Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
7. máj 2009
no som si mohla mysliet...za dobrotu na žobrotu 😃 :-p ...ešte si to premyslím 😃 😉

tie tia palacinky nemaju konca :-|
jacka
7. máj 2009
včera Matko prehadzoval k susedom skaly....a teraz nám ich vracia 😃 😃 😃
aninka29
7. máj 2009
🙂 🙂 jacka ja sa už teším,keď sa pustím do palaciniek]-( .........si dám k sporáku stoličku 😃
jacka
7. máj 2009
robiš z litra? 🙂 ....ked ja dlho sedím tak ma boli ritka 😃 😃 ..museal by som mat na stoličke vankuš 😃 😃 :-p
jacka
7. máj 2009
ANI!!!!!!nejako sa nám tu ohýbaju silno stromy ]-( ]-( ]-( ...nevieš o tom dačo??? ]-( :-p
aninka29
7. máj 2009
hej jacka z litra 😃 ..............nekonečný príbeh pre mňa :-p

ritka ťa bolí? 😃 😃 😃
aninka29
7. máj 2009
jacka,však sme sa dohodli 😃 😃 😃
nám tu zase začalo vykúkať slniečko 😃 😃 😃 ...........ďakujem veľmi pekne jacka x-)
jacka
7. máj 2009
tak ešte zo dve tri a HOTOVO 🙂 ....tak vela zdaru pri robeni palaciniek 😃

bolí bolí..už aby som porodila 😃 😃
jacka
7. máj 2009
ani to si fakt nemusela...fúúúúúúúka nám tu vetrisko... ]-( ]-( ....

HOTOVO!!!!HURAAAAAA!!!!!! 🙂 🙂
aninka29
7. máj 2009
jacka šikulka si 😉 ..........teraz dojdi napiecť k nám 😉

idem sa trošku našminkovať 🙂
jacka
7. máj 2009
ani ee...dakujem za pozvanie...bolia ma nohy ako kona...ale ak chceš tak ti pošlem mám ich hádam zo 100 😃 😃
leninka75
7. máj 2009
jééj , tak vy už máte navarené!!!.....šikulky!!! 🙂 .........dík zlatíčka, trošku som sa skľudnila, ale bojím sa čo ešte deň prinesie!!! 😞 ...............u nás ide byť pekný deň - aj slniečko aj obláčiky a nefúka!!! 😉 ..........nejako mi štrajkoval koň..... ]-(
jacka
7. máj 2009
sa lučim..idem ešte povešat prádlo...vietor mi ho vyfúka...vdaka aninke 😉 ...zatial pa
aninka29
7. máj 2009
no vidíš jacka 😉 ......ešte aj dobre som urobila, že som ti ho poslala 😃

leni ak chceš aj ty vetrisko,stačí povedať 😉

idem ja žienky,už sme oblečené,nachystané 😉 ..........potom sa ozvem 🙂
leninka75
7. máj 2009
nechcéééééééééém "alexandra" 😉 😉 😉 !!!!..........užite si to vonku!!! 🙂
aninka29
7. máj 2009
už sme domka 😉
Simka má zapálené mandle a je zahlienená 😞 ........samoška, že sme dostali atb :-S
máme už za sebou aj preventívku 😉
idem sa pustiť do tých palaciniek :-S ...........verte sa mi vobec nechce :-p
jacka
7. máj 2009
už som aj ja tu....ani tak ti pekne dakujem...vyzerám ako bosorka ]-( ....

tak Simke rýchle uzdarvenie 😉

prijemne robenie palciniek 😃 😃
aninka29
7. máj 2009
sa Ti smeje čo :-p :-p :-p
polovicu už mám 😉 ..........ešte raz tolko :-p a bude to 😃
leninka75
7. máj 2009
no nech sa simka rýchlučko vylieči!!! 🙂 ........dievčatá čo cez víkend???..malo by byť teplúčko.. 🙂
aninka29
7. máj 2009
ďakujeme mamuľky 😉

hurááááááááááááááááááááá,už to mám 🙂 .............možme ísť papať :-N

dobrú chuť k obedu 😉

leni no dúfam,že bude teplúčko 😎 ........sa chystáte niekam? 🙂
jacka
7. máj 2009
no ani ale ti to ubehlo 😃 😃

tak dobru chut 🙂

leni ja neviem čo bude zajtra a nieto ešte cez vikend :-N
leninka75
7. máj 2009
ja tiež úplne presne neviem, len nedeľa je istá - deň matiek!.....to pôjdeme ku mamine.....a možno sa vychytíme do Bojníc, neviem?! 😉 .....dobrú chuť ani!!! 🙂 ......a bambuľky skúšali ste palacinky na slano?
aninka29
7. máj 2009
leni skúšali 😉 a chutilo......som palacinku naplnila mäskom a zeleninkou,a poliala tatarkou,mňamky 🙂

dofrasa,som si narobila chute 😃

leni do bojníc? 🙂 snáď sa aj ja raz dožijem toho, že tam pojdeme :-| ...........každý víkend sa to odkladá ]-(
jacka
7. máj 2009
leni nie...ty hej 🙂

den matiek...aspon mamine zavolám..neviem kedy sa tam dostanem.. 😞
leninka75
7. máj 2009
hej robila som, na spôsob toho mexického, ako sa to volá??? 😕 ......tortila, hovorím dobre??? =-)
aninka29
7. máj 2009
tortila,hovoríš dobre 😉 ............ale mne osobne chutí origoš palacinka slaná 🙂 ...............alebo ešte arabský chlebík,joooooooooooooj,dala by som si :-N
leninka75
7. máj 2009
ja idem dnes po robote s cickou do mesta a už si robím chuť na slaninové rožky z hypernovy......jacka, poznáš, žééééé!!! 🙂 ........ a v poslednej dobe mám strašnú chuť na pizzu, ale fakt dobrú pizzu!!! :-p
utka
7. máj 2009
Ahojte!!!
nejako sem nestíham ani nakuknúť..
Sme dlho spali, potom kazdodenný rituál a šup von. potom sme sa napapali a teraz už vegetíme. Už sme pobalení, tak keď sa Viki zobudí a príde tatino z práce, tak vyrážame na stredné Slovensko. Ale ak mám povedať pravdu, už ma nebaví v kuse cestovať 😞.
Tak tehuľkám sa palaciniek zažiadalo. ja robievam tiež aj slané. Cibuľkovo-syrové. Mňam. Tie máme radšej ako sladké 😉...
leninka75
7. máj 2009
tak utka pekný víkendík!!! 🙂
utka
7. máj 2009
leni ďakujemeeeee!!! Podobne 😉