• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
letty...... :grinning: :grinning:

no jej bolo uplne u zadku že sa dieťa bojí...a druhe že mi reve vkočíku...však nie je to jej......najhoršie bolo že by som ho nedokázala ubrániť keby vyceril zubiská :frowning2: :unamused:
21. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stará sa...však aj vaše sa budu starať a to máte dievčatká tak hádam aj viac pomožu :wink: .......len šup do "práce" :dizzy_face:
21. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to...najhorsie je vysvetlovat dietatu, neboj, neboj a sama sa bojis...to hned dieta vyciti...
muz mi tu cita, ako ho"ohovaram", on vie vzdy prist vo vhodnej chvili :grinning: ...a ze mam aj napisat, ze mi pomahal, tak pisem, pomahal mi...upratovat :grinning: noo, bude spokojny, ze som ho aj pochvalila :grinning: telku ma za odmenu, aby ste vedeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, ja mam aj obyvy, ako som pisala, aj sa hrozne tesim, ked k nam pride druhe babo :dizzy_face: :dizzy_face: , pracujeme, pracujeme :grinning:
21. jan 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty :grinning: :grinning: ..máš mileho muža :grinning: :grinning: :grinning: ...však ked chlapa pochváliš akoby si psa poškrabala za ušami :grinning: :grinning: :grinning:

aké obavy.....zabudni na obavy.....však je to také krásnučke vonavučké.....nevinné :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, bude na vela, ked mu poviem, ze je mily :grinning:
vonave, veru, nic sa voni babetka nevyrovna...pokial teda plienku neotvoris :grinning:
21. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedz povedz :wink:
21. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša plienočlka zatial nesmrdká......... :wink: :grinning: :grinning:

a ten bezzubí usmev.....juj..hned by som brala dalšie :slight_smile:
21. jan 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, das sa aj na tretie :wink: ja ked vidim fotecky babetiek, juuuj, take zlate, len postiskat...a kde su fotecky fesakov?????? :fearful:
21. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nedám...lebo už ani muž nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no a tiež už mám svoj vek...... :grinning:
21. jan 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš detičky?.......no som tu čítala jednu temu...že sem chodia kadejaký úchylácy.....a vobec to nie je chránené.....ale sem tam dám aby ste nezabudli ako vyzeráme....... :wink:
21. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko mas rokov, ja ani neviem :dizzy_face: asi ako ja?
ano :frowning2: necitala som tu temu...ale clovek nikdy nevie..alebo hod na fb, tam by to mali vidiet len priatelia
idem sa chystat, za chvilu ideme po Vikusku a na pizzu :dizzy_face:
neskor kuk, ked sa dogulam napraskana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, hm ste sa rozpísali kým som ja tu riešila či ten blbý PC vyšmarím von oknom teraz alebo až zajtra :angry: :angry: :angry: .......hlavne, že sa tu robia podlahy, ale sprostý PC mi šéf kúpiť nevie!!!...........fuj ale som si uľavila!!!
mňam pizza letty!!!!!...................
to je hrozné s chlapmi, my aby sme ich stále chvalili a oni čo ????..........ništ nemusia??? :angry: :angry: :angry: ........šak aj mne to dobre padne..........no ni?
21. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak leni........len chlapi to nevedia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a mne tiež dobre padne....ked mi povie milé slovíčko.... :wink: ..však vieš :slight_smile:
21. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radšej zajtra....ešte niečo popíš :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

mnam ..ja by som tiež pizzu brala.....ale len doma jesť...si to akosi neviem predstaviť....aj s Peťkom jest :wink:
21. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty........no asi trochu viac ročkoc mám ako ty...mám taký slaby pocit že som tu najstaršia :pensive: ..alebo sa mylim :confused:
21. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem neviem jacka či ťa nedobieham s rokmi :grinning:
21. jan 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prečo nemáte na FB dátumy narodenia??!!! :frowning2: ..........nemôžem to spočítať.......... :unamused:
21. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi hej.....leni.....ale len o ročik......ni?.....a kde je to tam na FB? :sweat_smile: :confused:
21. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ty si dokedy ešte v práci? :wink:
21. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukala som profily......ty nemáš ništ.....a letty iba deň :wink: .............už pôjdem, za chvíľočku.........ešte umyjem hrnce a pudu!!! :slight_smile: :slight_smile: ............hej o rôčik :wink:
21. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekám.....pa, pa
21. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekaj...pa pa..... :wink:
21. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk........ :wink:
21. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky no fuuuu...ste toho riadne popísali :slight_smile:

som strááášne unavená...bola som s kmotruškou na poradni...poviem vám..prechádzka neskutočne dlhá...kým sme vyšľapali kopec...hotová som bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mamky idem,lebo Simuška je dnes nejaká precitlivelá :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...neviem čo sa stalo..to bude asi tým,že bola u svokry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pa pa
21. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..ja mám to isté....je nejaký mrzútko...ani na rukách ani ležať ...ani nič s ním....nespal poriadne nikde.......sa teším ked zalahne :pensive: :pensive: .............a to sme ani u svokry neboli :wink:
21. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, mamky
uz sme domka, pizza fajnova, ledva teraz vsetci dychame :grinning:
idem si vas precitat
21. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc............ :pensive:
21. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: :slight_smile: ...........pánečku u nás mrzne až praští, brrrrrrrr!!!! :confounded:
22. jan 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink:

už aby bola jar,že?
22. jan 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok