• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
tak zakúr............aby ste nepomrzli :wink: .............ty zvedavec jeden zvedavýýýýýýýý :grinning:
6. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ďakujemeeee :wink:
jacka, si, ale čo už??? :grinning: Robila som vo firme Mediatel- Zlaté stránky. Kontrolovala som zmluvy na inzercie do Zlatých stránok...
6. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...no a :grinning: :grinning: :grinning: ...však nevidiš ako mi rastie nos od zvedavosti :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvedavča,tatka máme doma :wink: ..............majstruje niečo vonku :slight_smile:
6. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvedavča,tatka máme doma :wink: ..............majstruje niečo vonku :slight_smile: ................ale je moc unavený,lebo mu v noci zavolal kámoš, že dostal defekt na dialnici za Miskolcom,či mu nepomože :unamused: ...........a tatík šiel.Domkov prišiel o pol štvrtej ráno :unamused:
6. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, veď to že nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............akurát tak brušulo :grinning:
6. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vedela, že som niečo dodrbala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............som písala,a poslala,ale hned som to vrátila späť,že ešte niečo dopíšem a aha ho..........je to dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............no čo už :grinning: ............to je demencia :grinning:
6. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...no som myslela že ste same....ako my :wink:

no ja neviem či je to brušulo :grinning: :grinning:

fiha akeho máš ochotneho muža...aj moj by vyštartovala hoci aj ...o pol noci...teda máme to dobráčiskov :grinning: :slight_smile:
len či by aj jemu prišiel niekto helfnut :wink: :slight_smile:
6. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani materská :grinning: :grinning:

utka sa nám vyparila...

zas sme tu len my dve.....kde sa flákaju ked je von taký hnus... :confounded:
6. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka veď to :unamused: ...........moj manža je až príliš dobrý........ale však nech pomáha :unamused: ,raz sa mu to určite vráti :wink: ..............len to je to, že neviem, či by sa niekto našiel,keby aj on potreboval pomoc :unamused: ...............ale snáď áno :wink:
6. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,uka sa o chvílu ukáže :wink: ............a ostatné nás určite potajme čítajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fakt jacka,už máš nejaké meno pre bábo? :sweat_smile:
6. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,nie uka :wink: ..............prepáč utka,preklep :dizzy_face:
6. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre tak ich podme poohovárat aby sa pridali :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ich podme poohovárat aby sa pridali :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto už aj ja píšem na dvakrát :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka potom na nás budu veľmi zlé, a nenapíšu ani mäkké fň :grinning:
6. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáme meno...asi bude no name...

ja som chcela Mareka...hned zamietnute...tak MIchala...ale ten je v septembri a to nechcem ked sa aj vtedy narodí...a muž chce Tomáša...zamietnuté :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nemám ani páru ako sa bude volat...chudatko maličke :confounded:
6. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nič jacka, to je materská demencia :grinning: .........aspoň nie som sama :grinning:
6. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tuuuuuu...
6. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon sa tu ukážu...teda myslím :grinning: :grinning:

ved aj tak NEPíšU :angry: :angry: :angry: :angry:
6. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm, je to asi ťažke vymýšľať mená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje malé zlaté :dizzy_face: ............tak sa dohodnite na nejakom.............nech vyberie Maťko :wink: .............dajte mu mena na výber,a to čo povie nech bude :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale na mama a ja ste už úplne zanevreli,že??? Ja tam občas s leninkou niečo popíšem...aj mirrinka sa ukázala :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka kuknem tam raz :slight_smile: sľubujem,len si musím spomenuť na heslo :grinning:
6. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslím,že moje druhé bábo bude dievča :wink:. Ale tiež neviem, aké meno jej dáme :sweat_smile:
6. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani to bude ešte vojna...tak to bolo aj pri Matkovi mesiac pred porodom......Matko..ten malemu inak nepovie len malá bába :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa minule manžela pýtala, či sa fakt bude bábo volať Sabínka...........a on že nevie :grinning:
ale mne sa páči Sabínka,už som sa stotožnila s tým menom,aj Simonka mala byť Sabínka.
6. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela Mareka druhe ako sa Matko narodil...nejak som tušila že ja budem rodit iba chlapov...

utka a máte meno???

ved Sabínka je pekne :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa vždy páčilo meno Filip a tvrdila som, že keď raz budem mať syna, bude Filip. A keď som otehotnela, tak naši stále, že filip, Filip, ešte ani nevedeli, či to bude chlapec...A potom sa mi to meno nejako prestalo páčiť a všetci boli prekvapení, keď sme im povedali, že to Filip nebude :wink:
6. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dievčatku by som asi dala po tatinovi - Petra :wink:...alebo neviem :angry:
6. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok