• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
aninak ...kde si........ :slight_smile:
17. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ech.....aninka....soráč...... :zipper_mouth:
17. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som
nestíham lebo na fb si píšem so štyrmui ľudmi naraz :grinning:

jacka manža dojde v utorok v noci domov..a bude doma do nedele...dlhoooo predloooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

letty dobrúúúú

ja som si urobila šalátik ..si pripadám ako zajac :grinning:
17. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj zajac :grinning: :grinning:

tak ty si zradila koníka.....modreho.......fuuuuuj :angry: :angry:
17. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezradilaaaaa :dizzy_face:
17. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký šalátik......narob mi chutky :wink:

tak to fakt dlho..... :wink: však bud rada :grinning: :grinning:
17. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zradila.....
17. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som rada...len by mohol byť aj dlhšie doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mrkvovo kapustový som si urobila :slight_smile: ...tak chrústam :grinning:
17. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uložiť Maťka...... :wink:

tak neviem či tu ešte niekto bude
17. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezradila som...koňa neopustím...teda vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ved vy ste moje spriaznené duše :dizzy_face:
17. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha...mrkvička....to fakt ako zajo :wink:
ja som tu do osmej potom idem off
no tak to ja sa sem už asi nedostanem.....muž mi čmajzne pc..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...... :angry:
17. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hovorím,že zajac :grinning:

jacka a foto ako Sabuška papá skúsim dať zajtra alebo niekedy...lebo ja neviem prečo..ale nedajú sa mi stiahnúť fotky do pc :angry:
17. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto....ešte ty nás zrad..a herečky dohrali
17. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha však dobre.......ja si počkám :wink:
tak to je jeden..normálne ti čmajzne pc....aj moj je taký :grinning: :angry:

takak náhodou,tak dobrúú nocku tebe a detičkám...a aj manželovi :dizzy_face:
že herečky dohrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aninka.....aj vám ..pekne sničky :wink:
17. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku prajeme.......... :pensive:
17. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile:

idem už aj ja off....idem sa sprchnúť...a leháro gaučing :slight_smile:

dobrúúúúúú
17. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My sme boli dnes na návšteve...teraz k nám prišla svokra, lebo manžel ide do nemecka, tak bude nosiť Vikiho do škôlky. Ja idem zajtra zase na kontrolu, tak som zvedava. Len horšie je to, že sneží :frowning2:...a ja mám ísť autom???hmmmm :angry: .
A ch jaaaaj babule. Stala sa nám havária. Viki spadol a tak si rozťal bradu, že bolo všetko krvavé :frowning2:...sme si mysleli, že budeme musieť ísť zašívať, ale nie je to našťastie hlboké...Ale sme sa dobre preľakli...fuuuu...
17. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :slight_smile:

krásny nový týžden sa praje :wink:
18. jan 2010 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........ahoj jacka!! :wink: ...........no konečne, že sa ten týždeň začal :wink: :wink: ..........bože to bíol víkend!!!.......v sobotu nám prišiel chlapík nahadzovať strešné okná...........bolo treba variť s Lilkou sa hrať............a potom všetko upratať.........bordelu bolostatočne a Lilka mi to úspešne poroznášala všade........lebo musela behať práve krížom cez najväčšiu špinu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:...................ako to bude u nás vyzerať keď sa bude robiť sadrokartón si nechcem ani predstaviť!! :wink: :wink:............a v nedeľu oslava, ale to som bola viac znechutená ako potešená :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:...................a dnes katasrofa na cestách!!! :angry: :angry:.........absolútne neupravené!!!..........
18. jan 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuďatko maličké utka!!!.........to bolo plaču , čo???
18. jan 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni......ty si nejak pesimisticky začala hned z rána :slight_smile: :wink: ........dufam že nebudeš mať celý týžden taký :wink: ..........................čo idete oslavovať,že som zase zvedavá :wink:
18. jan 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj jacka, to je len tak momentálne, bude dobre!!! :slight_smile: ..................bola oslava u sestry :wink: .....neterka je Kristína....................jacka, poznáš tie povedačky, že dieťa po troch mesiacoch sa zmení k lepšiemu??? :grinning: ..........ako u vás, je nejaká pozitívna zmena?? :fearful:
18. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
utka, verim, ze ste sa zlakli, chudatko Viki :unamused: nech to rychlo preboli
leni, drz sa, bordel teda bude :angry: ale potom sa budete vytesovat, ked to budete mat hotove :grinning:
jacka, aka bola noc?
18. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:
mamky vy máte sneh???...a my nič

utka joj,joj :frowning2: ...chjuj .....ja som si to tiež prežila :cry: ....raz keď sme boli u sestry....Simuška spadla z odrážadla...ale tááák nešťastne,že sa jej odštepilo zo zúbka taký malý kúsok...bradu ani nebolo vidno ...toľko krvi tieklo a líčko poškrabané. .chjáj :cry: :cry: :cry: ..pádu by som nezabránila...stála som blízko nej....ale určite to poznáte...že niečomu sa nedá zabrániť :frowning2:

a druhýkrát,pred dvomi rokmi na kupku...sa deti a chlapi hrali na naháňačku.....sa Simuška taaak podkla,že si rozťala ústočka...toľko krvi som ešte nevidela....ja som ostala hotová,že utekáme do nemocky....ale bola s nami aj švagrininá sestra,ktorá je zdravotná sestra.....tak povedala,že nemusíme ísť,že sa jej to zahojí slinami....doteeraz má jazvičku maličkú na pere :frowning2:

chjáj a tretikrát...to bolo pre mňa najhoršie v živote mamky...ja som revala viac ako Simonka...toto leto sedela vonku na terase...a zrazu pád rovno na tvár :cry: .....krv neskotočne koľko všade..ja som s ňou hned utekala do kúpeľne umývať...zvnútra si rozťala peru....ale tak,že ju mala opuchnutú,ako keby mala botulotoxin...neskutočne aká bola opuchnutá :cry:
volala som známej,či s ňou utekať do nemocky...ale vraj nie...slinky to vyliečia :confounded:

ja viem že ešte veľa pádov zažijeme....a hlavne teraz so Sabinkou.....ale proste niektorým veciam sa nedá zabrániť :cry: :frowning2:

chjáj a ešte mala pomliaždený malíček...týždeň musela nosiť takú bandáč...či ako sa to volá.../šantili sa so sesterničkou a tá jej privrela prštek do dverí :frowning2:

takže tak...to sú všetko naše pády škaredé
18. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinku ani, teda úrazov už máte za sebou požehnane!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........pre mamu je to vždy horšie ako pre to dieťa!!!...........ty si to zapamätáš navždy,ale dieťa po čase zabudne..................naša Lilka sa už začína vyfarbovať ako lístie na jeseň :slight_smile: .................modrinky už sú žlté............. vždy mi srdce stisne keď na ňu pozriem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok