Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. jan 2010

ale čoby, aj už som zasa tu!! 🙂 🙂 🙂...........takže si kočka!!!.............paráda!!! .............chlapi, to je divné plemeno!!! 😀 😀 😀.............jednou vetou ťa vynesú do neba a druhou ťa parádne zrušia 😠 😠 😠...........ty si normálne dnes zašportovala jacka!!!..........aby potom peťulkovi mliečko chutilo!!! 😉...............

letty86
13. jan 2010

jeej, leni, takze dobra, az na tie vypisovacky, ze? teda chemia ☹ ja som ju moc nemusela
moj muz je uz hore, tak som povysavala, umyla vsetko a musim si dat pauzu pocitacovu 😀 odmena za tazku pracu musi byt 😉

leninka75
13. jan 2010

fotky som už dávno chcela zrušiť!!!............veď ste ich už videli...........a dohnala ma k tomu aninka, keď písala, že jej písali tie baby 😒 ...................ja ani na FB nič nedávam!!!............aj svoju profilovú som vybrala takú nie moc zreteľnú!!!.............nemám rada také verejné vycapovanie sa, nikdy nevieš čo sa s tým môže stať...........keď budem mať nejaké new foto, tak vám poviem a na chvíľku to sem dám, ale potom zasa zruším............radšej...........

letty86
13. jan 2010

jacka, muzi su taki, co uz s nimi 😉 a ten moj povie vsetko narovinu, niekedy to ocenujem, no niekedy 😠 ale aspon viem, na co som 🙂

leninka75
13. jan 2010

šikulka si letty!!! 🙂 🙂 🙂 .................a mužíček ti bežne chodí na smeny???............čo robí??

jacka
13. jan 2010

leni.....suhlas.....riadne plemeno.......no ale aspon chvilu ma to hrialo pri srdci 😉

jacka
13. jan 2010

letty...no dufam že som ho nezobudila....som prišla dnu ako uragán 😀 😀 😀 😀

letty86
13. jan 2010

uragan som aj ja 😀
bezne pracuje na smeny, pracuje v statnej sprave
teraz sme si robili test, co ste boli v minulom zivote....mne vyslo templar...muz to tak poctivo cita, premysla, on nevie, ze su to crazy testy casto...vyslo mu rom 😀 joooj, sme sa nasmiali, isto cakal musketier, Herkules a ini statocni...a pozrime ho 😀 😀 😀 😀

letty86
13. jan 2010

no, leni, ani ja take to zverejnovanie nemusim, ale na fb to mam vsetko nejak nastavene, ze by som to mala mat sukromne, teda nikto cudzi by na to nemal kuk...ale clovek nikdy nevie, to je pravda

jacka
13. jan 2010

letty a prečo ta nevidím na fb....?????

letty86
13. jan 2010

uz vidis 😉 mla som vypnuty chat 🙂

aninka29
13. jan 2010

letty a ako si vypnem chat???porad mi moja 😉 ..ďááááákujem 🙂

leninka75
13. jan 2010

halo, halo!!?? 🙂 ............ja už pomaličky pôjdem...........som rada, že mi to dnes konečne šlapalo!! 😉 .......pa, pa

aninka29
13. jan 2010

pa leni 🙂

jacka
13. jan 2010

pa leni.... 🙂

jacka
13. jan 2010

možem ti aj ja? 😀 😀

jacka
13. jan 2010

tak možem 😉

jacka
13. jan 2010

no...Matko chce v pc kuk.......rozprávku....asi zmiznem na chvilu 🙂

jacka
13. jan 2010

tak ja fakt mizím...aj Peťko je už hore 😝

ani...tam máš možnosti pri chat...ak som mohla poradiť 😅 😉

aninka29
13. jan 2010

jacka nechápem..kde moja krásna..napíš mi to tak,aby som to pochopila aj ja 😀 😉 ...ďááááákujem 😵

aninka29
13. jan 2010

idem pošpekulovať 😉

aninka29
13. jan 2010

diky jacka...už som na to prišla 🙂

aninka29
13. jan 2010

haloooo haloooo......kdeže ste mamky kde kde????

jacka
13. jan 2010

túúúúú....

jacka
13. jan 2010

tak už sa nám pos...l aj hriankovač.....už len čakám kedy buchne telka ...a ...pc.....a len tak dalej 😝

jacka
13. jan 2010

nikto.......tak to idem hádzať do vani......

ja mám dnes urevane deti...... 😝 ...... 😒

aninka29
13. jan 2010

jacka nestraš,že aj pc

čo vás niekto uriekol,že sa vám tak darí????

aninka29
13. jan 2010

hu huhu huhuhu huhuhuhu huhuhuhuhu 🙂

aninka29
13. jan 2010

mamky dobrúúúúúúú

jacka
13. jan 2010

ak sa poserká aj pc.....tak ma švihne...však sa naposledy potentoval........v auguste......bol by v tom čert keby... 😠

dobru nocku 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre