• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
mamky, sme domka, dnes bola dlhsia prechadzka ako vcera :grinning: ale primrza riadne
dnes musi byt nieco vo vzduchu, ked nas vsetky hlava boli...ale mne ibalgin pomohol, ved 400vku som dala, bodaj by nie :confused:
idem aj trosku vegetit a pohrat sa s malou
15. jan 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj mne veľmi pomáha panadol extra rapid šumivý....keby som si to nedala....migréna jak fras...a som odpísaná....by som vtedy bola kámoška len so záchodovou misou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

mamky nepoznáte náhodou recept na koláč bomba jablčník???alebo tak nejak sa volá...viem čo tam asi má ísť...ale neviem presný recept
15. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja len momentálne paralen.....alebo medipirin

poznám koláč........pozriem ti...ale neviem či to teraz stihnem...musím isť kupať deti..večer ti to kuk...ak budeš chcieť..ešte :slight_smile: :wink:
15. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka chcem chcem...ďakujem :dizzy_face:
15. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Robím palacinky, tak nestíham :wink:
15. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...mňam mňam :slight_smile:

jacka už ho mám...ale daj aj ty svoj recept...či tam nejde aj niečo iné :slight_smile:
15. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to aký je fajnučký...je veľmi jednoduchý :slight_smile: ...ja dám ešte navrch šľahačku kopu..mňam mňam.....zajtra upečiem
15. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, no, no aninka a čo tvoje chudnutie??!!! :grinning: :grinning: :grinning:................
15. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, kde máš fotky?
15. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj joj leni ja vieeeem....ale ked na mňa potom príde taká pažravosť,že by som zjedla aj vás :grinning: :grinning: :grinning: ...napríklad dnes som zjedla abnormálne množstvo sladkostí....ale schudla som kilo :slight_smile: ...žeby to z tých sladkostí??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,mamky si vymazali albumy
15. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem

dobrúúúúúú noc :pensive:
15. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, žeby som skúsila..............chudnúť so sladkosťami :grinning: :grinning: :grinning: .............taká dietka by mi veru vyhovovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................dobrú nôcku!!
15. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááák ja mám taký istý recept.........len dávam ešte šlahačku.....ale vyborný koláčik..mnami :dizzy_face: :dizzy_face: ...potom pošli

utka....však ja dám fotečky......a potom ich vymažem.......pre istou

vidím že ste sa už rozlučili....... :unamused: ..pojdem aj ja....spinkať..........ma tá hlava neprešla

ja by som chcela palacinky zajtra........len či to všetko postíham,neviem..................inak ako sa máš Utka? :slight_smile:

dobru nocku :pensive:
15. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
mamky ja neviem spať..už od piatej kuvíkujem..ale tentokrát je to kvôli zubu :angry: :angry: :angry:
jacka nevymeníme sa?...pod k mojím kočkám...sa vyspíš...a ja zas v pohode vstanem k tvojim chalanom :grinning: :slight_smile:

koláčik pošlem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jan 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink:

juj velmi rada.......my sme mali už druhu noc ...nočnu moru...najprv Peťko kecal hodku.....konečne zaspinkal...potom Maťko že je už ráno .......dobre že bolo pol4........do pol 5 bol hore........zaspal.....zobudil sa Peťko........napapal...zaspal.....zobudl sa Maťko že ide pozerať telku.......no.....inka sa fakt cítim "skvelo".... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dve rovnaké noci......no stačí

snažiliky neberte ma ako odstaršujuci príklad..... :wink:
16. jan 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli.....mnam...ja ho lubim........ :slight_smile:
16. jan 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk :slight_smile:

upratané,navarené.....Sabinka už obedovala....ide sa najesť Simkonka :slight_smile: ..trošku oddýchneme a pôjeme von.....poobede sa pustím o koláča :slight_smile:
16. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.... :wink:

ja som tiež doriadila ...teraz sa idem pustit do palaciniek........juj sa teším na ne :dizzy_face: .....Peťko vonku ...odfukuje....a ostatne deti šli hrať futbal.... :wink:

po obede by sme chceli isť k sestre.....trochu vypadnuť s tadeto :unamused:
16. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom by ma zaujmalo kde je to slnko....čo hlásili :angry: :angry:
16. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka slnko je u nás :sunglasses: :sunglasses: :grinning:

deti šli hrať futbal....myslíš tam aj muža...že??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak nech máš palacinky chytro hotové :slight_smile: ..mňami mňam :slight_smile:
16. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasnéé....prečo by nemalo byť na vychode pekne :angry: :wink:

myslím :wink: :slight_smile:

sa mi zle robia.....každu chvilu vypínam.....chodím hopasť :angry: .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamky
jacka, aj my sme dnes mali palacinky :slight_smile: ´
joj, aninka, aj ja chcem chudnut a papat sladke, dnes sa mi to podari, ked som jedla palacinky, ze? :grinning:
my poobede ideme k mamke, ostaneme tam aj na noc, tak trosku zmeny :wink:
16. jan 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny dnik, mamky :wink:
16. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty no jasné,že to pôjde :slight_smile: ..určite si už o kilo ľahšia :wink: :slight_smile:

mamky ja som už hotová ako langoš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koláčik upečený... :slight_smile:
16. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme už domka.......Peťulo si pospal v aute...tak sa pojdeme kupať neskor :wink:

aninka vydaril sa..... :dizzy_face: .....no že sa pýtam,čo? :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
16. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ako bolo?...oddýchla si si trošku? :slight_smile:

no jasné,že sa podaril :slight_smile: ..mňam
16. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúúúú noc :pensive: :slight_smile:
16. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž aj na dnes to vyzerá na dlhšie...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

verím aninka že je fajnučký :slight_smile: ...však si daj aj za mna :wink:

dobru nocku... :pensive:

pa zajtra.... :slight_smile:
16. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš