• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
tak ráno vstávame okolo 5 pol 6....ide spinkať okolo pol 8...do 8.........potom do kčíka okolo 10...tam ho uhopsám najviac na tri hodky.....ked sa zobudí o 13 tak ide o 15 spať na pol hodku a potom kupanie o 18 a ....... :pensive: :pensive: ...alae všetko záleží ako sa ráno zobudí...... :wink:

no ideme sa chystať aby sme to do 10tej stihli :angry:
15. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak peknú vychádzku vám prajem!!! :slight_smile:
15. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak krasne vychadzky, ja som zvedava, ci sa dnes mojej bambulke bude chciet prechadzat, ked pojdeme zo skolky :slight_smile:
ja dnes upratujem, zajtra je manzel s malou domka a dnes mi nik "nezavadza", tak sa pustim do toho a zajtra leharo :grinning:
15. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paráda letty, ja už ani nepamätám, kedy naposledy som v kľude upratovala!!! :grinning: :grinning: ...........kedy chodievaš pre vikinku?..........
15. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk mamky už sme doma :slight_smile:
ideme sa naobedovať...trošku oddýchneme a pôjdeme zase von :slight_smile:

idem ku dokine potvrdiť prihlášku do škôlky a zanesiem ju tam.....dám im tam aj sto :grinning: aby o nás vedeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale tentokrát už Simušku vezmu na isto :slight_smile:
15. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím palce aninka!!! :slight_smile:
15. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka, chodievam po nu o tretej, ja sa tiez vytesujem, ze upratujem v klude :dizzy_face:
kupelnu necham na zajtra, dnes na nu nemam chut,ostatne bude o chvilu cistucke,jupi
idem sa aj ja dat obedik, dobru chut aj vaaam
uzite sa aj poobede prechadzku, aninka :slight_smile:
15. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule funguje vam chat na FB v pohode???.............mne to stale vypadava............
15. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,ja neviem či ide..lebo som vypnutá :wink: :grinning:

júj mamky,tak krásne svieti slniečko :sunglasses: ...ja už chcem jar,takú krásnu voňavú :dizzy_face:
15. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a ešte si zabudla, že teplučkú!!! :slight_smile: .............. fuj, už mi idú na nervy tie hnusné bundy a čiapky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, mamky, nech je veru uz jar
viete ako ma boli hlava, auuuu :frowning2: viem, malo vody pijem, no neskutocne ma picha v nej, asi sa vyprazdnuje, nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???...ale dala som si tabletku, snad zaberie
leni, ja som tiez vacsinou na fb vypnuta, tak neviem poradit,co s tym moze byt
15. jan 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no letty to nie je moc príjemné :frowning2:............bolesť hlavy, ble .............tak nech ti ot rýchlučko prejde :slight_smile:.........ja dne spadám skôr, tak pa pa babuľky
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojky.......sme už domka....... :wink:

letty.....ta nejak často bolieva........ :frowning2: .....ja to neznášam.......a v klude si poriadiť.......to pomaly neviem čo je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa leni..... :slight_smile:
15. jan 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa v poslednej dobe s vami nejak mínam :frowning2:
15. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, leni..tabletka zabera...
v poslednej dobe mam casto bolesti hlavy a nikdy som s tym nemala, asi po 30tke to ide dolu vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si ja pamätám tak ma bolí hlava asi od prvej menštruácie....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a to možem byť rada ked nejdem telefonovat do wecka....závidím ludom čo nevedia čo je boelsť hlavy
15. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petulko spinka? Ja ide o chvilu po Vikusku, uz sa nu tesim, moju babulku...inac od pondelka ma slzy na krajicku, ked ide do skolky a dnes sa aj rozplakala, ani ma pustit nechcela, ked isla do triedy :confounded:
15. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kdeže spinká......v kočíku spal len dve hodky.......tak sa snažím aby vydržal aspon do 3tej
15. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj.....bambulka malá......mne by to trhalo srdiečko....ale čo ..aj mna to raz čaká......neviem kto bude plakať viac
15. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru...trha aj mne :frowning2:
idem, jacka...este vyvesim pradlo a sup po malu
15. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa letty.....

som musela obriadiť Petka...zakakal sa až po lopatky :unamused:
15. jan 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konečne zaspinkla...som zvedavá dokedy

letty...asi si to preniesla na mna...som si musela natrieť hlavu...len neviem či už nie neskoro....

no asi si tu budem písať sama zo sebou
15. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože mamky ak mňa bolí hlava a ako :cry: :cry: :cry: ..som si aj tabletku dala,aj som sa natrela...fuj fuj....to čo je dnes????
prihláška odovzdaná :slight_smile:
15. jan 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som si aj tbl...dala......keby som si tak mohla na pol hodku niekde lahnuť..do tmy

super...aninka....držím palce....nech to vyjde :wink:
15. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem vyvaliť na postel s malou...ona sa pohrá a ja trošku porelaxujem :pensive:

jaka musí to vyjsť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. jan 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booože som ti asi prýkrát skomolila meno :confused: ...to bude tou bolesťou hlavy a doondenou klávesnicou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...prepááááč :dizzy_face:
15. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že vyjde :slight_smile: :dizzy_face:

ja som chvilu ležala pri Peťkovi ked sa zobudil......ale prišla velká voda....a bolo po :angry:.....skákal po posteli a ja to neznáša :angry:
15. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však už bolo na čase....... :grinning: :grinning: :grinning: ......však tu najviac komolím mená aj tak ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je pravda jacka..ty zatiaľ vedieš :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:

idem sa ja rozvaliť...neskôr prídem :slight_smile:
15. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok