• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
utka......jasne že budeme ..aj palčeky držať..siiiilno.............. :slight_smile: .........veru len si oddychni....a kedy ideš do práce?...už zajtra?

aninka nás zradila.....ja som tiež zvedavá :dizzy_face:

my sme boli všetci vonku doobeda....kosa riadna....Matko prišiel ako mrfuška....také mal červené líčka :grinning: :grinning: ....tear som len Peťula nababušala a šup do kočíka....len si neviem predstaviť v tejto kose chodiť každu chvilu hopsať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase nikto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dobre....zmiznem aj ja :wink:
3. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, veru už zajtra idem do práce...
3. jan 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech sa ti dobre pracuje :wink: ....... :slight_smile:
3. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:
3. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme zase doma len samé ženy...tato už odišiel :frowning2:
3. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem so Sabkou do poradne...budú ju aj očkovať ....šesť týždňov nám končilo presne na štedrý deň...tak sme museli čakať až do teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som zvedavá koľko bambuľka pribrala za dva mesiace :dizzy_face: :slight_smile: ...a snáď nám zajtra dokina povie, že môžme začať s príkrmom :slight_smile:
3. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej aninka.....ty aj žiješ?......no tak vitaj.... :wink:
3. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spomalený kon :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ani...tak zajtra držím palčeky......a rýchlo sa ozvi......... :wink: my ideme až 18......tiež na očkovanie :frowning2:

tak už ste samučké....... :frowning2: ...to je blbé ked ste si zvykli a už je fuč......... :unamused:
3. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žijem žijem :grinning: ...len dnes nejak nebol čas kuk....varila som,prala som,balila som muža,na prechádzke s deťmi atď atď :wink: :slight_smile:
3. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako bolo v Tatrách....podaj správy.......a pošli aj fotečky :wink:
3. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám nerv na koňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

určite sa ozvem...a nahlásim tučkové miery :slight_smile:
3. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne že žiješ.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, v Tatrách bolo superne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...teplúčko,sneh bol.....chlapi chodili s deťmi kúpať sa do Bešeňovej....po lanovkách na Štrbskom a v Smokovci...ja so švagrinou a Sabuškou sme ostávali v chate,udržiavali sme oheň v krbe a pieckach :grinning: :grinning: :grinning: ...Sabuška bola pokladík /táááák som sa bála, že bude mrzútko, a bude plačkať/....cez deň som ju šupla do šporťáka kočíka,ktorý mám ešte po Simuške/nechcela som tam ťahať hlboký/....chodili sme na prechádzky okolo chaty...väčšinou furt spinkala a ak nespinkala tak sa hrala vo svojej postieľke :dizzy_face: ...prespinkala celú noc,ani raz sa nezobudila...no proste poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja som sa so švagrom prvý deň trošku viac opila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....druhý deň len decentne :grinning: :grinning: :grinning: ...a potom už nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale bolo perfektne :slight_smile:
3. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotečky dám zajtra.....manža mi musí poslať...lebo fotil svojím mobilom
3. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ani....no ty sa normálne nezdáš :grinning: :grinning: :grinning: ....vraj opila :grinning: :grinning: :grinning: ja s teba odapnem :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však vieme že máš doma dva pokladíky....... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa teším na foto :slight_smile:
3. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj jacka opila.....švagor do mňa tlačil...nechcel piť sám...keďže manža nepije a švagriná je tehu....no poviem ti stiahli sme vilmošku...fúúúúúúúúúúj,už nikdy ju nechcem ani vidieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a zapíjali sme pivom :astonished: :grinning: ....som sa bála, že ráno budem chorá :grinning: ...ale nebola som :grinning:
3. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááj a idem sa pochváliť :slight_smile: ...bola som nútená odšoférovať cestu domov ja :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...manža si sadol na miesto spolujazdca a nechcel presadnúť za volant :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vraj sa musím učiť.....takže celú cesu mi nepovedal kadiaľ máme ísť...musela som sa riadiť značkami...mamky na diaľnici som to rozbehla na 190tku :astonished: ...som sa pretekala s bavorákom nejakým :grinning: ...a vyhrala som :dizzy_face: ....potom mi do cesty vošla srnka....len tak tak som zabrzdila :confused: .....chjaj.....potom merali poliši 40tku...ja herečka som šla 80 :confounded: ...ale nezastavili ma...až auto za mnou :grinning: ....takže tak :slight_smile:
3. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off

dobrú nocku :dizzy_face:
3. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, tak bolo teda super! Aj s tou opicou a hlavne, že si šoférovala domov...si ty ale šikulka.
Tak zajtra sa ozvem. Dobrú nôcku.
3. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ...dnes prvááááááááá????

utka určite sa ozvi...myslíme na teba :slight_smile:
4. jan 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno
4. jan 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže my dnes do poradne nejdeme...ešte stále nerobí naša dokina,zastupuje ju storočná babka...tak my si radšej počkáme na našu :slight_smile:
4. jan 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne u nás svieti slniečko.....ale kosa je dosť vonku...som bola so psom v záhrade....len tak naľahko v pyžame a veste....a trasiem sa od zimy až doteraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento kon mi ide totál na nervy :angry: :angry: :angry: ....najprv včera......večer nešiel...teraz ráno sa mi nedá odoslať..... :angry: :angry: ....tak bud som sa ja zle vyspala.......alebo....
4. jan 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani čau.....my tu máme -12.....tak v pyžame nehrozííííí
4. jan 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka mne dnes ide dobre...ale včera ma s..l :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fakt tak kosno je u vás???..u nás je určite tiež mínus...ale asi o niečo menej ako u vás
4. jan 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok