Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
18. jan 2010
utka....budeme čakať na vysledky.....a kedy ich budeš vedieť?.....a že som zvedavá...prečo stále chodíš aj na gyndu :-N :-N
Vikimu pofukaj aj za nás....chudatko malé 😞 ...dufam že mu tam neostane jazvyčka 😞
jacka
18. jan 2010
aninka tu vločku máš od nás ...aby si nezabudla ako to vyzerá 😉 😃 😃 😉

mohlo by primrznuť...aby nebola plačaknica.......lebo to s chuti nenávidím ]-(

si nejak skoro do hajan šla... =-)
jacka
18. jan 2010
pojdem aj ja.......ktovie ma čo zase čaká v nočnej :-p

dobru nocku......pa zajtra 😉 |-|
leninka75
19. jan 2010
ránečko!!! 🙂 ..........jackaaaaa 😕 .............nebodaj ti dali chlapci pospať x-) x-) x-) .............u nás zasa toľko nasnežilo!!!..............ráno sme 5 min ometali auto :-| ...............
leninka75
19. jan 2010
jacka, včera tí smajloší vylazení na lettine cestovinky mali znamenať, že slintám!!! 🙂 ............že ľúbim také dpbrôtky...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...................utka to má so snehom na cestách asi ešte horšie ako my tu 😞 ..........aha jacka, poradňa , tak preto sa nehlásiš 😉 ..........
jacka
19. jan 2010
dobré ránko........ 😉 😉
jacka
19. jan 2010
leni ahoj.....to vieš mne treba všetko lopatisticky :-N ..myslím teraz tých smaljíkov 😉

kdeže nechali spať......sa mi nedal zapnuť net......asi na neho nasnežilo 😃 😃

poradnu máme okolo 10h..dovtedy budem otravovat

musím ešte polievočku spraviť..asi paradajkovu...a mäso ostalo len zemiaky...alebo ryžu..takže vlastne ani nevaríííím 😃
leninka75
19. jan 2010
čakávaš dlho na poradni???...............u vás sa nejako zapisuje, alebo ako kto príde??.............
jacka
19. jan 2010
nie..leni....mali sme ísť včera.. poobede.....ale muž zabudol a zajednal si práce .......tak som sa dohodla že pojdeme na dnes ..až ked tam nebudu deti v čakárni okolo 10 -11h 😉
aninka29
19. jan 2010
dobré ránko mamky 🙂

takže u nás ani náznak snehu..a to som sa vytešovala,že sa ráno zobudím a bude kopisko snehu ako u vás :-p ...akurát mrzne :-p
letty86
19. jan 2010
ahojte 🙂
veru, sniežik nikde...ráno mi Vikuška hovori, že nemože postavit snehuliaka, keď nie je sniežik 😞
čo dnes robíte, mamky?
jacka uz má program s poradňou 😉
ja ani neviem, čo budem robiť, ale mne taaaak rýchlo zbehne deň, neskutočne, asi tým, že ja sa neviem nudiť 😃
aninka29
19. jan 2010
ahoj letty 🙂
ja varím...upratujem,periem...Sabinka spinká,Simonka mi pomáha....a poobede ideme von 🙂
leninka75
19. jan 2010
letty, poviem ti aj ja čo robím :- 😃 😃 😃 😃 ................aninka, kedy si začala Sabke dávať príkrmy?? .........posielam vám sneženie babuľky!!!!........... 🙂 🙂 🙂
letty86
19. jan 2010
leni, povedz...rozpis do detailov, presne postupy 🙂
aninka,tak pekne to mas zariadene, jedna princezna spinka, druha pomaha :-N
ja uz finusujem s upratovanim, skoda, ze nemam malu pomocnicku doma 😃
idem este na balkon, riana kosa je, brrr....leni, sniezik nikde, ako to? posli cez ups 😃
leninka75
19. jan 2010
tak sa snažím poslať a ništ letty!! 😞 😞 😞 ..........nie je ti teraz samej domka aj smutno letty???.........
jacka
19. jan 2010
leni......som myslela že im pošleš snehvu gulu 😃 😃 😃 😃
jacka
19. jan 2010
tak správy s poradni......všetko o.k.....injekcia pichnutá.......... 😞 ...vážime 8300g.dr. skoro omdlela ked videla aké má nožky....vraj ako špeky ]-( 😃
letty86
19. jan 2010
jacka, tak dobre zivis Petulka 😃
leni,zvykam si, na zaciatku mi to bolo divne, ked bol manzel s malou prec, take ticho 😃 ale muz je casto doma(nastastie), tak si "samotu" vychutnavam x-) 😉
letty86
19. jan 2010
jooj, ani snehova vlocka tu nie je, nieto gula, jacka 😃
dobru chut,ak ste este pred, ako ja 🙂
leninka75
19. jan 2010
moc plačkal Peťulko?? 😞 😞 😞 ..................
hľadáš si robotku letty, či čakáš na to druhé baby??? 😉 😉 😉 😉
jacka
19. jan 2010
dosť...... 😢 😞 ..aj Maťka som dala na pneumokoka.....tak aj ten 😢 😢 ........a ked sme vyšli von tak mi vraví že už tady nepojdem 😃 :-p

dufam že čaká x-)
jacka
19. jan 2010
letty no ja som myslela že vám snehovu gulu hodila leninka..... 😉

vy na vychode fakt nemáte sniežik?.... =-)
leninka75
19. jan 2010
aj maminka si poplačkala?? 😞 .............za maťka si už platila jacka, či je to grátis??
jacka
19. jan 2010
no nebolo mi to jedno..ale vydržala som 😉 ......grátis........prepláca to poistovna ...ale nie je to povinné
letty86
19. jan 2010
nemame, veru
cakam na babetko, ale hladam aj robotku 😃 posielam ziadosti, ale zatial nic, uvidime , co pride skor, ci baby, alebo robotka, ze nepride nic, si zatial nepripustam....
jacka
19. jan 2010
neboj letty....bábätko príde skor.....držím palčeky.......aj tebe leni 😉
leninka75
19. jan 2010
neboj letty čosi určite príde......... 🙂 🙂 🙂
letty86
19. jan 2010
dakujem, veriiime 🙂
leninka75
19. jan 2010
juuuj jacka, keď ja sa na to prestávam cítiť.............. 😞 😞 ............
jacka
19. jan 2010
ááále čoby......leni......ja som sa necitila ani na jedno..... 😉