• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
no som si mohla mysliet...za dobrotu na žobrotu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ešte si to premyslím :grinning: :wink:

tie tia palacinky nemaju konca :unamused:
7. máj 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera Matko prehadzoval k susedom skaly....a teraz nám ich vracia :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: jacka ja sa už teším,keď sa pustím do palaciniek:angry: .........si dám k sporáku stoličku :grinning:
7. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robiš z litra? :slight_smile: ....ked ja dlho sedím tak ma boli ritka :grinning: :grinning: ..museal by som mat na stoličke vankuš :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANI!!!!!!nejako sa nám tu ohýbaju silno stromy :angry: :angry: :angry: ...nevieš o tom dačo??? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej jacka z litra :grinning: ..............nekonečný príbeh pre mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ritka ťa bolí? :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,však sme sa dohodli :grinning: :grinning: :grinning:
nám tu zase začalo vykúkať slniečko :grinning: :grinning: :grinning: ...........ďakujem veľmi pekne jacka :dizzy_face:
7. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte zo dve tri a HOTOVO :slight_smile: ....tak vela zdaru pri robeni palaciniek :grinning:

bolí bolí..už aby som porodila :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani to si fakt nemusela...fúúúúúúúka nám tu vetrisko... :angry: :angry: ....

HOTOVO!!!!HURAAAAAA!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
7. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka šikulka si :wink: ..........teraz dojdi napiecť k nám :wink:

idem sa trošku našminkovať :slight_smile:
7. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ee...dakujem za pozvanie...bolia ma nohy ako kona...ale ak chceš tak ti pošlem mám ich hádam zo 100 :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj , tak vy už máte navarené!!!.....šikulky!!! :slight_smile: .........dík zlatíčka, trošku som sa skľudnila, ale bojím sa čo ešte deň prinesie!!! :frowning2: ...............u nás ide byť pekný deň - aj slniečko aj obláčiky a nefúka!!! :wink: ..........nejako mi štrajkoval koň..... :angry:
7. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa lučim..idem ešte povešat prádlo...vietor mi ho vyfúka...vdaka aninke :wink: ...zatial pa
7. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš jacka :wink: ......ešte aj dobre som urobila, že som ti ho poslala :grinning:

leni ak chceš aj ty vetrisko,stačí povedať :wink:

idem ja žienky,už sme oblečené,nachystané :wink: ..........potom sa ozvem :slight_smile:
7. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcéééééééééém "alexandra" :wink: :wink: :wink: !!!!..........užite si to vonku!!! :slight_smile:
7. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme domka :wink:
Simka má zapálené mandle a je zahlienená :frowning2: ........samoška, že sme dostali atb :confounded:
máme už za sebou aj preventívku :wink:
idem sa pustiť do tých palaciniek :confounded: ...........verte sa mi vobec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som aj ja tu....ani tak ti pekne dakujem...vyzerám ako bosorka :angry: ....

tak Simke rýchle uzdarvenie :wink:

prijemne robenie palciniek :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa Ti smeje čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
polovicu už mám :wink: ..........ešte raz tolko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude to :grinning:
7. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nech sa simka rýchlučko vylieči!!! :slight_smile: ........dievčatá čo cez víkend???..malo by byť teplúčko.. :slight_smile:
7. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme mamuľky :wink:

hurááááááááááááááááááááá,už to mám :slight_smile: .............možme ísť papať :sweat_smile:

dobrú chuť k obedu :wink:

leni no dúfam,že bude teplúčko :sunglasses: ........sa chystáte niekam? :slight_smile:
7. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ale ti to ubehlo :grinning: :grinning:

tak dobru chut :slight_smile:

leni ja neviem čo bude zajtra a nieto ešte cez vikend :sweat_smile:
7. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež úplne presne neviem, len nedeľa je istá - deň matiek!.....to pôjdeme ku mamine.....a možno sa vychytíme do Bojníc, neviem?! :wink: .....dobrú chuť ani!!! :slight_smile: ......a bambuľky skúšali ste palacinky na slano?
7. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni skúšali :wink: a chutilo......som palacinku naplnila mäskom a zeleninkou,a poliala tatarkou,mňamky :slight_smile:

dofrasa,som si narobila chute :grinning:

leni do bojníc? :slight_smile: snáď sa aj ja raz dožijem toho, že tam pojdeme :unamused: ...........každý víkend sa to odkladá :angry:
7. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nie...ty hej :slight_smile:

den matiek...aspon mamine zavolám..neviem kedy sa tam dostanem.. :frowning2:
7. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej robila som, na spôsob toho mexického, ako sa to volá??? :fearful: ......tortila, hovorím dobre??? :confused:
7. máj 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tortila,hovoríš dobre :wink: ............ale mne osobne chutí origoš palacinka slaná :slight_smile: ...............alebo ešte arabský chlebík,joooooooooooooj,dala by som si :sweat_smile:
7. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem dnes po robote s cickou do mesta a už si robím chuť na slaninové rožky z hypernovy......jacka, poznáš, žééééé!!! :slight_smile: ........ a v poslednej dobe mám strašnú chuť na pizzu, ale fakt dobrú pizzu!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
nejako sem nestíham ani nakuknúť..
Sme dlho spali, potom kazdodenný rituál a šup von. potom sme sa napapali a teraz už vegetíme. Už sme pobalení, tak keď sa Viki zobudí a príde tatino z práce, tak vyrážame na stredné Slovensko. Ale ak mám povedať pravdu, už ma nebaví v kuse cestovať :frowning2:.
Tak tehuľkám sa palaciniek zažiadalo. ja robievam tiež aj slané. Cibuľkovo-syrové. Mňam. Tie máme radšej ako sladké :wink:...
7. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak utka pekný víkendík!!! :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ďakujemeeeee!!! Podobne :wink:
7. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok