Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. jan 2010

supeeeeeeeeer ........ 🙂 🙂 🙂
ale vieš čo urobia jacka keď vykúpia východ??.............budú postupovať na západ!!!! 😀 😀 😀 😀 ......
ako bolo vonku???........nám tu už aj slniečko vykúkalo........ 😵

jacka
20. jan 2010

ja im postúpim............nech si idu opačne 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2010

vonku super.......slniečko.. 😎 😎 😎 😎 ..všetko sa začína topiť.......tak bude po snehu 😝

jacka
20. jan 2010

leni však aj tu pod...... 😉

leninka75
20. jan 2010

som tu......... FB mám len tak zapnuté.........vyrábam podklady ku nejakému projektu čo sa ide podávať, aby boli euračiky 🙂 ...........tak sa s tým trápim a už ma strašne štípu oči, 😔 ......čo celý deň do toho kukám ........mne už snehu stačilo cez vianoce 🙂 🙂 ..........ja už by som rada čisté nešmykľavé chodníky a teplúčko 🙂 🙂 ..............

jacka
20. jan 2010

vraj len tak....... 😉

ja snižik a slniečko beriem...ale musí byť aspon -2 vonku aby nebola člapkanica 😉

jacka
20. jan 2010

sa teším kedy jar príde 😎 😎 😎 😵

leninka75
20. jan 2010

tak sa mi už nič nechce 😒 ............a ešte sa musím po práci staviť v tescu na nákup.........bože čo mám zasa podstrčiť mužovi na večeru??? 😖 ..........no nič bude mu musieť stačiť treska!!! 😝 .........dneska nevarím!!! 😀

leninka75
20. jan 2010

no nič na dnes končím s prácou a idem koňovať a bookovať 😀 😀 😀

aninka29
20. jan 2010

ahojte mamky 🙂

idem si vás prečítať...nech som v obraze 😉

aninka29
20. jan 2010

no deni čááááááááááááááááááááu 🙂 ....chýbala si nám...ako sa máte? 🙂

mamky u nás je desné počasie...zima ako v rusku...hnusný vetrisko fúka.... 😝

aninka29
20. jan 2010

domkom sme prišli až okolo pol jednej...sme sa nejak zdržali...Simonka sa chcela pohrať v detskom kútiku...našla si tam kamalátku 😵 a ako správna levica ju hneď dirigovala 😀 ....ale kamarátke to nejak nevadilo...poslúchala 😀 🙂

aninka29
20. jan 2010

nedá sa mi prihlásiť na fb 😝 ..

jacka
20. jan 2010

no pekne vy zradkyne........ 😠

my tu máme krásne....... 😎 😎 😎 tak som dala Peťka zase von spinakť...však treba využiť slniečko 😎

aninka29
20. jan 2010

idem si mamky uvariť kávu...desne ma bolí hlava...jednu som už vypila s kmotruškou...bola pred chviľkou s malinkou na kávičke u nás...objednávali sme si niečo čančané z katalógu 😉

jacka
20. jan 2010

ja idem povyzliekať periny.......a vyvetrať na slniečko 😉

aninka29
20. jan 2010

no ja odpadnem jacka...to fakt je u vás tak pekne...že aj periny sa dajú dať vonku?....no..ja sa nehrám 😠 😝 😀

jacka
20. jan 2010

ty sa riadne vykávičkuješ 😉 ..................si neviem predstaviť akoby to bolo keby som si ja dala........to by už nesp al vobec 😝

leninka75
20. jan 2010

čo ste nakúpili aninka??

jacka
20. jan 2010

fakt tu je krásne..sneh sa topí.....ale čo už...hlavne že svieti 😉

sa nehraj......... 😀 😀 pošlem už len zajtra...ak budeš dobráááá 😀 😀

leninka75
20. jan 2010

jacka, možno práve na opak .....by ti tak zaspal, že 4 hoďky by si o ňom nevedela :- 😀 😀 😀

letty86
20. jan 2010

caute, mamule....aj my sme uz domaaa...muz sa uz stazoval, ze ho nohy bolia 😀 ja by som len chodila a obkukavala 😀
my sme boli kupit Vikuske autosedacku, vybrala som je Maxi cosi rodi xr, tak sa tesim, ale budeme ju mat az o mesiac 😠 , v takej farbe nemali, tak musim cakat....a prepasla som aj akciu...na nete maju inu cenu, aka je uz aktualna, tiez by to mohli aktualizovat, nemam to rada, ked uz neplati, nech to daju prec 😠
boli sme aj v kike, ale len kuk, nic take som tam nenasla
a vy, aninka, co ste nakupili?

denisenko
20. jan 2010

jacka, aj my máme slniečko.......pokým nezájde..a kedže sme medzi horami tak už o druhej svieti na druhej strane kopca 😝
ráno mínus 5 a na obed plus5, taká kosa...brrrrrrrr 😖
denisko od vianoc zas ručí každé ráno v školke, ja neviem, šak mu nikto nič nerobí, baby ho obskakujú, poobliekajú, povyzúvajú a on.....chlap jeden rozmaznaný, si myslí že tak to už asi bude navždy 😀
a tie sople...no stále.... ☹
ale vraj ho mám dať zaočkovať na meningokoky...máte to? 😒

jacka
20. jan 2010

letty hod foto sedačky...aj my potrebujeme kupiť pre Maťka

juj musím padať...niekto pýta jesť 😉

aninka29
20. jan 2010

my sme kupovali iba potraviny,drogériu atď atď....všetko čo potrebujeme...a Simuške som kúpila tričká,pančucháče,sponky..Sabuške som nekúpila nič...lebo nič pekné nemali 😝 ...akurát tiež pančucháče

aninka29
20. jan 2010

jacka a kde sú fotočky ????

jacka
20. jan 2010

no leni....ak by tak bolo tak vypijem aj 3l denne 😉

deni a vy ste kedy odišli do druheho domova 🙂 .......................juj ja ti o tom očkovaní neviem.....vždy ked idu Petka pichnuť tak sa pýtam.......ale neviem 😨

teda som volala ráno sestrička zubára že ma bolí zub či možem prísť....a tá p......mi povedala že mám ísť na pohotovosť....no nie je krava...som to musela rozdýchať 😝

ja mám chuť na niečo také fajnučké...no neviem čo 😉 🙂

jacka
20. jan 2010

do kelu.......aninka........som si len teraz spomenula ked som si ťa prečítala......už si idem na nervy s tou mojou deravou hlavou 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
20. jan 2010

nikto nikde........

jacka
20. jan 2010

prajem dobru noc.....pekne sny........ 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre