• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
jacka však nemusí byť tvrdý syr na špagety keď nemáš :wink: ...šupni tam bambino alebo hocijaký tavený :wink:
17. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, zijem...len dnes akosi rychlo :grinning:
aninka, budes tipy stale dohadzovat :slight_smile:
jacka, asi poprazim na cibulke sunku,sampinony, dam kecup, trosku pretlaku dochutim, take jednoduche, ale mne to chuti a u mna syrik musi byt
aninka, sa tesim na fotku a musik kuk jackine
:wink:
17. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som dnes bola u kaderníčky. Urobila mi melír, začala mi ho umývať a zrazu mi začal zvoniť mobil. Zdvihla som a tam ujo kurier,že doviezol som vám to,čo ste si objednali a čakám vás pred domom. Doneste si občiansky a peniaze. Tak mi rýchlo zmyla hlavu a ja ako trafená som bežala aj s Vikim s uterákom na hlave domov :frowning2:. Takže strihať sa pôjdem v utorok. Ako u debilov. Čo je to za systém,že kurier nezavolá aspoň hodinu pred,že či sme doma,že príde???Jaaaj, taká som nasratá...Ale aspoň už máme skoro všetky darčeky.
17. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, utka, tak to bol expert teda :frowning2: ja som zatial taku skusenost nemala, no dobre nervy ti spravil :frowning2:
17. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem, mamusky, ulozit malu, ale zajtra dojdem, ak tu budte aj vy :sweat_smile:
17. dec 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka...ako šupnem..len tak..vytlačím na špagety?

utka..no super.....mne zavolal 5min pred príchodom......presne tak ako tebe..len ja som bola doma...........že si vobec zdvihla telefon...to bola asi nejaká známa nie?
17. dec 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka :grinning: :grinning: :grinning: ...prepáč,ja viem, že tebe nie je do smiechu....ale keď si to predstavím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no mne tiež nikdy kurier dopredu nevolá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a ak nie som doma..tak mi nechá v schránke papierik, že bol....a vráti sa vtedy a vtedy :slight_smile:
17. dec 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka...však popraž na cibuľke nejakú šunes....alebo klobásku zo zabíjačky...hopsni tam kečup....a vytlač syr...keď nemáš ten v črievku,tak tam hoď normálne trojuholníky...oni sa rozpustia :slight_smile: ...a tvrdý syr netreba :wink:
17. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre padám....Peťko je už hore.....

dobru noc :pensive:
17. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiež tak robím,keď nemám tvrdý syr :wink:
17. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú noc mamky :pensive: :dizzy_face: ....sladké sny
17. dec 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, som rada,že som ťa pobavila :wink:. Predstav si, že mi bolo do smiechu, lebo som si pripadala ako debil s uterákom na hlave v tej kose. Ešteže kaderníctvo máme neďaleko nášho baráku. No do schránky by mi papierik nehodil,lebo by sa nedostal dnu do vchodu :frowning2:. Najväčší odfajč ale bude,keď sa Viki ozaj nebude chcieť na tom "bicyklíku" voziť :unamused: .
17. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!! :slight_smile: :slight_smile: ................utka musela si byt úžasná!!!............ako to dopadlo s bicyklo-odrážadlom???...........videl ho viki??..................pozerala som fotečky zo zdobenia stromčeka..........peknučké..........viki sa teda riadne tešil!!!...........nehľadal už aj darček??? :wink: :wink:
ahoj jacka!!
:slight_smile: :slight_smile:
18. dec 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink:

ahoj leni :slight_smile:

nám tu zas napadlo kopec snehu....Maťko chce už isť aj von :confused: ......dobre že je v pyžame :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vám nasnežilo jacka, super!!!.....už by sa dal aj snehuliak?......u nás praští že až!!...........máme -13 st., brrrr............som nevedala ráno čo na seba :frowning2: ...............
18. dec 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
leni,videl len krabicu a povedala som mu,že to je niečo pre tatina do roboty.
Darčeky nehľadal, len hovoril, že už sa teší na Vianoce, že ktovie, koľko bude darčekov pod ním...
No a dnes zostal doma, lebo je nejaký chorý :frowning2:. Aj zle spinkal, aj má plný nos a kašle. A hlavne sa mi zdal dosť teplý. A to dnes chcceme ísť k našim. No uvidíme...
18. dec 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú kosu ste mali....brrrrrr :fearful:

utka.....ahoj.... :wink: ......veru vianoce su viac pre deti...a pre nás ako sa tešia s darčekov :dizzy_face: :dizzy_face:

jaj.....ved ja musím ist variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nevarím.Manžel mi doniesol včera z číny chrumkavé kuracie mäsko s ryžou...Mňaaaam!!!
18. dec 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka kde su fotky?..... :sweat_smile: ..na fb? :confused:
18. dec 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ideš variť jacka???................mňam utka, slinky sa mi zbiehajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile: .mňam utka..fajnotku máš :slight_smile:

mamky u nás je taká kosa...snehu kopa :slight_smile:

idem volať dokine,lebo budúci štvrtok by sme mali mať poradňu,lenže to už budú vianoce....a Sabinka má dostať pich pich
18. dec 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...tak máme prísť až po sviatkoch :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj mamky...Simonka našla darčeky pre ňu u krstnej :confused: ...a hneď navrchu tašky zbadala fifi....začala mrnčať...že chce tú fifinku....ale tak nejak sme to pred ňou uhrali, že tá fifi je Ninuškina a že Simonke prinesie Ježiško takú istú :slight_smile: ...som si myslela, že bude hučať okolo toho...ale nieeee...uspokojila sa s tým, že jej prinesie Ježiško :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka čo fajné nakoniec varíš?

idem trošku upratať...a potom hajde von na chvíľu :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo.....koprová polievka...........rezance s tvarohom :wink:
18. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem poobliekať deti a hajde sa gulovať..... :slight_smile: :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ešteže ste to uhrali......mne sa nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem....prídem..... :slight_smile: :wink:
18. dec 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kym sa ja tu dostanem, vy uz odchadzate :frowning2: :wink:
ja dnes uvarim tie spagetky, polievocku mame
Vikuska este pokaslieva, juj, uz by mohla byt v poriadku, lebo sneh laka
mna dnes caka koooopa zehlenia, no viete, ako sa tesim.....
18. dec 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty,príď aj k nám požehliť :wink:
18. dec 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, utka, mam to k tebe daleko....inac by som dosla, ved zehlenie je taka zabava :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok