂 ..............ale sa mi ani nechce do tej zimy................žeby som prenocovala 😀 😀 😀

jacka
17. dec 2009

už ťa vidím ako by si prenocovala v práci 😀 😀 😀 😀

aninka29
17. dec 2009

jacka odfotila nás kmotruša 😉 ...keď mi pošle,tak hodím 🙂

u nás nefúka vietor...takže ja v tom prsty nemám 🙂

chjaj...priviezli mi auto....a ako naschvál defekt 😠 ..nejaký drôt zapichnutý v gume 😠 ......bratranec mi odniesol koleso do servisu....auto visí na zdviháku už tri hodky a koleso ešte nikde 😝

aj mňa nejak rozbolela hlava 😝

inak mamky počuli ste?..vianoce vraj budú na blate...vraj cez štedrý deň má byť 13 stupňov

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre