• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
utka zase nám odchádzaš? :frowning2: ...........pekný víkend prajeme :slight_smile:

idem si urobiť kávičku lebo zaspávam :unamused:
7. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru aninka, zase, ale nechce sa mi :frowning2:.
7. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to idete ku svokrovcom? :wink: ............však si aspoň oddýchneš utka :slight_smile: ............alebo veľmi nie? :wink:
7. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...poznám tie rožteky...mnami..ešte take teple...nemaju chybu :slight_smile: :slight_smile:

inak sa aj mne dobre drieme...len má prist švagor tak ho čakám...

utka no tak si to uži,neboj to rýchlo ubehne...hlásia pekne počasie :slight_smile: ...ja sa tiež "neviem dočkat" kedy pojdeme k strige mrche :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa lúčim a pekný víkend všetkým!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....... a ak nestihnem kuknúť, čo asi nestihnem.....tak nám všetkým maminkám ku sviatku prajem zdravé, spokojné a nerevúce detičky!!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: .....pa, pa
7. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ..podobne :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ďakujem ale pochybujem :grinning: :grinning: :grinning:
pa pa
7. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky ja mám taký pocit,že na mňa niečo lezie :frowning2: strááááááááááááááááááááášne mi začalo tiecť z nosa a kýcham jedna radosť :frowning2: .............super :angry:
7. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ...opatruj sa :frowning2: :wink:
7. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to tu nemohla nájst...už aj slepnem :grinning:
7. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka to nič :wink: .........švagor bol?

Simonka mi pred chvilkou zaspala na gauči :dizzy_face: ...........to bola sekunda,sme sa rozprávali,po chvilke som na ňu urobila kuk a ona už čučkala,láska moja :dizzy_face: :dizzy_face: .........pokľačiačky :unamused:
7. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak je riadne chorá ked ju to zmohlo :slight_smile:

no jasne..ako rýchlo prišiel tak aj odišiel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon som mohla s niekým pokecat... :wink: ..na dnes stačilo,ved s mužom sa tiež nerozprávam...zachvilu sa zo mna stane ryba :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,tak sa rozprávaj sama so sebou :slight_smile:

Maťko ešte spinká :dizzy_face: ?
7. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je naša miri? :confused: ..................čo odišla niekam na dovču,a sa nepochválila?????? :unamused:
7. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to možem ist bývat rovno do blázinca :grinning: :grinning:

Matko ...nie....zobudil ho náš dobručký havo :angry: ...vždy ked sa niekto priblíži k bráne tak šteka ako by ho mali ukradnut... :angry: :angry:
7. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však sa havo bojí o seba :grinning: :grinning: :grinning: .............aj o vás :wink:
7. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skor o seba :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, hej, ku svokrovcom. No oddychnem si...ale ked ide svokra s malym na ihrisko,tak ja varim,tak to je bohovsky oddych :frowning2:.
Aspoň, že bude pekne....snáď...
7. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A akj ja prajem všetkým maminkám len to naj... k ich sviatku :wink:
7. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:..........a ako sa volá váš ťapko?
idem vybrať z práčky a skontrolovať mužíka :slight_smile:
7. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka a Vy im tam s niečim pomáhate na dome,alebo tam chodíte len tak? :slight_smile:
7. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej aninka, furt je nejaká robota...už mi to lezie na nervy. Miluly či preminulý rok sa rozhodli svokor, švagor a manžel, že si zaobstarajú včely, tak teraz sa stále robí len okolo nich...
7. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeže máš mužíka...pracuje :wink:

no moja striga s Matko ešte von sama nikdy nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoro spm zabudla tapko sa voal Hary :wink: :wink:
7. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieže by mi vadilo, že im manžel pomáha, no len mi ide na nervy, že staále si niečo naplánujú a my potom môžeme ísť akurát tak do z...u :frowning2:...
7. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak toto poznám...mne vadí že nám planuju čo robit ked prideme...tak ja tam umyjem len riad a tým to pre mna hasne...aj to nie vždy :wink: :wink:

ale už som aj ja začala plánovat...skor aby ma nepredbehli.....a im dám oragnizovat mi život :angry: :angry:

som chcela že ako je vonku hic..na krátky rukáv..hlavne že som včera kurila,aka bola kosa :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka takže manža je vážny včelár :wink:
môjmu sa tiež menia plány...........niekedy si niekto neuvedomuje, že je ženatý a má dieťa :wink: ............ale o tom potom :slight_smile:

jacka manželíček opravuje zábradlie na teraske :slight_smile: .............som ani nepovešala prádlo,lebo ešte stále práši,ale už finišuje :wink:
7. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka fakt je u vás teplo???????? :angry:
tak to Ti ešte posielam jednú dávku vetriska :grinning: ............ja tu behám v hrubej mikine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru tak babenky...máme to ťažké, ale zaujímavé je, že naši to nerobia, ale nechcem sa rozčuľovať. Aj tak s tým nič nenarobím :frowning2:.
U nás tiež svueti slniečko, ale keď sme boli vonku, nebolo až tak teplo...Som mala aj tenku vetrovku.
7. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nenarobíme s tým nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

chcela som ísť trošku von so Simkou,keď sa zobudí,ale radšej neriskujem,lebo tu fakt fučíííííííííí :angry:
7. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok