Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. dec 2009

no mne sa velmi nechce chodiť po návštevách..každy len nadrapuje Peťka...a potom je mrchavý..a ja nervná 😒

vonku máme super počasie,že?....hned je lepšie ked svieti slniečko 😎 😎

aninka29
29. dec 2009

ahojte mamušky 🙂
nemám čas 😝 😉 ...manžu so Simkou som poslala do mesta,aby nezavadzali 😀 ....upratujem....aby som mala čistučko 🙂 ...baliť budem až večer 🙂 ...joj,veľmi sa teším 😵
poobede dojde návšteva 🙂

leninka75
29. dec 2009

super jacka, že sú chlapi spolu!!!.........veru, aspoň si trošku oddýchneš!!!............ešte keby tak peťulko mohol ísť s nimi, tak je to dokonalé!!! .............že??!! 😉
aninka, včelička pracovitá!!! 🙂 .............ja som včera makala, prišli moje tety a zobrali diablika von na vychajdu, tak rýchlo zmývala podlahy, schody, umyla som vaňu, umývadlá a wc..............keď sa vrátili sa pýtali, či som si trošku oddýchla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. dec 2009

no vidíš leni...niežeby si si oddychla ale ty makáš ako fretka.........ja som taká istá...kedy vypadnu tak stále je čo robiť 😝

aninka.....držím palčeky nech vám to vyjde podla predstáv......... 🙂

juj veri leni.........ale to až ked bude väčší...tak ich zbalím...a na celý den s domu fuč...a ja si vyložím nohy... 😀 😀

ja by som si chcela poriadiť všetučko zajtra...len neviem ako to postíham---lebo aj variť aj raidiť....nemám 2O 😀 😀

letty86
29. dec 2009

kde ste mamule????
jacka, neboj, vsetko zvladnes, posli chlapov na prechadzku 😉

jacka
29. dec 2009

vidno že su sviatky a každý sa napcháva.......... 😀 😀 😀

juj letty.......ja by som ich poslala lenže za pol hodku su späť........to by asi s nervami nevydržal.......však je to predsa len chlap...kočíkm a jedneho čertíka vedla seba......pochybujem

zajtra mám toho vela....tak sa ani neteším na ten den 😝

neviem či sem ešte dnes kuk......ak by nie tak.....

dobru nocku 😔 😔

aninka29
29. dec 2009

mamulienky,tak ja už mám pobalené 🙂 ...fúúúúúúú,na to, že ideme na tak krátko...tak mám toho kopisko 😀 😝

idem sa s vami rozlúčiť....zajtra už nebudem mať čas,hneď skoro ráno musím ešte navariť a potom cestujeme 🙂

takže mamky 😵

prajeme Vám,Vaším drobčekom,manželom a celej rodine úspešný štart tou správnou nohou do Nového roku 😵 ...prajeme Vám hlavne veľa veľa zdravíčka,veľa veľa šťastia,veľa veľa lásky a aj tých peniažkov nech je veľa 😉 ....a nech sa Vám splnia všetky predsavzatia a sny 😵 😵 😵

mám Vás rada mamušky 😵 😵 😵

aninka29
29. dec 2009

a budete mi veeeeeeeeeeeeeeeeľmi chýbať 😵 😵 😵 😢 ...cmuk 🙂 😉

utka
29. dec 2009

Ahojte!
aninka, tak nech sa vám tam darí a páči a tiež želáme všetko len to naj,naj,naj do Nového roka 😉.
Ja dnes nejako nestíham. Prišla som z práce, osprchovala a šla som na prvú masáž. Potom som urobila večeru a prišla suseda s malou...potom večerná očista atd.
No pekné, že máte stále sviatky...a ja makám v práci...hihihi...ale už len zajtra a potom do pondelka pokoj. U nás sneží...ale asi aj s dažďom ☹.
Tak zajtra. Paaaa

letty86
30. dec 2009

mamky, no kde ste dnes?????
aninka, uzite si to, aj tebe vseeetko naj, naj do noveho roka.....
jacka, ako to slo dnes? ale ty si sikovna zienka, isto si to dobre zvladala.....
mame tu sniezik, tak o chvilu vybehneme von

letty86
30. dec 2009

nikto nikde????? 😖
dala som nejake fotecky na fb...

utka
30. dec 2009

Ahojte!
letty, videla som fotky...pekné...
Zajtra mám voľno..supeeeer!!!

jacka
30. dec 2009

ahojte.....

juj nestíhačka jak fras.....fuj 😝 ..........

zajtra ešte nejake detajličky...a može príst novy rok 😀 😀

idem kuk fotečk& 😉

jacka
30. dec 2009

letty...veru velmi pekne foto 🙂 🙂 .............teda niežeby som bola zvedava...ale som......možno mi čosi ušlo....možno som slepá..................ale ako sa volá tvoja bambulka 😅

jacka
30. dec 2009

aninka....aj tebe a tvoje krásnej rodinke....prajem tiež všetko naj...naj...naj.....do noveho roka...... 😵 😵

jacka
30. dec 2009

utka .....aká bola mazáž....juj.....aj mne by bodla 😉

jacka
30. dec 2009

idem spinkať....na dnes mám toho až až.... 😝

dobru nocku....pa zajtra 😔 🙂

utka
30. dec 2009

jacka, masáž bola suprová...aj ja som dnes nejaká unavená. Šichta v robote,potom doma...
Dobrú nôcku.

jacka
31. dec 2009

dobré ránko.... 🙂

dufam že ma dnes nenecháte v štichu...a nebudem si tu viesť monolog 😀 😀 😀

leninka75
31. dec 2009

ránečko!! 🙂 🙂 ..................jacka, makenzi už od rána?? 😉 .................ja som vás včera vôbec nestíhala!!!!.............mali sme ohlásenú návštevu, tak som chystala, trošku vonku a zrazu deň fuč!!!............dnes a vyzerá na ešte väčší frmol!!!.............našťastie decko ešte spí, včera tu mala kamoša, tak išla až o 23:00!!!!.............dnes musím variť aj pre svokrovcov, prídu ku nám na večeru, tak si musím dať záležať 😀 😀 😀..........a potom je ohlásená ďalšia návšteva.....................ak už nestihnem, tak vám prajem bláznivý silvester a v novom roku veľa zdrávíčka, lásky, pokoja a pohody, dobručké detičky a ešte lepších mužíčkov............a nech vás všetko zlé na míle obchádza!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
31. dec 2009

Ahojte!
jacka, ja tu určite budem.
leninka, veľmi pekne ďakujeme a prajeme všetko len to dobré a hlavne veľa zdravíčka aj tebe a celej rodinke...
...a samozrejme aj všetkým ostatným maminám, tatinom a detičkám. Nech robia rodičom veľkú radosť 😉.

letty86
31. dec 2009

ahojte 🙂
jacka, vcielka pracovita, ja som vcera mala cas a nikto nikde, dnes je moj manzel doma, tak budem tu menej, lebo ma uz obvinuje, ze som zavislak 😀 😀
jacka 😅 , dcerka sa vola Viktoria, ale volam ju Vikuska, Vikinka 😉
utka, ta masaz by bodla aj mne, dost ma boli chrbat, tak budem musiet nieco poriesit
leninka, mas to perne, ja lubim navstevy, ale tak primerane 😀
leninka, krasne blahozelanie si dala, napodobne, aj tebe vsetko dobre
my sa chystame k mamke na silvestra, tatik robi nocnu, tak nechceme byt same doma

jacka
31. dec 2009

letty...máš pravdu.....ja som fakt šiši 😠 😠 😠 ...ja som nejaka vymletá 😝 ...nič si s toho nerob..... 🙄

leni..aj tebe všetko dobre do noveho roka........

letty ...no moj muž bude sám ...silvestrovať.......lebo Peťulo je nejaký mrzutko v poslednej dobe......ja som nevysaptá...akurát ma zobudí...čo to vypijem a budem pokračovať...lebo na druhy den by som bola k.o 😖 😝

utka...... 🙂

utka
31. dec 2009

My tiež budeme len sami traja...papučová kultúra pred telkou. Keď sa zotmie, pôjdeme von strieľať a budeme potom čučať doma 😉.

letty86
31. dec 2009

a som zas tu, tatik s malou hraju clovece, len dufam, ze mala vyhraje, lebo sa taaak urazi 😀
jacka, nie si sisi, co si to namyslas 😉
ja som pozehlila, aby som hned po Novom roku nemusela
ja v poslednych rokoch milujem papucovu kulturu, nikde sa mi moc nechce chodit, starnem, je to jasne 😒

utka
31. dec 2009

letty, však aj mne je najlepšie doma...žeby vekom??? 😝

jacka
31. dec 2009

žeby vekom?.... 😉

aj mne treba žehliť......ale nechce sa mi velice vobec 😝

pojdeme na vychádzku na Sliač...každy rok sa chodíme prechadzať po kupeloch a fajn vodička na pitie tečie......tak si naberieme...........

jacka
31. dec 2009

utka ja pokial som napísala si ma predbehla 😀 😀

letty86
31. dec 2009

mamky, idem este co to pripravit...tak vam prajem krasny silvester a nech je rok 2010 pre vas krasny, uspesny, plny smiechu a radosti 😵

jacka
31. dec 2009

ideme aj my ...neviem či sem ešte kuk

všetko dobré do noveho roka........aby sa splnili vaše priania ..........aby ste boli zdravučké vy aj vaša rodina...........aby sme sa rozrástli,že letty a leninka 😉 ................a aby ste boli šťastnučké....... 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre