• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2017 
aj Simonka pozerá minimax :grinning:
19. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru budu dvaja...sumkovia :wink:
19. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj no som zvedavá na fotočky..a odfoť ho fajne zblízka nech môžem spočítať koľko má naskladaných bradičiek :slight_smile: ...Sabinka ich má presne sto tri :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no má ich dosť..... :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže aj Maťulo už spinká...... :wink: paráda :dizzy_face:
19. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odfotím......nech vidíš všetky detaily........porovnáme....ktovmá viac bradičiek..... :wink:
19. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máš veget :slight_smile: ....muža máš doma?...a zajtra čo máš v pláne uvariť?
19. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej porovnáme :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma..je ..dnes nebol ked sme boli u dr....nás tam MUSEL.....doviesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

variť?...no chcela by som šunka fleky.....ale nie fleky....ale nejaké ine cestoviny asi spravím :wink:
19. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tebe príde už dneska mužíček....že?

aj nás sem prídeš kuk.....
19. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo...dojde v noci domov :slight_smile: ...no jasné,že prídem kuk :slight_smile: ..zajtra síce neviem kedy...lebo hned ráno utekáme na nákup :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zásoby??......no to treba....

ideš ho aj čakať?
19. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zásoby nooo...a chcem aj niečo kúpiť detičkám :slight_smile:

nebudem ho čakať...príde až niekedy v noci.....ráno sa uvidíme :grinning: ..aj keď...budem ho počuť ..lebo ľahá do postele ako slon :grinning: :grinning: :grinning:

idem ja off...dám si sprchu...a potom k telke

dobrúúúú noc :pensive: :slight_smile:
19. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ideš pokupiť vecičky....alebo len tak?

ja mám doma tiež tank.....zakaždým ho počujem ked idem do postele....ale väčšinou kojím tak mi je to aj tak.....jedno

dobru aninka..... :pensive:
19. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc.........všetkým :pensive: :pensive:
19. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................
20. jan 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréééééé......

ahoj leni..... :wink:
20. jan 2010 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, držím päste!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............už sa u vás zlepšili cesty???
aninka, Sabka krásne papká!!!............ovocnú kašičku dávaš takú kupovanú či robíš z čerstvého ovocia?
jacka, nebola teplotka???............
postrehli ste tú infošku o tom škodlivom nuroféne????.............včera som to kontrolovala a samoška, že ho máme!!!!.............našťastie ešte neotvorený, tak sa chystám do lekárne, či mi to vymenia!!.............myslíte, že hej??.............podľa mňa by to takmalo byť!!!................
20. jan 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čooooo????:........to som nepočula...ale ja nurofen nemám....ja klasika..paralen.... :wink:

to sa ako robí ovocná kašička doma.... :confused: ....porad.....aby som aj ja vedela :wink:

nie nebola.....pri prvom dávkovaní bola len po 24h..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidím-.......dufam že nebude :wink:
20. jan 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no včera to bolo v TV a aj kamoška mi posielala sms, že nepoužívať NUROFÉN JAHODA-sirup číslo šarže 909263 použiteľnosť do 4/2012 lebo je závadný a v čechách sa z neho priotrávilo nejaké dievčatko :angry: :angry: :angry: :angry: ...........a potom sa spoľahni na lieky!!!! :angry: :angry: :angry: ..........by som to dala vypiť tým čo sú za to zodpovední!!! :angry: :angry: :angry: :angry: ...............
20. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

ja som počula o tom nurofene...teda čítala som to tu na koňovi....našťastie ten doma nemáme..máme pomaranč...ostala som zhrozená z toho :angry: :angry: :angry: ...no dúfam,že si to zodpovední aj vypijú :angry: :angry: :angry:

robím jej tú kupovanú sunarku alebo hami....na desiatu jej dávam bud ovocie alebo výživu :slight_smile: ...leni aká je to ovocná kašička?...myslíš výživu?......tú budem robiť v lete,z čerstvého domáceho ovocia :wink:

jacka chcem im kúpiť nejak oblečko :slight_smile:
20. jan 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky idem sa dať dokopy a ideme na nákup :slight_smile:

inak včera večer začal fukáť hrozný vetrisko....a dnes už aj snežiť začalo...ale tak hnusne...takto to ja nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamule :slight_smile: čítam len poslednú stranu a hned aké horory! :astonished:
my sme práve jahodový nurofen doužívali ale našťastie je to taliansky, tak hádam ok, už som flaštičku vyhodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
konečne nám vyreklamovali ten modem a hádajte......po takmer pol roku sme dostali úplne nový, takže vadný bol a už som si myslela že som vadná ja :angry: :grinning:
20. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
leni, vrat ho do lekarne, daju ti novy liek, alebo vratia peniaze....tak to pisu v Novom case.
veru, mame tu riadnu kosu, aj vetrisko :angry:
ideme aj my na nakupy, tak neskor kuk
20. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj denisenko..........tak vidíš nie si vadná :grinning: :grinning: :grinning: ..to niketo iný

ten nurofen to bol sirup?.....ja myslela že tbl.....no to je desné....sa stavím že nik kompetentný si to neodnesie.....len chudák zas len normálny človek :angry:

tak my na nákup nehrozí.......ja pojdem tak akurát von.....a ani sa nemusím dávať do kopy... :grinning: :grinning: čo tu..... :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem variť, skusim sa ešte večer napojiť na net...možno pojde,ked ho poprosííííím :grinning:
20. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj deni!!!..........si tu chybala!!!!..........dobre nakúpte babuľky!!!............no pôjdem to vrátiť a uvidím
.........
20. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni len pekne popros!!! :grinning:
20. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale babuľky nevykúpte zasa všetko!!!! :grinning: ..........šup sem!!!!..........
20. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už túúúúú....

však vychod nech vykupia....... :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok