Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
8. jan 2010

ahojte mamky....viete čo...ma trafí 😠 ....nešiel mi ten blb pc....a dnes si vravím,skúsim zapnúť a aha ho 😠 ide 😠 😠 😠 ....a ja absťáky že až 😀 😀 😀 😝 ....som zvedavá dokedy pojde 😝
včera sme boli na poradni.....Sabuška váži 7120g.....a zase ju pichali do nožičiek 😢 jooooj to bolo plaču....teplotu nemala.....až dnes,keď sme sa vrátili z prechádzky,tak jej vyskočila ☹ .....ale malinká je úplne kľudnučká 😵 ...ako keby vôbec teplotku nemala....Anjelik môj krásny 😵 😵 😵

aninka29
8. jan 2010

aha...teraz sa mi pre zmenu tentuje klávesnica 😠 takže až budem mať nejaké preklepy alebo niečo...tak sa dopredu ospravedlňujem 😉 🙂

aninka29
8. jan 2010

jacka....nádherný je malinký 😵 😵 😵 kukadielko krásne.....aký je už tiež veliký 😵 😵 😵

leninka75
8. jan 2010

ahojte,.............jacka, ideme dorabat podkrovie nad podkrovím 😀 ..........vznikne nám dvojpodlažný byt..........sa teším na ten prach 😖 ............
aninka, maličká je dobrý papkáčik!! 🙂 🙂.........to bolo to zameškané očkovanie???
nám tu tak nádherne sneží 🙂 🙂
lilka bol aráno hnusná!!!..........kdeže anjelik jacka, diablik!! 😒

aninka29
8. jan 2010

ahoj leni 🙂 ....tak vám prajem veľa šťastia,nech sa darí všetko podľa plánov 🙂 a máááálo prachu 😉 🙂
áno,to bolo to zameškané očkovanie

jacka
8. jan 2010

ahoj te.... 😀 😀

leni...teda nezávidím......uff 😝

ani...no nazdar..... 😀 😀 😀 dakujem 😵 ...teda valibuk je Sabinka...moja zlatučká 😵 😵 ..len ju pekne chovaj..my ideme na bud. týžden...........do poradni....sa mi zdá že nás mali očkovať...už druhu dávku...ale neviem či som dobre počula 😝

jacka
8. jan 2010

leni...určite bude aj dneska dobručká......a vobec nie je dialik...však nevyzerá 😉

aninka29
8. jan 2010

ahoj jacka 🙂 ....chovám ju fajne, že 🙂 .....a začíname už papať príkrmy 🙂 ....mrkvičku už máme úspešne za sebou...mňamka to bola pre Sabušku....pápame ju už štvrtý deň....zajtra už pridám aj zemiačik 🙂

aninka29
8. jan 2010

mamky kedy budete zhadzovať stromček?.....ja som už zvonku svetielka podávala dole...nechala som akurát nálepky na oknách..nechám ich asi ešte dlho 😀 ....a na stromček sa chystám v nedeľu....moc sa mi do toho nechce....obliekať stromček je hračka....ale dávať potom dole všetky ozdoby...fúúúú 😝

jacka
8. jan 2010

no super aninka.....tak sa zalizuje.... 😉 ..ja som dala Peťkovi pocucať banán.......no si to mala vidieť 😀 😀 😀 .........ja začnem až okolo 6mes.....to bude stačiť....aj pri Maťkovi som tak...... 😉

jacka
8. jan 2010

my sme chceli včera večer...ale som bola k.o 😝 ..........a sám nechcel..presne ako píšeš 😖 ......a psotupne zmizne všetko....ako chytro ubehli sviatky.... 😅

aninka29
8. jan 2010

jacka,vy máte ešte čas na príkrm...presne ako vravíš..vám stačí od šiesteho 🙂 ....len ja nekojím,tak už môžme 🙂

veru ....neskutočne rýchlo ubehli sviatky....ani sa nenazdáme a bude veľká noc.....sa stavím, že v obchodoch už majú vyložené veľkonočné vajíčka

aninka29
8. jan 2010

no kde ste mamule ☹

letty86
8. jan 2010

tu sooommm...aninka, ako dobre, ze uz ficis aj ty s nami 🙂
my sme absolvovali nakup, tatik dostal listky z roboty, tak co ich doma susit budeme 😀 😀
aninka, Sabuska aj niekedy placka 😉 asi ani nie, vsak?
jacka, ti tvoji synacikovia sa na seba podobaju, aspon mne sa zda, obaja maju krasny kukuc 😉
ja stromcek dam asi dole na buduci tyzden, hlavne, ked Vikuska nebude doma, alebo bude spat....ta moja akcna zienka....len nerv potom chytam, vsetko chce robit a hned a po svojom 😀

jacka
8. jan 2010

dakujem letty....... 😵 po mne maju len riťku...nič viac 😝

jacka
8. jan 2010

aj aj som tuuuuu....len som akosi nejako zaspala ked som uspávala Peťka.....a bolo mi málo...... 😝

jacka
8. jan 2010

a už ste fuč...

ozaj...máte nejaké sporenie....alebo poistenie pre deti?........ 😕 ..teda by som chcela niečo aj ja pre deti len neviem čo by bolo naj....

letty86
8. jan 2010

ritku 😉 aspon nieco...a ked je dobra, preco nie 😀
spinka uz Petulko lepsie? a ked nespi, placka? Vikuska sa zasadne budila s placom, zaspaval s placom....ale to ju brusko, chudatko, bolelo....teraz uz je dobre 🙂

aninka29
8. jan 2010

letty čau 🙂 ...plačká...ked sa chystáme von....neznáša babušenie 😉 😀 ...Aj pri očkovaní plačkala 😢 a ja s ňou 😢

letty86
8. jan 2010

my nieco mame pre Vikusku od narodenia, len ti neviem povedat, co to je...viem, ze je to aj sporenie aj poistenie v jednom...tusim od Alianzu...len neviem, ako sa to presne vola

aninka29
8. jan 2010

jacka ja pre Simku mám....pre Sabušku ešte nie....ale až dojde manža,tak pojde vybaviť

aninka29
8. jan 2010

aj my máme pre Simi od narodenia...a tiež je v tom aj aj 🙂 ....aj pre Sabku chcem aj aj 🙂

letty86
8. jan 2010

joooj, tie ockovania ☹ tak placka, len ked je to nutne 😉
idem mamky, ale pridem, snad tu este budete, manzelik ide do nocnej, tak ho idem pootravoat, bo sa stazuje, ze len tuk tuk na nete 😀

aninka29
8. jan 2010

len pootravuj poriadne letty 😀 😉

jacka
8. jan 2010

letty 😀 😀 😉

jacka
8. jan 2010

tak vy ste šikulky..........to ja sa neviem rozhýbať..... 😝 ..ale teraz budem musieť......len neviem čo by bolo pre nich dobré

pravdaže palče ked ide spať...budí sa plače.....babuškanie ...až je celý mokrý...ako sa zlostí....

jacka
8. jan 2010

letty ..a ako ,......mrcha dorazila.....nemali by sme čosi vedieť 😉

aninka29
8. jan 2010

ja sa v tom tiež nevyznám jacka 😝 ....v takých veciach sa spolieham na muža 🙂

jacka
8. jan 2010

však ani ja nie.....španielska dedina 😝 .......

aninka29
8. jan 2010

to by nám asi letty netajila 🙂 ...mali by si dať obe s leninkou do pasu, že sú snažilky....a potom by nás prekvapili,ked im tam začne svietit nejaký týždnik 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre