Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
6. máj 2009

kde ste ženy???????????? ☹

jacka
6. máj 2009

vraj trička...teda to je nezodpovednost...tu by určite vymrzli 😝

my ked sme boli vonku doobeda tak som mu dala jarnu bundičku taku podšitu a dobre som spravila 🙂

Matko je už po večeri idem si aj ja bruško naplnit 😉

aninka29
6. máj 2009

jacka už po večeri? 😉
my si dáme tak o hodku 🙂 ,počkáme na tatíka,kým príde dovnútra,aby nevečeral sám 😉

aninka29
6. máj 2009

ja sa idem sprchnúť a budem mať pokoj 😉

jacka
6. máj 2009

no ..bruchu nerozkážem 😀 😝 😝 ....a my nemáme na koho čakat..otecko nám pride až po tme 😖

to ešte stále vonku pracuje? ved ho volaj dnu...sa upracuje 😉

jacka
6. máj 2009

no už asi prasknem 😀 😀 ..možem ist priberat 😝 🙂

utka
6. máj 2009

No aj my ideme niečo spapať 😉

aninka29
6. máj 2009

sme nemali elektrinu 😝 😝 😝

jacka a kolko si akože už pribrala? 4 kilá? 😉

jacka
6. máj 2009

aninka neviem zajtra sa odvážim dám ti vediet... 😉 🙂 už u vás prší??? 😅 ..tu padli 2 kvapky a koniec... 😠

aninka29
6. máj 2009

jacka neprší.....a asi ani nebude,lebo sa vyjasňuje 🙂

ja už ani nehovorím kolko som pribrala 🤐

aninka29
6. máj 2009

nikde nikto????????? ☹
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tak odcházim 😝
dobrú nocku maminečky 😔

siwike25
autor
6. máj 2009

Awoooooooooojky,už je všetko vystahovane len nabitok nie 😀 😀 .Je tu niekto???????????????????Kdeska čakam muciho,heheeheheh.Dufam že zas nezaspim 😠 😠 😀

jacka
6. máj 2009

ani len sa priznaj...ved kedy sa poriadne naješ..len ked si tehoška 😉

idem aj ja...už ma stihol aj muž nas..t...tak ho nechcem ani vidiet 😝

dobru noc... 😔

utka
6. máj 2009

Dobrú noc spachtošky 😉

siwike25
autor
6. máj 2009

heheheh,dobruuuuuuuuu herečky,paaaaaaaaaa

utka
6. máj 2009

siwi ako sa máš? Nie si unavena z tolkeho balenia???

utka
6. máj 2009

Kde steee???
Tak idem už asi aj ja spať... S vami je teda zábava 😉

siwike25
autor
6. máj 2009

Utka doooobre,keby ste vydeli čo všetko som ja pobalila,heheheheh.To najhoršie ma čaka v piatok raaano,jujjjjjj.Zajtra ideme na namestie,budu tam požiarnici a policajti robit prednašku pre deti,tak sa ideme vtierknut a pokukat.Potom pojdeme na nove ihrisko,velmy je pekne a vynoveneeeeeee.Aj u vas menili ihriska na nove???
Daaaaaaaaaaaavno som nemala taku dobru večeru ako dneska ,sme si spravily s maminou kapustove fliačky,heheheheheheheh 😉 😉
Utka si ttttttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?????????????????????????????????????????????????

siwike25
autor
6. máj 2009

Tak doooooooooooobru noc,dufam že nezaspim,heheheheheheh 😠 😀 😀 😀 😀 😀
Poslednaaaa???alebo sa tu niektora objavy??

jacka
7. máj 2009

Dobre ránko.. 😎 🙂

Siwi no čo ...vydržala si??? 😉

Leni ...ahoj..... 🙂

Idem robit palacinky...mnam taku mám chut na ne 😉

leninka75
7. máj 2009

Ránečko!!!......ahojček jacka!!!......palacinky, takto ráno!!! 😨 .......mne sa hrozne začal deň, kričala by som , plakala by som, rúrila....proste všetko naraz!!!!.....to moje dieťa nám zviedlo ráno takú scénu s obliekaním, že som nevedela čo!!! ☹........som s nervami v koncoch, mám chuť od všetkého utiecť!!!!

jacka
7. máj 2009

leni ...klud...ved si spomen na nás máme to iste 😉 .....uteč!!!!! 😀 😀 😀 budeme bežat spolu 😉

palacinyk to bude na obed...ale potom pojdeme von tak sa same nespravia 😝

aninka29
7. máj 2009

ahojky 🙂
mamky vidím, že ste trochen podráždené ☹ jacka včera kvoli manžovi ☹ a leninka dnes kvoli Lilke ☹ ................dúfam, že sa to neprenesie aj na mňa ☹
ja som sa akurát nevyspala 😖 ........večer som poslala manžu spať do jeho pracovne a vzala som k sebe spať Simonku 😔 ..........strašne chrapčala,som sa bála,nechcela som ju nechať v izbičke samú 😒 ..............lenže malinká celú noc neskutočne chrapala,sa nedalo spať 😒 ............vypijem si kávičku a pojdeme k tej lekárke už

jacka,si predstav aj ja mám v pláne dnes robkať palacinky 😉 som sa rozhodla včera večer 😉 ................to je normálne telepatia 😀

siwike25
autor
7. máj 2009

Awojky,leninka klud cicuška taketo stavy poznam aj ja,bude dobre 😉 😉 😉
Jacka nezaspala 🙂 😉 😉

Ideme sa obliect a ideme kuknut tich požiarnikou.... paaaaaaaaaaaa

jacka
7. máj 2009

Siwi tak prijemnu zábavu 🙂

Ani len chod potom daj vediet čo ste vybavili 😕 ......no ja som sa mužom dorazila akurát cez telefon 😝 ...šte že tu nie je.... 😝 😝 ...len tie moje hormony vybuchu mi idu na nervy 😀 😀 😀 😉 😉

aninka29
7. máj 2009

ahoj siwi 🙂 ..........si užite deň 🙂

žienky aké je počasko u vás?u nás fučííííííííííííííí 😠

jacka
7. máj 2009

u nás je 😎 😎 😎 😎 😎 a celkom teplo...trošku fuka 😉

aninka29
7. máj 2009

😝 😝 😝 som si mohla myslieť 😝 😝 😝

jacka
7. máj 2009

len nezávid...vy ste mali doteraz pekne počasie...pošlem ti 😎 ale len tak trošilnku...lebo som prajná 🙂

aninka29
7. máj 2009

jacka tak pošli trošku 🙂 .........a ja Ti na oplátku pošlem ten náš fuči fuči vetrisko 🙂 ..........fajn dohodnutééééééééé 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre