Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
8. jan 2010

ja by som to tiez muzovi musela hned povedat, by som nevydrzala pred nim tajit 😀

jacka
8. jan 2010

letty.....no ja neviem či sme plánovali.....ja som vravela mužovi že by sme boli niečo .....a na prvý šup sa stalo....tak si od vtedy robí srandu že chytám ako zelená farba...............................sice ja som chcela aby sa narodil v juli ako MAťko ...muž že eee........no a akurát vtedy nebol doma...makal v zahraničí ......a ked prišiel domov...... nejak mi to meškalo.....tak sa hádam aj tešil že som.......a zrazu došla.....tak som ho ani neprehovárala......a ked som odsatvila Maťka od kojenia....tak to prišlo....šup a hned som vedela že to bude chlapec.........neviem či som to dobre napísala ale Peťko mi začal vrieskať...tak budem musieť za ním......asi už dospal 😝

letty86
8. jan 2010

dobre si napisala, pochopene 😉

aninka29
8. jan 2010

mamušky lúčim sa 🙂 ....idem sa ešte hodiť do vane...uložiť Simušku....a kuk telka 🙂

dobrú nocku 😵

zajtra ráno ma tu máte 🙂

letty86
8. jan 2010

tak dobru nocku, idem aj ja, Vikuska ma vola 😉

jacka
8. jan 2010

to vyzerá na dlhšie.....dobru noc.... 😔 😔

leninka75
8. jan 2010

fiha, vy tu tehoškujete??? 😀 😀 ..............

jacka
9. jan 2010

dobré ránko...... 🙂 😉

jacka
9. jan 2010

leni....však sa pridaj...... 😉

aninka29
9. jan 2010

dobré ráno sa praje mamky 🙂 🙂 🙂
pred nami je krásny upršaný deň 😝

jacka
9. jan 2010

no krásne je von...bez pochyby 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠

hádam si idem vyriadiť....chlapi sa šli vyluftovať......tak chytro 😖

letty86
9. jan 2010

ahojte
no citam, ze nie len ja som nadsena z pocasia 😠
idem aj ja upratovat a varit, aj hlava ma boli, to bude dnes zaujimave ☹

aninka29
9. jan 2010

mamky ja by som táááák spala 😔 ...nič sa mi nechce robiť.....od rána som upratala akurát Simkinu izbu.......idem sa rozhýbať,lebo zaspím na nohách 😔 😝

jacka
9. jan 2010

hotovo................na dnes končím....aj tak sa mi nič nechcelo robiť.....sa čudujem sama sebe 😝

jacka
9. jan 2010

kde ste........nebodaj spinkáte 😅

jacka
9. jan 2010

no teda.......čo dnes sa nechce nikomu písať?

záťažovy stupen je dnes asi 10 😝 😝 ...............len na mojich detoch to nevidno 😖

aninka29
9. jan 2010

kuk kuk......ide mi prasknúť hlava 😝 😝 😝

aninka29
9. jan 2010

už nech je večer 😔

aninka29
9. jan 2010

teda osem

jacka
9. jan 2010

no mna našťastie nebolí........ale citim sa ako mechom tresnutá 😝 😝

letty86
9. jan 2010

mamky, no dnes je desny den ☹
ja len polehujem, som ako mechom udreta....to bude tym pocasim 🙂 jacka, som aj rada, ze nie som sama...dnes som nepouzitelna v kazdej oblasti 😀

aninka29
9. jan 2010

halooooo aj ja som tuuuuu 🙂

už chcem spať 😔 😝

letty86
9. jan 2010

aj ja aninka 😉

aninka29
9. jan 2010

dnešný deň je neskutoče dlhýýýýý 😝 ...a zajtra je nedeľa 😝 ...to bude ešte dlhšíííííí 😠 😝

letty86
9. jan 2010

veru, aj ja mam pocit, ze je nekonecny, asi aj preto, ze dnes sme ani von neboli

aninka29
9. jan 2010

my sme boli dve hodky..na ihrisku......tak aspoň trošku sme si prevetrali hlavy

aninka29
9. jan 2010

jacka asi zaspala s Peťulkom 😔 🙂

letty86
9. jan 2010

ja som dnes len do obchodu skocila, ale zajtra sa musime ist vsetci vyvetrat, snad nebude cely den liat
asi zaspala, alebo za chvilu urobi kuk
co robia bambulky? Vikuska mi pecie palacinky(akoze) doniesla mi pokrceny papierik 😀 a este mi ma urobit kavu...ale zatial nic 😕

aninka29
9. jan 2010

Sabuška už spinká a Simuška pozerá rozprávočky 🙂 ...no dúfam, že pršať zajtra nebude...lebo doma zošalieme 😝

letty86
9. jan 2010

veru, snad bude krajsie
idem, ale zajtra kuk, dobru nocku

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre