• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
som sa chcela spýtať...vy ste s komtruškou rodina?....teda že som taká zvedavá :astonished: :wink: ...však ma poznáš :wink:
21. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kľudne sa pýtaj,mne to nevadí :slight_smile: ...nie sme rodina...veľké kááááááááámošky od detstva :slight_smile:
21. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj muž sostal v šoku ked sa vrátil s metra......vraj tam už nič nemaju.....ja by som ho.....a to ma kvoli tomu o pol 11 v noci zobudil...... :angry: .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooooooo...vyrabované obchody pred sviatkami....všade :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............no čo musí ísť nakúpiť inde
21. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáááj.....a tvoj muž suhlasil...nerobil probelmos.... :confused: myslím tým že to bola tvoja kamoška :wink:
21. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no som ho poslala do r.....

vraj pojde dnes večer do tesca......som zvedava na ten nákup :grinning: :grinning: ...či nebude potrebovať pomoc s odnosom :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nieeeeeee vôbec.....ja som od začiatku vravela,ešte keď som bola tehu so Simi, že jedine ona so svojím ...nikto iný neprichádzal v úvahu :slight_smile:
síce sa jeho brat na nás dlho hneval, že nešiel on....ale nechcela by som :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a nemenila by som :dizzy_face: ...moje detičky majú najlepších krstných :slight_smile:
21. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked zmiznem tak som šla za Peťkom...už spí pol hodku tak je to tak u neho akurát čas :angry: :angry:
21. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem neviem....no dúfam, že nakúpi dobre...........sa čudujem, že nešiel nakupovať na štedrý deň...to by nekúpil vôbec nič
21. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok jacka...keď zmizneš,tak zmiznem aj ja :wink:
večer sa ukážem :slight_smile:
21. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak keby som sa mala spoliehať na svojho,tak tiež nemám nič nakúpené :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...oni majú vždy čas :angry:
21. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čože ..hneval....no......dobre :sweat_smile:

vieš čo ...už mi je jedno...aspon dostane príučku......a tento rok to nejak budem musieť zvládnuť..bez nervou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenže ja to nemám tu kde nakupiť...jeden po....obchod...ak sa to vobec dá obchodm nazvať......... :angry: :unamused:
21. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka no neviem či to zvládneš bez nervov :unamused: ....ja určite nie :grinning: ......ale tak budem predychávať :grinning:

joj ja viem...ani u nás sa nedá nakúpiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....tiež sa stále musíme trepať do mesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja idem...Sabuška už vstala :slight_smile:
21. dec 2009 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja už mizím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haló haló :slight_smile:
21. dec 2009 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooo....
21. dec 2009 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nejako nestíham....ráno som bola na krv a potom až do obeda po obchodoch, niečo si kupiť na seba a zhánam snehulky pre mna a nikde nemajú.... :angry:
potom domov , naspať k veterinárke na injekciu a zas domov..ledva vidím,asi som sa zabudla najesť sa mi zdá..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aninka, povedz ako to robíš, že stíhaš.....a dve deti k tomu..... :wink:
ibaže by si naozaj bola čarodejnica :grinning:
21. dec 2009 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deni veď som :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deni a prečo si bola na krv????....čo si chorá,alebo žeby tehuľka???? :wink:
21. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no idem chystať na kúpanie atď atď :slight_smile:
21. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No my sme boli u doktorky, vraj už to vyzerá dobre. Musíme dobrať ATB a bude pohoda.
A jazda autom tiež prebehla dobre :wink:.
21. dec 2009 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aninka, čo si...tehu?...radšej nie, skor opak, rozhodla som sa pre antibaby tabletky...tak preto :wink:
utka, ty si s tými chorobami tiež užiješ, že? denisko je u starkej vraj sa sánkoval, tak dúfam, že do vianoc nechytí angínu, je na to háklivý...inak sa mi zdá že majú s Viktorkom podobné zdravie....
jacka nakupuje darčeky?
:wink: :wink: :wink:
21. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deni, nooo, veru,užijem si...Tak dúfam,že budú už stále iba zdraví tí naši chlapi :wink:.
Ja idem zajtra so sebou na kontrolu na hematológiu.
21. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak držím palce, nech máš krásny darček pod stromček....dobré výsledky :wink:
21. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deni, si zlatá. Ďakujem veľmi pekne :wink:.
21. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
utka aj ja ti držím prsty :slight_smile:

jáj deni...a ja som sa už potešila, že si tehu :slight_smile: ....tak nabudúce :slight_smile: :wink:
21. dec 2009 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sabuška už odfukuje :dizzy_face: ....tato je už v PO....za polhodku je doma :dizzy_face:
21. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok