• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
no ja nosím......no a čo.....ale aspon mi je teplo :wink:

mne sa tááák nechce to tej kosy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......brrr....ale aspon na hodku nech Maťulo vymrzne....lenže asi až okolo obeda.....možno bude viac chuti :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože jacka, že hodinu!!!...........my sme včera vydržali asi 20 min!! .............taká bola kosa!!! :confounded: :confounded: :confounded: ............ja keby som mohla nosím na chcrbe radiátor :grinning: :grinning: :grinning: .................
21. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tých mojich vydurila včera von .....a si predstav že tam boli dve hodky...ja pol...ale stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

však by si chodila ako striga v mráziku :grinning: :grinning:

ja som si domka tááák zakurila ......že sa mi neche von ani nos vystrčiť :astonished:
21. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby som bola až taká kočica??!! :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................ozaj a ako bude u vás s krstom jacka??
21. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ..........priam missska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........alôe som myslela ten hrb akože radiátor..aby si sa nenahnevkala :grinning: :grinning:

s krstom?......no na jar......ak sa zadarí.....Maťka sme krstili na jeho meniny tak ak budem pokaračovať v tradícii..tak to bude v lete na Peťka :wink: ................ale chcela by som skor :wink:
21. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pochopila jacka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....................a máte tam u vás kostol, či sa treba presúvať??
21. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno kalotícky.....ale ja by som sa presunula...mám jedneho farára známeho....tak ten nám ho hádam pokrstí :wink:

:dizzy_face:...si chapavá :dizzy_face:

juj detičyk su von...ja som prišla pozatvárať okná.....som prudko vetrala...tak mažem von je mi tu teplo :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja prídem... :slight_smile:
21. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky my sme tak vymrzli, že až :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Simuška mi už plakala, že zamrzne :frowning2:....ale fakt sme boli dlho.....bola som na pošte..a potom som ešte musela ísť do bankomatu,ktorý je na druhom konci sveta :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:....sme sa fajne našľapali.....teda ja :angry:...svalovicu takú mám na rukách...aj kočík aj sane

leni nosím čapicu...len akurát vtedy som nemala :wink:
21. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a dnes príde domov manža....seklo ho v krížoch...starca
21. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som dnes nechcela nič robiť a už som aj navarila...obed na zajtra,aby si mohol zobrať aj manžel so švagrom.
Suseda mi dala divinu,tak som urobila na smotane. Pôjdem do obchodu a ak nebudú mať knedľu,tak urobím halušky.
aninka, starec? Môj manžel je potom asi tiež, lebo jeho zvykne dosť často sekať do krížov :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
My pôjdeme poobede k lekárke,ale autom.Juuuj, tá zima...brrr...
21. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,tak potom máme obe starcov :grinning: ....aaaaaaaaale srandujem :wink: ....len si dávajte pozor na ceste.....neskutočné niečo koľko bláznov je na ceste :angry: ......debilní vidia, že sa šmýka....oni ešte naschvál budú túrovať to auto a potom sa šmýkajú po ceste :angry: ....keby tak išiel človek okolo :confused: :angry:
21. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam divina...my budeme robiť medzi sviatkami s brusnicami :slight_smile:
21. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.....ja som tu tiež ako cencul...nohy si necitm

deti ešte vonku...Matkovi vraj nie je zima....lrbo rozbija lad kladivom...ak má o zábavku postarane :sweat_smile:

mojho neseká...on sám si prizná že je starý :grinning: :grinning: :grinning: ...ja tiež srandujem :grinning: :grinning: :wink:
21. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suseda mi vravela že tu bolo -23 super......

musím ist po neho...vonku je kosa..nech sa pozohrieva.... :slight_smile:
21. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo.......nikto zase?....

ja by som spala že až...Peťulko mi spinušká....tak by som sa šupla k nemu :pensive: :pensive:
21. dec 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj ty brďo jacka...riadna kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....minulý rok tak kosno nebolo,či hej?....nepamätám sa

ja pôjdem zajtra kúpiť pre Sabušku baby vak...keďže pôjdeme do hôr,tak kočík mi je zbytočne brať...lebo sa neprebrodím ani keby čo bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak si ju budem pekne krásne nosiť ako princeznú :dizzy_face:
21. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuuuuuuuuuuuuuuu som :slight_smile:

jacka veď sa vyvaľ na gauč a porelaxuj
21. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si zaliať kávu,lebo zaspím aj ja :grinning:
21. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooo

jacka kde si zmizla???????
21. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby spať????????......neveríííííííííííííííííím :slight_smile:
21. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuuuuu som zmizla...... :wink:
21. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak hodiť leháro gaučing....to len večer....ked budu deturence spať
21. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite nebola takáto kosa..........ale zas sa velmi neteším tomu že teraz budeme mať vodu v čižmách :angry: ...takéto extremy nemusím :wink: :confounded:
21. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď aj ja sa nato teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........teda,keď ma nebude otravovať muž :grinning:
no kde si?....ja prídem ty zmizneš?
aj ja sa nesmierne teším na tu džabanku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som...nevidíš ma??????? :grinning:
pomaly mi ťahá koňoš :angry:
21. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím...nepočujem :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to :grinning:
21. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to