• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
kde ste ženy???????????? :frowning2:
6. máj 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj trička...teda to je nezodpovednost...tu by určite vymrzli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my ked sme boli vonku doobeda tak som mu dala jarnu bundičku taku podšitu a dobre som spravila :slight_smile:

Matko je už po večeri idem si aj ja bruško naplnit :wink:
6. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka už po večeri? :wink:
my si dáme tak o hodku :slight_smile: ,počkáme na tatíka,kým príde dovnútra,aby nevečeral sám :wink:
6. máj 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem sprchnúť a budem mať pokoj :wink:
6. máj 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ..bruchu nerozkážem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a my nemáme na koho čakat..otecko nám pride až po tme :confounded:

to ešte stále vonku pracuje? ved ho volaj dnu...sa upracuje :wink:
6. máj 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už asi prasknem :grinning: :grinning: ..možem ist priberat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
6. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj my ideme niečo spapať :wink:
6. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme nemali elektrinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka a kolko si akože už pribrala? 4 kilá? :wink:
6. máj 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka neviem zajtra sa odvážim dám ti vediet... :wink: :slight_smile: už u vás prší??? :sweat_smile: ..tu padli 2 kvapky a koniec... :angry:
6. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka neprší.....a asi ani nebude,lebo sa vyjasňuje :slight_smile:

ja už ani nehovorím kolko som pribrala :zipper_mouth:
6. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto????????? :frowning2:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak odcházim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrú nocku maminečky :pensive:
6. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awoooooooooojky,už je všetko vystahovane len nabitok nie :grinning: :grinning: .Je tu niekto???????????????????Kdeska čakam muciho,heheeheheh.Dufam že zas nezaspim :angry: :angry: :grinning:
6. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani len sa priznaj...ved kedy sa poriadne naješ..len ked si tehoška :wink:

idem aj ja...už ma stihol aj muž nas..t...tak ho nechcem ani vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru noc... :pensive:
6. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc spachtošky :wink:
6. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heheheh,dobruuuuuuuuu herečky,paaaaaaaaaa
6. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi ako sa máš? Nie si unavena z tolkeho balenia???
6. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde steee???
Tak idem už asi aj ja spať... S vami je teda zábava :wink:
6. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Utka doooobre,keby ste vydeli čo všetko som ja pobalila,heheheheh.To najhoršie ma čaka v piatok raaano,jujjjjjj.Zajtra ideme na namestie,budu tam požiarnici a policajti robit prednašku pre deti,tak sa ideme vtierknut a pokukat.Potom pojdeme na nove ihrisko,velmy je pekne a vynoveneeeeeee.Aj u vas menili ihriska na nove???
Daaaaaaaaaaaavno som nemala taku dobru večeru ako dneska ,sme si spravily s maminou kapustove fliačky,heheheheheheheh :wink: :wink:
Utka si ttttttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?????????????????????????????????????????????????
6. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak doooooooooooobru noc,dufam že nezaspim,heheheheheheh :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Poslednaaaa???alebo sa tu niektora objavy??
6. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko.. :sunglasses: :slight_smile:

Siwi no čo ...vydržala si??? :wink:

Leni ...ahoj..... :slight_smile:

Idem robit palacinky...mnam taku mám chut na ne :wink:
7. máj 2009 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!......ahojček jacka!!!......palacinky, takto ráno!!! :fearful: .......mne sa hrozne začal deň, kričala by som , plakala by som, rúrila....proste všetko naraz!!!!.....to moje dieťa nám zviedlo ráno takú scénu s obliekaním, že som nevedela čo!!! :frowning2:........som s nervami v koncoch, mám chuť od všetkého utiecť!!!!
7. máj 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ...klud...ved si spomen na nás máme to iste :wink: .....uteč!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: budeme bežat spolu :wink:

palacinyk to bude na obed...ale potom pojdeme von tak sa same nespravia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
mamky vidím, že ste trochen podráždené :frowning2: jacka včera kvoli manžovi :frowning2: a leninka dnes kvoli Lilke :frowning2: ................dúfam, že sa to neprenesie aj na mňa :frowning2:
ja som sa akurát nevyspala :confounded: ........večer som poslala manžu spať do jeho pracovne a vzala som k sebe spať Simonku :pensive: ..........strašne chrapčala,som sa bála,nechcela som ju nechať v izbičke samú :unamused: ..............lenže malinká celú noc neskutočne chrapala,sa nedalo spať :unamused: ............vypijem si kávičku a pojdeme k tej lekárke už

jacka,si predstav aj ja mám v pláne dnes robkať palacinky :wink: som sa rozhodla včera večer :wink: ................to je normálne telepatia :grinning:
7. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky,leninka klud cicuška taketo stavy poznam aj ja,bude dobre :wink: :wink: :wink:
Jacka nezaspala :slight_smile: :wink: :wink:

Ideme sa obliect a ideme kuknut tich požiarnikou.... paaaaaaaaaaaa
7. máj 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siwi tak prijemnu zábavu :slight_smile:

Ani len chod potom daj vediet čo ste vybavili :confused: ......no ja som sa mužom dorazila akurát cez telefon :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...šte že tu nie je.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...len tie moje hormony vybuchu mi idu na nervy :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
7. máj 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siwi :slight_smile: ..........si užite deň :slight_smile:

žienky aké je počasko u vás?u nás fučííííííííííííííí :angry:
7. máj 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a celkom teplo...trošku fuka :wink:
7. máj 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si mohla myslieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nezávid...vy ste mali doteraz pekne počasie...pošlem ti :sunglasses: ale len tak trošilnku...lebo som prajná :slight_smile:
7. máj 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka tak pošli trošku :slight_smile: .........a ja Ti na oplátku pošlem ten náš fuči fuči vetrisko :slight_smile: ..........fajn dohodnutééééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok