• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
jacka, v stredu sa vrátia.
Ja budem mať zajtra v robote morčacie soté v zemiakovej placke. A v stredu urobím ryžový nákyp.
Tak dobrú nôcku. Zajtra idem na masáž :wink: .
4. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mali celkom fajný deň..................s cicušou sme sa posánkovali, robili sme anjelov v snehu a potom sme sa tak guľovali, že mi praskli gate :grinning: :grinning: :grinning: ................teraz s tatinom zaspávajú ....................
veru jacka, aj macocha som bola aj dora aj vincko a dokonca aj rozárka :grinning: :grinning: ................
utka, a tak som dúfala, že to zasa bude lepšie!!! :frowning2: ................
aninka, a ako je s quelle?..........raz som počula v správach, že končia na slovensku.............žeby to išlo byť tak, že budú posielať z nemecka???............dúfam, že ešte budú fungovať, lebo mám u nich objednané rifle pre muža................
letty, kedy babuľka večer zaspala, keď tak dlho spinkala poobede???
dobrú nôcku!! :pensive:
4. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
jacka nooooooooo...len aby sme sa nešúľali obe :grinning: ty zo mňa a ja z teba :grinning: :grinning: :grinning: ...len aby sme tu o taký rok dva netehuľkovali znovu :confused: :grinning: ...nie nie, radšej nie......aj keď môj muž začal niečo o tom trepať :angry: ...som mu povedala, že jedine tak s nejakou inou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

leni,ja som vôbec nič nepočula o tom quelle :confused: .......no ale tak dúfam, že nekončia :sweat_smile:
leni vám je ako dobre..sneh máte......a my nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurát zima ako v Rusku
5. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja hodiť do práčky a potom skočíme na prechádzku,na kávičku a odnesieme aj vecičky po malej :slight_smile:
5. jan 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile:

ani..no to by bolo.....zase tehu......naštastie moj muž už ee...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a ja som zmierená s tým že su v prevahe :sweat_smile: :wink: ........................však pošli muža :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu sneh by sme museli hladať pod lupou :angry: ...ale zima je aj tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hádam aj my niekam skočíme...žeby len na prechádzku? :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo..navarené....Peťulo prvý spánok za sebou...... :wink: ........idem ..prídem :dizzy_face:
5. jan 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!...............vy odchádzate ja prichádzam!! :grinning: :grinning: :grinning: ............baby nehovorte, lebo sa to fakt na vás nalepí!!!!.............. :wink: :wink: .............my sme len nedávno vstali a von sa dostaneme asi zasa až pobede..........
5. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja som len nedavno vstala :grinning: , takze prechadzka az poobede, ale na sanokovacku to nie je, skoda, Vikuska by chcela ist
leni, s Vikuskou sme si isli lahnut pred deviatou,takze celom fajn :slight_smile: ked nespi cez den, uz je o osmej v posteli
leni, ty si akcna maminka, ako sa patri, gate zasijes :grinning:
aninka, ani sa necudujem manzelovi, ze chce dalsie, ked ma doma takych anjelikov....ja na tvojom mieste rodim kazdy druhy rok :wink:
jacka...dievcatko by mozno bolo kludnucke :wink:
5. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuj letty, šak chlapi by nedbali aj 10 detí :grinning: :grinning: :grinning: ............veď mamina vynosí, porodí a vychová :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk......

už sme domka...vymrznutá na kosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........aj Petulo má vyštipane líčka :wink: ....ale už ma nikto nedostane von :angry:
5. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo...........

kde ste......nebodaj vonku
5. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk :slight_smile:
ja som dnes nejaká nijaká :stuck_out_tongue_closed_eyes:...najradšej by som spala....sa mi motá hlava....neprebrala ma ani dnes už štvrtá káva :stuck_out_tongue_closed_eyes:...už nech je osem
5. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka.....teho príznaky :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nesranduj :angry: :grinning: ...to bude asi blížiaca sa mrcha...alebo bude zajtra snežiť :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj snežiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........teda aninka.....a čo ked to nie je ani blížiacia mrcha? :grinning: :grinning: :grinning:

ale ja som dnes detto...len spať a spať.,.....a bodaj by bolo už 20.00..... :unamused:
5. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no vidíš.....tak potom si aj ty tehu :grinning: ...a inak....čo si písala vyššie...požičam ti môjho muža...zaručene budeš mať kočku...ale ty mne požičiaš svojho ok? :wink: :grinning:
5. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasan...požičiam......však vidíš čo robíííí :grinning: :grinning: :grinning:

len ja to tehu tak skoro nezistím....ešte mi mrcha hnusna neprišla :wink:
5. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ty ešte stále kojíš....tak mrcha tak skoro prísť nemusí :wink:
5. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože mamky...u nás sa samé deti rodia.....nejaký vírus je tu u nás či čo :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemusí..ale pri Maťkovi som dostala dva týžden po šestonedelí...tak zatial nič...teda vlasten minulý mes. som mala také špinenie....ale odvtedy ......len nech nechodíííí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vymeny manzelov, mamky, hm :grinning: som zvedava, kedy sa nam zadari....ja sa aj toho bojim, ako to budem zvladat, lebo pri mojej uplakanej a vecne nespokojnej a bolavej Vikuske som bola jeden velky depresivny nerv :frowning2:
5. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj letty..ked to ja ako tak preživam......ako tak.....všetko zlé raz prejde :grinning:
5. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky s...e sa mi pc :angry: ....idem preč lebo ma trafi :angry:
5. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odpadnem...Matko sa pýtal spinkať...a už hajušká.... :pensive: :dizzy_face:
5. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa aninka....dufam že zajtra bude všetko o.k :wink:
5. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto......však mne sa už blíži moja hodinka......pojdem hajuškať aj ja :wink:

dobru noc :pensive:
5. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, kon blbne :angry:
dobru nocku...zajtra mamky :wink:
5. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Kým sa ja sme dostanem, vy už spinkáte.
Dnes som šla hneď z práce na masáž a odtiaľ na nákup do Tesca.
Zajtra je sviatok, tak spíííím...hurááá.
5. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréééé ránko...... :slight_smile:

teda.....ako velmi snežííí........super.............o chvilu pojdeme von..... :dizzy_face:

neviem čo je s tým konom poslednej dobe :angry: :angry:
6. jan 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok