Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
9. jan 2010

pa pa letty 🙂 ...a zajtra kuk 😉 🙂

jackaaaaaaaa halooooooo....nespiiiiiiii 🙂 😉 ....alebo tak spinkaj...zaslúžiš si 😵

aninka29
9. jan 2010

dobrúúúú nocku mamky 😔 🙂 🙂 🙂

jacka
9. jan 2010

ma muž nechcel pustiť za pc 😠 😠 😝

moje poklady už spinkaju...pojdem pekne krásne za nimi......veru den na figu...nekonečný 😝

dobru ,dufam že sa zajtra stretneme 😉 😔

jacka
10. jan 2010

dobré ránko........

posledná a prvááááá 😀 😀 😀

ako sa dnes máte...je to lepšie ako včera?

aninka29
10. jan 2010

dobré ránko sa praje 🙂

jacka,dnes sa mám dobre....hlava nebolí 🙂

letty86
10. jan 2010

ahojte
ja som len pred chvilou vstala 😲 😀 moje poklady ma nechali spat, lebo vedia, ze to luuuubim
juuuj, bambulka uz ide zajtra konecne po so rokoch do skolky, tatik do roboty, no mne sa bude zajtra zit 😀
idem varit mamky, ale priiidem

jacka
10. jan 2010

ahojte.....vychodniarky 😉

no teda letty......ako ti je dobre... 😉

čo fajne varíte?..............ja už mám hotovo....som robila košické rezne...a zem. kašu...mnam sa teším... 😀 😀

jacka
10. jan 2010

Peťko vonku odfukuje.....dalšie deti idem poslať niekam do mesta......a idem vegetiť 😀 😀 😀 .....

aninka29
10. jan 2010

hellou 🙂
mňaam jacka...fajnotku varíš 🙂 🙂 🙂
ja robím mäsko na zeleninke....chcela som robiť ryby...ale spravím ich cez týždeň 🙂 .....a Sauške varím zemiačik,cviklu a mrkvičku.....som váhala nad tou cviklou...som si nevedela spomenúť kedy som ju začala dávať Simonke,ani na nete som to akosi nenašla....ale vylovila som knihu s dojčenskými receptíkmi....a môže...tak to bude fajnotka 🙂 🙂 🙂 ....a od zajtra začneme aj s ovocím 🙂

aninka29
10. jan 2010

haloooo....prajeme vám dobrú chuť k obedu 🙂 🙂 🙂 .....Sabuška je už napapaná.....teraz sme na rade my 🙂

jacka
10. jan 2010

dobru chuť......ja čakám kedy príde domov rodinka... 😉

aninka29
10. jan 2010

máš aspoň chvíľku kľud 🙂

jacka
10. jan 2010

mám....... 😉

jacka
10. jan 2010

som nevydržala a musela sa najesť 😉

vidíš aninka.....ja som Maťkovi cviklu nedávala...............dobry tip....ale Peťko si zatial nevyberá čo bude jesť...... 😀 ................a ozaj ako jej dávaš papať ked riadne nesedí....máš ju na nohách či ako? 😕

jacka
10. jan 2010

aaaale som ťa videl na fb.....a velmi rýchlo si zdrhla

aninka29
10. jan 2010

jacka ja mám takú polohovaciu stoličku...Sabuška je tam v poloľahu 😉 ..ako v lehátku 🙂 ...takže tak 🙂 ...potom hodím foto

hej hej bola som na fb..teraz som tam nejak častejšie..ale ked nie som pri pc,tak sa odhlasujem 🙂

aninka29
10. jan 2010

jacka a ty kedy hodíš nejaké foto na fb?

jacka
10. jan 2010

aha...tak len hod foto.....som na to zvedavá 😉

jacka
10. jan 2010

no ja asi nikdy........lebo muž mi povedal že to ide všade tade....a či chcem aby mi niekto ukradol deti 😝

aninka29
10. jan 2010

tú stoličku mám ešte po Simonke....a som rada, že som si ju nechala 🙂

jacka
10. jan 2010

tak to je dobrá vec......len si ju ešte nechaj...len tak pre istotu

aninka29
10. jan 2010

to je tiež pravda 😖 ....ale zase...moje fotky vidia len moji priatelia....a neverím, že niekto z nich by posúval moje fotky dalej

aninka29
10. jan 2010

ee až Sabi vyrastie,tak ju predám,alebo darujem....vieš,aby som nebola v pokušení mať dalšie

jacka
10. jan 2010

vieš...dnes sa može každý šikovný naburať......keby mi to nebol povedal tak kludne dám...ale takto.....aj na koníka mi zakázal dávať...vraj ked je to raz na nete.....a predsa koník nie je taký ako fb....či ako 😕 😅

jacka
10. jan 2010

😀 😀 😀 ...vraj pokušenie.... 😀 😀 😉 ...však taký dobrý chlapček nie je na zahodenie 🙂

jacka
10. jan 2010

už ste napapaný?.......men rodinka ešte nedorazila.....neviem kde sa flákaju ked je tak hnusne vonku 😝

aninka29
10. jan 2010

jacka....to je jedno či je to fb alebo koň.....na koni vidí tvoje fotky každý 😠
nestraš,lebo hned idem mazať
aj mne minule písali ip nejaké žienky,čo chodia na koňa...že aké krásne deti mám 😕 ...každý si tu kuká každého albumy 😝

jacka
10. jan 2010

ved vidí..to je blbé dosť......hádam tam dám len zopár

ale fb pozná každy a kona nie...dufam

no ja umrem...to ti fakt písali? 😅 😅

aninka29
10. jan 2010

ja som ešte nejedla...dietujem 🙂 tak si dám obed až neskor poobede a potom už nič 😝 ...snád nejaké jablčko 🙂
Simi zjedla polievku a druhé jedlo jej dám neskôr....lebo potom nespapá dosť

jacka
10. jan 2010

a tiež žienky poznáš? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre