Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
10. jan 2010

tak dobrúúúúúúúúúúú 😔

jacka
11. jan 2010

dobré ráno............... 🙂

jacka
11. jan 2010

ja som mala desný sen......sa mi snivalo že mi ukradli Peťka..........a nechceli mi ho vrátiť......to bolo hrozné...dufam že sa mi to nikdy nestane...by som to neprežila 😢 😢 😢 ...............a den v .... 😝

aninka29
11. jan 2010

dobré ránko 🙂
jacka ☹ ☹ ☹ ...no super sen si mala ☹ 😢 ......si neviem ani nechcem predstaviť také niečo ☹ ☹ ☹

mne sa zase snívalo,že som sa ráno zobudila a Sabinka stála v postieľke a rozprávala

aninka29
11. jan 2010

ideme sa my pooliekať a hajde von....skočíme do obchodu a potom na kafíčko 🙂

aninka29
11. jan 2010

poobliekať 😉

jacka
11. jan 2010

ani tak si na tom lepšie....ja mám normálne s toho depku 😒

jacka
11. jan 2010

my pojdeme za chvilu......niežeby sa mi velmi chcelo.....ale poobede sa mi nebude chcieť vobec 😝

letty86
11. jan 2010

dobre ranko, mamky
aninka, mily sen 😀
jacka, neboj, niektore sny su sice hrozne, ale nic take nemusia znamenat, niektore su len reakiou na plny zaludok, alebo stres a so skutocnostou nemaju nic spolocne......mne sa raz snivalo o ohni, tiez som vstala spotena a dozvedela som sa, ze to neznamena nic zle, vraj ohen je ako ocista, spali to zle....
tvoj sen neviem, co moze znamenat, ja len, aby si sa hned zrana netrapila, aj ked viem, ze to bol des ☹
ja dnes idem dat dole ten stromcek, minuly rok som ho mala kvoli atmosfere dlhsie, ale teraz....staci, ze sa pozriem von a mam dost, nic povianocne, ziadne atmosfera, ale Vikuske necham na oknach snehuliakov, ved zimna ozdoba 😉

letty86
11. jan 2010

joooj, mamky, moja Vikuska isla do skolky, ked som ju prezliekala, pusinku krivila,ale nic nepovedela, ani slzicku neuronila....a potom som na chodbe cez okno videla, ze placka, chudatko, sa rozplakala, az ked ma nevidelo, tak mi luto prislo ☹

jacka
11. jan 2010

juj letty......chudatko Vikuška......teda ja by som revala asi tiež ☹ 😢 😢

dufam že nič zlé neznamená......ale je mi s toho na figu 😝

my sme dali večer stromec dole...a ráno Maťko hotový že kde je.........ja že som volala ježiškovi aby si po neho prišiel...že už darčeky len na rok donesie..........tak mi s plačom dal telefon že ho má vrátiť spät 😝 ....ale už je dobre rýchlo ho to prešlo 😉

ja som tiež na oknách nechala snehuliaka......anjelikov a tak....to umyjem neskor

aninka29
11. jan 2010

jáj moj zlatučký Maťuldo 😵 😵 😵

letty.....uvidíš,zajtra už bude dobre a Vikuška plačkať nebude.....ja sa tiež vobec neteším na to ,ked pôjde Simi do škôlky....určite budem revať aj ja ☹

jacka a počuj moja...ked sa bavíme o školke...tento rok už dáš Maťka,či ako....ty to máš dosť blbé,tak sa pýtam,či niečo riešite
Simi už tento rok do škôlky pôjde...sa teší....moja krásna....každému,kto sa jej pýta či chodí do škôlky,vraví, že áno 😀

letty86
11. jan 2010

aninka, cau 😉
stromcek je uz dole, jupi
v skolke bude Simuske dobre 😉 nauci sa fungovat s detmi a rozne socialne zrucnosti ziska....a dobre, ze ste ich nedali teraz do skolky....kamoska dala dcerku do skolky a mala vtedy polrocne babo a ked bola dcerka chora, tak aj maly, uz bral troje antibiotik, od septembra bol stale chory ☹
a plackat bude a vraj je to aj dobre, lebo ked place, je to prirodzena reakcia, ze ta lubka a je jej s tebou dobre, ale ako pises o Simuske, ta velky problem nebude mat sa adaptovat

aninka29
11. jan 2010

ahoj letty 🙂
aj ja si myslím, že sa rýchlo adaptuje....má veľmi rada detičky 🙂 ...určite si trošku poplače,ked ju to chytí...ale to k tomu patrí 🙂 🙂 🙂

aninka29
11. jan 2010

ideme sa najesť a pôjdeme zase von 🙂

dobrúúúú chuť k obedu 🙂 🙂 🙂

letty86
11. jan 2010

aj vam 🙂

jacka
11. jan 2010

ahojky......tak ja už nejdem ani za svet...samé blatu ...kaluž kde sa kuk......sme prišli poniektorý ako prasiatka

ani...no s tou školku.......asi nepojde.......chudatko......je to tu komplikované...... 😝

letty86
11. jan 2010

jacka, mali by sme sa santit v snehu a nie kaluze obchadzat, ze 😉 uz ani to pocasie nie, co byvalo 😠
a vy preco to mate so skolkou komplikovane?
ja som si poupratovala o trejtej idem po malu, som sa tesila, ze pojde do skolky, ale mi taaaak chyba, normalne abstak mam za nou 😵

jacka
11. jan 2010

letty...........kde máš foto? 😕

tak ti chýba bambulka?.......určite aj ty jej 😉 .................... 😵

jacka
11. jan 2010

mi ide na nervy tento kon....je ako lekvár 😠 😠 😠 😠 😠

letty86
11. jan 2010

ved,
natahuje tooooo pomaalyyy
foto...zmizlo, dam ine, este neviem ake
no, aj mi povie, ze taaak si mi mamka chybala, tak potom rastiem do neba 🙂

aninka29
11. jan 2010

juj,jacka ja viem,že to tam máte na prču ☹ ....ale tak o rok pôjde určite,že?.....je to škoda,fakt,že to nemate ako skĺbiť ☹

aninka29
11. jan 2010

boli sme dlho vonku...Simuška primrzla o bickoš 😀 😀 😀 .....ale fajne sme sa prevetrali 🙂

aninka29
11. jan 2010

halooooo....mamky kde ste?????

leninka75
11. jan 2010

ahojte!!!..............som zúrila celý deň!!................vôbec mi v robote nešiel kôň!! 😠 😠 😠

aninka29
11. jan 2010

kuk kuk...leni čááááu 🙂

no asi ani ostatným mamkám nejde ☹

aninka29
11. jan 2010

tak nič no dnes....dobrúúúúú

jacka
11. jan 2010

tu som.......

však bol jak lekvár...som nemala chuť čakať hodinu pokial načíta 😠 😠 😠

pokial som kupala Peťka tak Maťko pokladík zaspinkal pred tv.........som ho preložila tak spinká už od pol 7....ešte skor ako Peťko......

aninka si to nejak skoro vzdala..... 😉

utka
11. jan 2010

Ahojte.
Viki bol dnes po dlhej dobe v škôlke. Vraj bolo dobre...
+Ja som bola na kontrole, ale výsledky nemám, lebo to nejako pokašľali...
V robotke je fajn, takže nič nové nemáme...

jacka
11. jan 2010

ahoj utka......tak potom daj vedieť...ako ti dopadli......................no vidíš...Viki je už velký chlap..ked je v školke spokojný.. 😵

idem ja ...kon je dnes nejaký prispatý

dobru noc.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre