Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. jan 2010

a teraz by som ich nemenila za nič na svete 😉

aninka29
19. jan 2010

jacka no wauuuu....riadny guľko je Peťulko 😵 ...nás predbehol....ale veď je chlap 🙂

leni s príkrmami som začala týždeň pred piatym mesiacom

a sneh naozaj nikde ☹ ..ked som ráno prepla na teleráno...koľko snehu tam je...a tu ani náznak...svieto slnko

aninka29
19. jan 2010

svieti 😉

leninka75
19. jan 2010

upratané aninka??? 🙂 🙂 ...........

jacka
19. jan 2010

no vidíš aspon máte slniečko........by hnusne pochmurné počasie 😝

jacka
19. jan 2010

no je gulka....sa ma dr. pýtala či mu už niečo dávam...alebo či ja beriem niečo na tvorbu mlieka........ja na u kuk 😕 ......že a načo 😠 ....................a vrajk sa už nesmie predávať mm.....kvoli aids.....zakázala to eú 😝 ..zachvilu nám zakážu aj dýchať

aninka29
19. jan 2010

počula som o tom mm

leni upratané,navarené...už aj vonku sme boli dve hodky 🙂

letty86
19. jan 2010

jooj, leni, aj ja sa obavam....hlavne, ked bude ubolene a uplakane ako Vikuska, tak to bude narocne....ale mam pocit, ze cim budem starsia, tym sa mi bude menej chciet...do 35ky chcem mat odrodene 😀

letty86
19. jan 2010

aninka, sikulka si, aj tvoje deturence...ze ta nechaju poupratovat a navarit 😉

leninka75
19. jan 2010

a čo dobručkého si varila aninka???..........
veru letty, tiež mám také obavy 😒 ..........a teraz už je to možno aj trošku pohodlnosť 😉 😉 .........už je relatívne dobre pri tých našich drobcoch...............keď niekam ideme, tak nemusím so sebou ťahať pol domácnosti 😀 😀 😀 ...........

jacka
19. jan 2010

baby ...však sa nebojte...všetko bude o.k......ked to zvládam ja.....sem tam si poplačem..ale zase na druhej strane...snažím sa zapamätať všetko.....a vychutnávam si druhe dieťatko..lebo viem že je posledné...a je to ešte krajšie ako prvé........dá sa to zvládnuť 😉 ....tak šup sa snažilkovať 😉 🙂 😵

leni..tak ja už budem ťahať celú domácnoť....hádam by sme si mali kupiť tatru alebo kamion 😀 😀 😉

aninka29
19. jan 2010

mamky keď sa budete obávať toho a toho...tak neotehotniete...a času nie je veľa.....pri druhom bábu ste už múdrejšie...všetko vám pôjde ľahšie....staršie detičky sú pol dňa v škôlke...takže ...no problem 😵 ..nech sa vám zadarí čo najskôr 😵
robila som to mäsko s čerstvými šampiňonmi a kyslou smotanou a pre Sabušku mäsko zo zeleninkou a jablčkovou omáčkou 🙂

idem skúsiť posťahovať foto 😉

leninka75
19. jan 2010

ste zlatučké!!!.............ale práve ten rozum a skúsenosti robia šarapatu!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ .............
ako chutilo mäsko Sabke? 🙂

aninka29
19. jan 2010

juuuj chutilo ....a ako 🙂 ....cmukala pri tom 😵 🙂

mamky neviem stiahnúť foto do pc....mňa už trafí...akurát z kamery viem stiahnuť...ale tam Sabušku nemám odfotenú ako papá 😒
tak skúsim zajtra...až bude manža doma 🙂 ...nech sa na to pozrie

leninka75
19. jan 2010

už si aj vynechala nejaké mliečko aninka???..........

aninka29
19. jan 2010

nooo akurát na obed som vynechala...to má už riadnú stravu...ale zo začiatku...ked sme ešte len skúšali príkrm...tak spapala aj mliečko...také tri dni...potom už ee...ked už spapala viac príkrmu.Takže vlastne má ráno mliečko...na desiatu nejaké jablčko alebo banán....ale nie vždy...zaáleži od toho o koľkej sa ráno zobudí..potom má obed....poobede mleičko...pred kúpaním zase mliečko...ale len 100ml..ináč vypije 180ml...no a pred spaním ovocnú kašičku

jacka
19. jan 2010

fiha aninka to vy už takto pekne všetko papuškáte?........no....super....más to ešte len čaká 🙂

aninka to pekne napísala.......vy máte detičky v skolke tak máte pol dna ...tak to sme na tom s aninkou horšie 😉 -.-......a moj nepojde hádam ešte ani tento rok 😝

a v čakárni sa rozprávali mamky...maju 5mes. bábbo..vraj si podali už prihlášku do školky a boli 25 😕 😕 😕 ...no super 😝

utka
19. jan 2010

Ahojte.
Výsledky asi vedieť nebudem. Už asi len o týždeň zase...
No a jaqcka, čo sa týka gyndy...stále sa mi vracia mykóza ☹. Už mám nervy. od marca 2009 to mám už 5 x. Vraj je proti tomu nejaká očkovacia látka. Stojí 140€, ale ja to kôli doštičkám nemôžem.

letty86
19. jan 2010

jacka, aninka, pekne ste to napisali 😉
juuj, utka, tie mykozy musia byt neprijemne, tak nech ti to rychlo prejde

letty86
19. jan 2010

idem, mamusky, zajtra kuk

letty86
19. jan 2010

aninka....Sabuska je aka zlata, boooze a ako vyrastla, zlatusik maly 🙂 a Simuska je paradnica, aj moja mala kukulienka len s ruzikom pobehuje 😀

jacka
19. jan 2010

pa letty.... 🙂

aninka..krásnučke fotečky.........juj aký ste už velikýýýýý 😵 😵 😵 😵

aninka29
19. jan 2010

kuk kuk..Sabuška už spinká 🙂 ...joj veru...veliká je už ...strašne rýchlo mi to letí 😢

utka ahoj 🙂 ...ty si asi fakt začarovaná ☹ ☹ ☹

jacka nooo....v niektorých škôlkach je to tak...mohla som zaniesť prihlášku aj pre Sabušku,keď som niesla Simuškinu

jacka
19. jan 2010

ešte som zabudla pochváliť modeločku aninka....Simuška je kočka....len sa mi pekne o ne staraj 🙂 😵

aj my už spinkáme....dala som mu paralen....pre istou.......tak som zvedava aká bude noc 😉

jacka
19. jan 2010

ved to je chorééééé.....zachvilu sa bude niest prihláška a ešte bude bud v brušku....alebo......v mužových gatiach 😉 😉 🙂

juj utka......moja....ked už ti nemožem pomocť inak tak aspon tak že na teba myslíme....... 😉 ..a na mykozu..ale to asi vieš...kyslé mlieko.....piť každy den.....alebo biele jogurty.....s probiokulturou.....ale to vieš tak to nemusím ani písať......

jacka
19. jan 2010

skončí sa večerníček na minimaxe...a odpadne aj Maťko..... 😀 😀 .....trochu kludu bude 😉

jacka
19. jan 2010

zajtra dám aj ja fotečky.......len musím Peťula pofotit nech su aktuálne.......dufam že stihnem...musím zajtra variť 😝 😝

jacka
19. jan 2010

halooooo....ešte sem niekto príde????? 😕 😕

aninka29
19. jan 2010

jacka starám sa starám..ako najlepšie viem 😵

Peťulko neteplotkuje?...moj krásny...ja som rada,že to už máme za sebou

aha...už viem čo som sa ťa chcela opýtať....ty si Maťka predtým očkovať proti pneumo nedávala?...teraz prvýkrát?

aninka29
19. jan 2010

len daj jacka fotočky..nech vidím svojho zatíka ako presne rastie 🙂 ...no ja hovorím,že Sabinka je malý sumo...ale tak Peťulko je potom ešte väčší 🙂 ...dvaja sumkovia 😵 ...sa hodia k sebe už odteraz 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre