• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahojte mamky....viete čo...ma trafí :angry: ....nešiel mi ten blb pc....a dnes si vravím,skúsim zapnúť a aha ho :angry: ide :angry: :angry: :angry: ....a ja absťáky že až :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....som zvedavá dokedy pojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera sme boli na poradni.....Sabuška váži 7120g.....a zase ju pichali do nožičiek :cry: jooooj to bolo plaču....teplotu nemala.....až dnes,keď sme sa vrátili z prechádzky,tak jej vyskočila :frowning2: .....ale malinká je úplne kľudnučká :dizzy_face: ...ako keby vôbec teplotku nemala....Anjelik môj krásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...teraz sa mi pre zmenu tentuje klávesnica :angry: takže až budem mať nejaké preklepy alebo niečo...tak sa dopredu ospravedlňujem :wink: :slight_smile:
8. jan 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka....nádherný je malinký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kukadielko krásne.....aký je už tiež veliký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,.............jacka, ideme dorabat podkrovie nad podkrovím :grinning: ..........vznikne nám dvojpodlažný byt..........sa teším na ten prach :confounded: ............
aninka, maličká je dobrý papkáčik!! :slight_smile: :slight_smile:.........to bolo to zameškané očkovanie???
nám tu tak nádherne sneží :slight_smile: :slight_smile:
lilka bol aráno hnusná!!!..........kdeže anjelik jacka, diablik!! :unamused:
8. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile: ....tak vám prajem veľa šťastia,nech sa darí všetko podľa plánov :slight_smile: a máááálo prachu :wink: :slight_smile:
áno,to bolo to zameškané očkovanie
8. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj te.... :grinning: :grinning:

leni...teda nezávidím......uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani...no nazdar..... :grinning: :grinning: :grinning: dakujem :dizzy_face: ...teda valibuk je Sabinka...moja zlatučká :dizzy_face: :dizzy_face: ..len ju pekne chovaj..my ideme na bud. týžden...........do poradni....sa mi zdá že nás mali očkovať...už druhu dávku...ale neviem či som dobre počula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...určite bude aj dneska dobručká......a vobec nie je dialik...však nevyzerá :wink:
8. jan 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka :slight_smile: ....chovám ju fajne, že :slight_smile: .....a začíname už papať príkrmy :slight_smile: ....mrkvičku už máme úspešne za sebou...mňamka to bola pre Sabušku....pápame ju už štvrtý deň....zajtra už pridám aj zemiačik :slight_smile:
8. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky kedy budete zhadzovať stromček?.....ja som už zvonku svetielka podávala dole...nechala som akurát nálepky na oknách..nechám ich asi ešte dlho :grinning: ....a na stromček sa chystám v nedeľu....moc sa mi do toho nechce....obliekať stromček je hračka....ale dávať potom dole všetky ozdoby...fúúúú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super aninka.....tak sa zalizuje.... :wink: ..ja som dala Peťkovi pocucať banán.......no si to mala vidieť :grinning: :grinning: :grinning: .........ja začnem až okolo 6mes.....to bude stačiť....aj pri Maťkovi som tak...... :wink:
8. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme chceli včera večer...ale som bola k.o :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........a sám nechcel..presne ako píšeš :confounded: ......a psotupne zmizne všetko....ako chytro ubehli sviatky.... :sweat_smile:
8. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,vy máte ešte čas na príkrm...presne ako vravíš..vám stačí od šiesteho :slight_smile: ....len ja nekojím,tak už môžme :slight_smile:

veru ....neskutočne rýchlo ubehli sviatky....ani sa nenazdáme a bude veľká noc.....sa stavím, že v obchodoch už majú vyložené veľkonočné vajíčka
8. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste mamule :frowning2:
8. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sooommm...aninka, ako dobre, ze uz ficis aj ty s nami :slight_smile:
my sme absolvovali nakup, tatik dostal listky z roboty, tak co ich doma susit budeme :grinning: :grinning:
aninka, Sabuska aj niekedy placka :wink: asi ani nie, vsak?
jacka, ti tvoji synacikovia sa na seba podobaju, aspon mne sa zda, obaja maju krasny kukuc :wink:
ja stromcek dam asi dole na buduci tyzden, hlavne, ked Vikuska nebude doma, alebo bude spat....ta moja akcna zienka....len nerv potom chytam, vsetko chce robit a hned a po svojom :grinning:
8. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem letty....... :dizzy_face: po mne maju len riťku...nič viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj som tuuuuu....len som akosi nejako zaspala ked som uspávala Peťka.....a bolo mi málo...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už ste fuč...

ozaj...máte nejaké sporenie....alebo poistenie pre deti?........ :confused: ..teda by som chcela niečo aj ja pre deti len neviem čo by bolo naj....
8. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ritku :wink: aspon nieco...a ked je dobra, preco nie :grinning:
spinka uz Petulko lepsie? a ked nespi, placka? Vikuska sa zasadne budila s placom, zaspaval s placom....ale to ju brusko, chudatko, bolelo....teraz uz je dobre :slight_smile:
8. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty čau :slight_smile: ...plačká...ked sa chystáme von....neznáša babušenie :wink: :grinning: ...Aj pri očkovaní plačkala :cry: a ja s ňou :cry:
8. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nieco mame pre Vikusku od narodenia, len ti neviem povedat, co to je...viem, ze je to aj sporenie aj poistenie v jednom...tusim od Alianzu...len neviem, ako sa to presne vola
8. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja pre Simku mám....pre Sabušku ešte nie....ale až dojde manža,tak pojde vybaviť
8. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme pre Simi od narodenia...a tiež je v tom aj aj :slight_smile: ....aj pre Sabku chcem aj aj :slight_smile:
8. jan 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, tie ockovania :frowning2: tak placka, len ked je to nutne :wink:
idem mamky, ale pridem, snad tu este budete, manzelik ide do nocnej, tak ho idem pootravoat, bo sa stazuje, ze len tuk tuk na nete :grinning:
8. jan 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pootravuj poriadne letty :grinning: :wink:
8. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty :grinning: :grinning: :wink:
8. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy ste šikulky..........to ja sa neviem rozhýbať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale teraz budem musieť......len neviem čo by bolo pre nich dobré

pravdaže palče ked ide spať...budí sa plače.....babuškanie ...až je celý mokrý...ako sa zlostí....
8. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty ..a ako ,......mrcha dorazila.....nemali by sme čosi vedieť :wink:
8. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa v tom tiež nevyznám jacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....v takých veciach sa spolieham na muža :slight_smile:
8. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ani ja nie.....španielska dedina :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
8. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by nám asi letty netajila :slight_smile: ...mali by si dať obe s leninkou do pasu, že sú snažilky....a potom by nás prekvapili,ked im tam začne svietit nejaký týždnik :slight_smile:
8. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok