• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
Ahojte!
Ja som sa dnes chystala spať doobeda a moji chlapi ma o deviatej zobudili mobilom...nervy moje.
No dobre je, že sneží, ale zle je, že budú hrozné cesty. Tak neviem, či mi dnes prídu domov :frowning2:.
6. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste všetky? Čo vás zasypal sneh?
Moji chlapi neprídu domov :frowning2:.
6. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...no dneska ste toho nepopisali, ozaj, kde ste vsetky, aspon utka drzi straz :wink:
a kedy dojdu, utka?
my sme dnes boli na sankovacke, este nebolo vela snehu, ale sankovala sa Vikinka jedna radost...prisla s cervenymi lickami domov :grinning:
6. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, ja idem v piatok vlakom za nimi. Ale nie do ZV,ale ideme k našim. Oni ma vyzdvihnú v LV a pôjdeme na víkend k našim.
Aj manžel mi hovoril,že sa boli s Vikim bobovať, ale nebavilo ho to :frowning2:. Ako minulý rok...
6. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.....

sme boli na návšteve...a stavali sme snehuliačika....a čo je najhoršie-........nešiel net :angry:

utka ani nášho to nebaví...akurát len ked ho ťahám za sebou...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: bože chrán ho pustiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no idem ...ale prídem :wink:
6. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!!!!!!....juuuuuuuj super akčný deň sme mali!!!!...............my s mužom na bežkách a čertica s mojimi tetami na sánkach!!!...........nakoniec sme sa všetci váľali v snehu a guľovali, takže sme domov prišli mokrí ako myši :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...............čajíček so slivkou, mňamky.............my s mužom hotoví a lilka duracelko!!!............ale super bolo!!!!...............
6. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, jacka, ahojte...
leni, super ste sa vyblaznili :grinning:
jácka, aka bolo na navsteve?
Vikuska sa minuly rok nechcela spustat, bala sa, ale teraz isla a tesila sa :slight_smile:
utka, ty si od tych chlapov teda riadne oddychnes, ale verim, ze sa ti za nimi cnie....
aninka, kde si, nejde net? :frowning2:
6. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem, mamky, ale zajtra pridem, cmuk :wink:
6. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty......tak pa

leninka....super den..aspon ti zaspinkáááá :wink: .....tak dufam že ste mali aj foták....ak hej tak vieš čo máš robiť :slight_smile:

na návšteve .....bolo dobre....boli sme len u sestry...tak sa Maťko vybláznil...Peťko nesapal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru..aninka je asi od písania.........bude mať absťák :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka...tak sa ideš previesť vláčikom :slight_smile: .......ja som kedysi každý den jazdila vlakom......ale do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....sa tešíš?.....za rodinkou? :slight_smile:
6. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zajtra sa hádam posnažím...............aj včera bola cica taká zmordovaná, že ani kakavko už večer nevládala vypiť.................a okolo 23:00 sa zobudila na cikanie,ale nestihla dobehnúť do vecka, tak to pustila na zem v spalni :grinning: :grinning: ................
6. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne že to nepustila do postele :wink:
6. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni posnaž sa...... :wink:
6. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej tatino ide do páce, tak bude kľud :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.....

my za chvilu nebudeme ani chodiť spávať...však načo :angry:
7. jan 2010 o 05:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
jacka...to vy tak skorooo vstavate :frowning2: Petulkovi sa nechce spinat, no pockaj, nech vyrastie a nebudes ho vediet o desiatej zobudit :wink: len aby to uz bolo, ze :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty bodaj by si mala pravdu..........ale však vyrastie a budem ho aj ja budiť.....hocikedy :wink: :wink:

ked ja ani neviem či chcem aby vyrástol..........
7. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale kde ste mamky????? :confused: :frowning2:
ja ze si vychunam kavicku s vami :frowning2:
7. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ich zasnežilo :unamused:

možeš so mnou...ale už si asi dopila :confounded:
7. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooo..........kuk.....kuk :wink:
7. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dala včera nove foto..tak ak chcete tak možte kuk :slight_smile:
7. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre..tak zmiznem aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!...........zmizalky :grinning: :grinning: :grinning: ...............sme mali rušný deň.............ráno slečna vyspávala, potom sme varili............poobede sánkovačka a skončili sme u kamarátky na čaji............teraz tu tatino dopratal nejakého uja, ktorý by nám mal vyrobiť izbičku pre lilku, taksom zvedavá, či sa dohodnú................
jacka, bože to je zlatíčko!!!..........a tie kukadlá!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
letty, aká bola kávička? :wink:
a čo je dnes s aninkou??? :confused:
7. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Zajtra je konečne piatok. A ja uvidím moje zlatíčka :wink: .
Aj ja som dala nové fotky,ale na FB. Nejako málo píšete, ale aspoň toho nemám veľa na čítanie.
7. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak predsa dakto....... :slight_smile:

dakujem leni.... :dizzy_face: ..............vy máte super dni........ :slight_smile: :dizzy_face: .....sa ti nebude chcieť ani do práce :wink:

utka...však ja by som aj....písala.....ale nemám s kým..............aninke sa asi po...l...pc......a zbytok už nie je
7. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru jacka, ešte pár dní bude lilka OK, a nebude sa mi chciet ist...............ale budem musiet, lebo bude treba bubáčiky na tie prerábky čo nás čakajú :frowning2: ................
7. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo idete prerábať?.....doma?

no vidíš že nie je čertica.....ale pokladík :wink:
7. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku.............. :pensive:
7. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.....

aj u vás tak pekne snežíííí :slight_smile:
8. jan 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
u nas nesnezi, ale mohlo by :wink:
ideme na nakup, potom kuk :slight_smile: