• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
fuuuuuuj, to je počasie..... :confounded: ani psa von vyhnať, ale ja som sa musela trepať k veterine na injekciu, parom aby to.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: ešteže posledná, tak možem ísť za chlapmi..... :wink:
jacka, trtulite? som nepochopila, alebo pochopila? :grinning: :grinning:
utka, plne s tebou súhlasím, aj s vyjadrením :wink: :wink:
aninka, tak nech ti tá minidovča vyjde, človek si zaslúži :wink:
23. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ešte aj koník štrajkuje, nechce odoslať odpoved.... :angry:
idem si uvariť pikantné špagety a pobalím a cestujem...... :slight_smile:
pre istotu: všetkým veselé a šťastné vianoce prajeme, veľa pohody a lásky, žiadne choroby a nehody
užime si to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, ďakujeme a prajeme tiež...A šťastnú cestu :wink:.
23. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kde ste? Ja už mám zemiaky uvarené a už varím aj kapustnicu...to je vôňa. Konečne predvianočná nálada :wink:.
23. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
deni šťastlivo dojdi :dizzy_face: ..a pre istotu aj Tebe a celej rodinke šťastné a veselé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teraz som si sadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nech si v kľude vypijem kávičku :slight_smile: ...všetko upratané...utka ja práve varím zemiaky na šalát :wink: ....tak ty už varíš kapustnicu...mňam :slight_smile: ...veru predvianočná nálada :dizzy_face: ...len keby sa ten sneh netopil
23. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás už nie je skoro vôbec sneh...
Nechcela som ju variť dnes,ale však aspoň budem mať zajtra menej :wink:.
23. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež varila dnes keby som varila :wink: ...ale varia naši....a ja som sa rozhodla, že pre manžu tú ich kapustnicu variť nebudem...sa mi neoplatí variť do malého hrnca :wink: ...takže pekne krásne mu uvarí jeho mama a pošle :slight_smile: ...super som to vyriešila, že? :dizzy_face: ...takže ja urobím len ten šalát a zajtra rezne,ryby a bobalky :slight_smile:
23. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už mám uvarené...dúfam,že manželovi bude kapustnica chutiť. Mne chutí. A Viki už papal aj šalátik :wink:.
23. dec 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne som sa sem dostala :wink:
uz mam aj ja upratane, tak som rada

Prajem Vam kraaasne a vesele Vianoce, uzite si ich v zdravi a v pohode v kruhu najblizsich :dizzy_face:
23. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, ďakujeme a prajeme aj tebe šťastné, veselé a pokojné Vianoce.
Zajtra sem neprídete,či čo?
23. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :angry: :angry: :angry: ..to je na vraždu :angry:

ja budem...však som závislák :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, utka, to ja pre istotu, ak by sa mi nahodou uz zajtra nepodarilo prist
ako jacka, nakupene?
23. dec 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šťastné a veselé Vianoce Vám prajeme :slight_smile:

... veľa lásky,šťastia a rodinnej pohody :slight_smile: M+L
23. dec 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme maminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj vám prajeme šťastné a veselé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to fakt zajtra neprídete????

ja tu určite budem...nenechám jacku v štichu...ja som tiež závisláčka :grinning:

takže ja budem oficiálne priať až zajtra :wink: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no ako???..nakúpili ste všetko čo ste chceli? :slight_smile: ...a darčeky nakúpené?...aké??? :slight_smile:
23. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj aninka nakupili.....taká som vynervovaná...že až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nenechávaj ma v štichu...však sa budem celá klepať ked tu nik nebude :grinning: :grinning:

pokupili?...však už boli poloprázdne regále.......a ešte ked zaspí Maťko tak šup na stromček....a kedy budem baliť darčeky ..ani srnky netušia.......asi len zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka teš sa, že to už máš za sebou :wink: :slight_smile: ...ale tak niečo ste iste pokúpili :slight_smile:
23. dec 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky ja sa lúčim....Simka si chce kuk rozprávku na pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zajtra ráno tu budem prvá...si nastavím budík kvôli vám...aby som vám zapriala prvááááááá :wink: :grinning: ....a od polnoci do šiestej rána to neplatí :grinning:
23. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku a sladké sničky všetkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru aninka.... :pensive:

tak tak neplatí od polnoci do 6...... :grinning: :grinning: :grinning: a 6.01 som tu ako prvááááá...ak prežijem :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku.......

idem uložiť Maťulka a šupito na strom.....a do hajan....pa :pensive:
23. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú...
Škoda, že do 6-tej sa neráta :grinning: ...
24. dec 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru škoda.....ale ja prídem :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile:

šťastne a veselé...bohateho ježiška a ench vás detičky posluchaj :dizzy_face: :dizzy_face: .......letty ,leni...držím palčeky :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....zaspala som :wink: :slight_smile: ...tak nič no...druhááááááááá :slight_smile:

Do pohára šampanské,do srdiečka lásku,
k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu.
Krásne Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty,leni..aj ja držím, pršteky...len som akosi zabudla kvôli čomu. :wink: :slight_smile:

jacka pripomeň mi :slight_smile:
24. dec 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani.... :confused: ..ja mám dnes dlhý pochod :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....... :grinning: :grinning: :grinning: ....a to nevravím že som na druhej materskej :grinning: :grinning:

muž si robil srandu že som vadná tak skoro na koníku :angry: :grinning: :grinning: .... :grinning:
24. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, dalsi zavislak sa hlasi :grinning:
tak este raz...krasne a vesele Vianoce
jacka, aninka, dakujeme...dufam, ze myslime na to iste :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááááj ja som už na to prišla :dizzy_face: ...chápte ma....mám dlhé vedenie :grinning: .....takže silno silno držím prsty,nech sa zadarí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka,ja som si nastavila budík na šiestu :grinning: ...zvoní zvoní...muž ma budí, nech vstávam napísať vám :grinning: ..a ja že idem....a buch znovu som zaspala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok