• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
no určite aninka...... :grinning: :grinning: :grinning: už vidím ako by si vstávala ked aj tak by som bola prváááá :grinning: :grinning:

pozdravuje vás leninka....praje jrásne Vianoce a v novom r :grinning: roku zdravie lásku uspech a peniažky :slight_smile:
24. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krásne, veselé a pokojné Vianoce. Bohatého Ježiška a veľa, veľa, veľa zdravia a radosti :slight_smile: .
24. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No a kde steee??? To bolo včera rečí, že tu budete :frowning2:.
24. dec 2009 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, babule...večera už nachystaná? kapor už upečený, darčeky pod stromčekom...len čakáme :wink:
krásne a hlavne pokojné sviatky, detičky nech si nájdu pod stromčekom všetko čo si želali a všetci sa radi mali :wink: STASTNE A VESELEEEEE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
utka...no túúúúú :wink: ...len Peťko akurát dnes má den debil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...idem ho okupať nech mám klud..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aký bol ježiško :slight_smile: ..posluchali ste? :slight_smile:
24. dec 2009 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Ježiško bol veru bohatý...
Dostala som darčekovú poukážku na 6x30 min. masáž u mojej kamošky masérky. Už sa teším. A ešte poličku do kuchyne na alobal, fóliu a utierky, ponožky, podprdu a rukavice a sprcháč a parfém CK.
Asi´som riadne bola dobrá :grinning: .
A vy?
24. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
utka tak si bola fakt dobručká :slight_smile: takú poukážku by som aj aj brala :wink:

mne doniesol sveter,kozmetiku,ponožky,spodne prádlo,penaženku(prázdnu :angry: :wink: )..a take prkotinky ešte.... :dizzy_face: ..ale najviac sa mi páčil Maťko...juj tá detská radosť..najkrajší darček...všetučko potrhal......nič ho nezastavilo,len posledný balíček :grinning: :grinning: ........ale už pojde spinkať...ráno velmi skoro vstával..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hotovo.......deti krásne spinkaju.........pojdem za nimi.....lebo také stresy....konečne aspon trochu opadli.....

dobru nocku....a pekne sny :pensive: :pensive:
24. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A čo dostal Maťko?
A čo ostatné detičky???
24. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak dobrú nôcku. My ideme zajtra do ZV, v sobotu k našim,tak asi kuk až v nedeľu.Papa
24. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko....

aj my sa ideme tárať...najprv ku našim ...a potom....k svokre :angry: ...fuj už sa neviem dočkať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tu zase leje :angry:
25. dec 2009 o 05:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj u nás leje. Ale ja šoférujem len kúsok...do manželovej roboty, tam odstaví on služovné auto a do ZV ide on :wink:.
25. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj utka dávajte si pozor....... :wink:

aj my pojdeme pomaličky......len sa mi v tomto počasí nikde nechce

A k darčekom..Petko dostal stavebnice,bager,autá a nejaké oblečko....teda asi som niečo vynechala len neviem čo :confused:
Maťko dosatl body,plienočky a hračky.....aj tak s toho nemá rozum :wink:
25. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásne dobré ránko mamušky :dizzy_face:
tak ako prežerkané ste aj vy ? :wink: ...ja áno :grinning:
Ježiško nám priniesol kopisko darčekov :dizzy_face: ....keď zacinkal...Simuška hneď spozornela...utekala ku stromčeku a pozerala ako výhuk :grinning: :dizzy_face: ...a to rozbalovanie darčekov...neskutočne sa vytešovala keď sa na nich vrhla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mamušky tak vám prajem príjemný deň...prežite návštevy v zdraví...hlavne ty jacka :wink: :slight_smile:
my dnes budeme doma...a zajtra pádime los chatos :dizzy_face:
25. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj u nás prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hnusné počasko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,herečky...tá detská nefalšovaná radost naozaj stojí za to :wink: denisko ani nevečeral, nemohol prehltař, čo čakal, kedy príde ježiško...a potom rozbalil prvý darček a tá radosř, no naozaj to stálo za to...ostatné pozeral až dnes ráno, včera sa vytešoval z vláčikovej súpravy, čo ide, svieti a húúúúúúúúúka........a to ešte nevie, že další kopec darčekov má u babky......to zas bude radosti.....len to počasie stojí za .......... :frowning2: škoooooooooda
25. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
božinku baby.....nám sa tu zachvilu vyleje potok....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som taká obžratá že týžden nemusím jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dec 2009 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru deni.......tá detská radosť nemá chybu.... :dizzy_face: :dizzy_face: ....ale moj sa napapal..lebo inak nepríde ježiško :wink:
25. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj nas drobec sa veeelmi tesil, tak sme sa aj my tesili
:wink: prejedeni sme aj my, ufff
ked sa pozriem z okna, vobec nemam pocit, ze su Vianoce, skoda, ze je tak skaredo
dnes sme boli u mamky, zajtra dojde svokra a v pondelk svagrina, tak si uzije navstev pozehnane
:sweat_smile:
25. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

chjáj mamky som nešťastná :cry: :frowning2: ...z chaty zatial nič,kvoli tomu hnusnému počasiu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...prší...nevyliezli by sme autom k chate :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....tak dúfam, že sa počasie umúdri....ták velmi chcem ísť.

včera som ťahala nočnúkvoli filmom...a dnes budem zas ako tak kukám na program :grinning:
25. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky....aninka...letty :wink: :slight_smile:
25. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooooooj jacka :dizzy_face:
25. dec 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj aninka...to je smutné.... :frowning2: ....neboj počasie sa určite umúdri ......a ešte nie je koniec.......držím palčeky :slight_smile:

my ideme zajtra ...no však viete......a tá moja svokra je fakt je...á......vraj máme ísť skor aby sme nešli ked budú záplavy......pretože tá cesta je uzavretá tak má tá.... :angry: obavy aby sme prišli....to je taká.... :angry: ................no nejdem vám kaziť sviatky..... :wink:
25. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aninka......čo porábate? :slight_smile:
25. dec 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuj ...mne je tak zle....som sa obžrutila...že až :angry:
25. dec 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj jacka..takže návšteva u svokry bude zajtra.....tak držím prsty,aby si to zvládla v pohode :slight_smile: ...aj keď sa asi budeš musieť velmi premáhať. :grinning: :wink:

čo robíme???...muž má leháro gaučing,Simi je za pc...a ja som si zapla laptop,aby som vás kuk :slight_smile:
25. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a Sabuška spinká :dizzy_face:

aj ja som obžratá...fúúúúúúúúj...ale stále do seba niečo pchám ,kolkokrát prejdem cez kuchyňu :grinning:
25. dec 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem mamky uložiť Simonku a seba uložiť na gauč :grinning:
25. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrúúúúúúúúú nocku :dizzy_face:
25. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru noc..... :pensive: :pensive:
25. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok