• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
utka....budeme čakať na vysledky.....a kedy ich budeš vedieť?.....a že som zvedavá...prečo stále chodíš aj na gyndu :sweat_smile: :sweat_smile:
Vikimu pofukaj aj za nás....chudatko malé :frowning2: ...dufam že mu tam neostane jazvyčka :frowning2:
18. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka tu vločku máš od nás ...aby si nezabudla ako to vyzerá :wink: :grinning: :grinning: :wink:

mohlo by primrznuť...aby nebola plačaknica.......lebo to s chuti nenávidím :angry:

si nejak skoro do hajan šla... :confused:
18. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem aj ja.......ktovie ma čo zase čaká v nočnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru nocku......pa zajtra :wink: :pensive:
18. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: ..........jackaaaaa :fearful: .............nebodaj ti dali chlapci pospať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............u nás zasa toľko nasnežilo!!!..............ráno sme 5 min ometali auto :unamused: ...............
19. jan 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, včera tí smajloší vylazení na lettine cestovinky mali znamenať, že slintám!!! :slight_smile: ............že ľúbim také dpbrôtky...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...................utka to má so snehom na cestách asi ešte horšie ako my tu :frowning2: ..........aha jacka, poradňa , tak preto sa nehlásiš :wink: ..........
19. jan 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko........ :wink: :wink:
19. jan 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ahoj.....to vieš mne treba všetko lopatisticky :sweat_smile: ..myslím teraz tých smaljíkov :wink:

kdeže nechali spať......sa mi nedal zapnuť net......asi na neho nasnežilo :grinning: :grinning:

poradnu máme okolo 10h..dovtedy budem otravovat

musím ešte polievočku spraviť..asi paradajkovu...a mäso ostalo len zemiaky...alebo ryžu..takže vlastne ani nevaríííím :grinning:
19. jan 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čakávaš dlho na poradni???...............u vás sa nejako zapisuje, alebo ako kto príde??.............
19. jan 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie..leni....mali sme ísť včera.. poobede.....ale muž zabudol a zajednal si práce .......tak som sa dohodla že pojdeme na dnes ..až ked tam nebudu deti v čakárni okolo 10 -11h :wink:
19. jan 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile:

takže u nás ani náznak snehu..a to som sa vytešovala,že sa ráno zobudím a bude kopisko snehu ako u vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...akurát mrzne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
veru, sniežik nikde...ráno mi Vikuška hovori, že nemože postavit snehuliaka, keď nie je sniežik :frowning2:
čo dnes robíte, mamky?
jacka uz má program s poradňou :wink:
ja ani neviem, čo budem robiť, ale mne taaaak rýchlo zbehne deň, neskutočne, asi tým, že ja sa neviem nudiť :grinning:
19. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty :slight_smile:
ja varím...upratujem,periem...Sabinka spinká,Simonka mi pomáha....a poobede ideme von :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, poviem ti aj ja čo robím :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................aninka, kedy si začala Sabke dávať príkrmy?? .........posielam vám sneženie babuľky!!!!........... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, povedz...rozpis do detailov, presne postupy :slight_smile:
aninka,tak pekne to mas zariadene, jedna princezna spinka, druha pomaha :sweat_smile:
ja uz finusujem s upratovanim, skoda, ze nemam malu pomocnicku doma :grinning:
idem este na balkon, riana kosa je, brrr....leni, sniezik nikde, ako to? posli cez ups :grinning:
19. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa snažím poslať a ništ letty!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........nie je ti teraz samej domka aj smutno letty???.........
19. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni......som myslela že im pošleš snehvu gulu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak správy s poradni......všetko o.k.....injekcia pichnutá.......... :frowning2: ...vážime 8300g.dr. skoro omdlela ked videla aké má nožky....vraj ako špeky :angry: :grinning:
19. jan 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak dobre zivis Petulka :grinning:
leni,zvykam si, na zaciatku mi to bolo divne, ked bol manzel s malou prec, take ticho :grinning: ale muz je casto doma(nastastie), tak si "samotu" vychutnavam :dizzy_face: :wink:
19. jan 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, ani snehova vlocka tu nie je, nieto gula, jacka :grinning:
dobru chut,ak ste este pred, ako ja :slight_smile:
19. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc plačkal Peťulko?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..................
hľadáš si robotku letty, či čakáš na to druhé baby??? :wink: :wink: :wink: :wink:
19. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosť...... :cry: :frowning2: ..aj Maťka som dala na pneumokoka.....tak aj ten :cry: :cry: ........a ked sme vyšli von tak mi vraví že už tady nepojdem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dufam že čaká :dizzy_face:
19. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty no ja som myslela že vám snehovu gulu hodila leninka..... :wink:

vy na vychode fakt nemáte sniežik?.... :confused:
19. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj maminka si poplačkala?? :frowning2: .............za maťka si už platila jacka, či je to grátis??
19. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nebolo mi to jedno..ale vydržala som :wink: ......grátis........prepláca to poistovna ...ale nie je to povinné
19. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemame, veru
cakam na babetko, ale hladam aj robotku :grinning: posielam ziadosti, ale zatial nic, uvidime , co pride skor, ci baby, alebo robotka, ze nepride nic, si zatial nepripustam....
19. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj letty....bábätko príde skor.....držím palčeky.......aj tebe leni :wink:
19. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj letty čosi určite príde......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, veriiime :slight_smile:
19. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj jacka, keď ja sa na to prestávam cítiť.............. :frowning2: :frowning2: ............
19. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááále čoby......leni......ja som sa necitila ani na jedno..... :wink:
19. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok