Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
7. máj 2009

utka zase nám odchádzaš? ☹ ...........pekný víkend prajeme 🙂

idem si urobiť kávičku lebo zaspávam 😒

utka
7. máj 2009

Veru aninka, zase, ale nechce sa mi ☹.

aninka29
7. máj 2009

to idete ku svokrovcom? 😉 ............však si aspoň oddýchneš utka 🙂 ............alebo veľmi nie? 😉

jacka
7. máj 2009

leni...poznám tie rožteky...mnami..ešte take teple...nemaju chybu 🙂 🙂

inak sa aj mne dobre drieme...len má prist švagor tak ho čakám...

utka no tak si to uži,neboj to rýchlo ubehne...hlásia pekne počasie 🙂 ...ja sa tiež "neviem dočkat" kedy pojdeme k strige mrche 😀 😀

leninka75
7. máj 2009

aj ja sa lúčim a pekný víkend všetkým!!!! 🙂 🙂 🙂 ....... a ak nestihnem kuknúť, čo asi nestihnem.....tak nám všetkým maminkám ku sviatku prajem zdravé, spokojné a nerevúce detičky!!!! 🙂 🙂 😉 😉 .....pa, pa

jacka
7. máj 2009

leni ..podobne 🙂

aninka29
7. máj 2009

leni ďakujem ale pochybujem 😀 😀 😀
pa pa

aninka29
7. máj 2009

žienky ja mám taký pocit,že na mňa niečo lezie ☹ strááááááááááááááááááááášne mi začalo tiecť z nosa a kýcham jedna radosť ☹ .............super 😠

jacka
7. máj 2009

ani ...opatruj sa ☹ 😉

jacka
7. máj 2009

som to tu nemohla nájst...už aj slepnem 😀

aninka29
7. máj 2009

jacka to nič 😉 .........švagor bol?

Simonka mi pred chvilkou zaspala na gauči 😵 ...........to bola sekunda,sme sa rozprávali,po chvilke som na ňu urobila kuk a ona už čučkala,láska moja 😵 😵 .........pokľačiačky 😒

jacka
7. máj 2009

no tak je riadne chorá ked ju to zmohlo 🙂

no jasne..ako rýchlo prišiel tak aj odišiel... 😝 aspon som mohla s niekým pokecat... 😉 ..na dnes stačilo,ved s mužom sa tiež nerozprávam...zachvilu sa zo mna stane ryba 😀 😀

aninka29
7. máj 2009

jacka,tak sa rozprávaj sama so sebou 🙂

Maťko ešte spinká 😵 ?

aninka29
7. máj 2009

a kde je naša miri? 😕 ..................čo odišla niekam na dovču,a sa nepochválila?????? 😒

jacka
7. máj 2009

tak to možem ist bývat rovno do blázinca 😀 😀

Matko ...nie....zobudil ho náš dobručký havo 😠 ...vždy ked sa niekto priblíži k bráne tak šteka ako by ho mali ukradnut... 😠 😠

aninka29
7. máj 2009

však sa havo bojí o seba 😀 😀 😀 .............aj o vás 😉

jacka
7. máj 2009

no skor o seba 😀 😀 😀

utka
7. máj 2009

aninka, hej, ku svokrovcom. No oddychnem si...ale ked ide svokra s malym na ihrisko,tak ja varim,tak to je bohovsky oddych ☹.
Aspoň, že bude pekne....snáď...

utka
7. máj 2009

A akj ja prajem všetkým maminkám len to naj... k ich sviatku 😉

aninka29
7. máj 2009

😀 😀 😀..........a ako sa volá váš ťapko?
idem vybrať z práčky a skontrolovať mužíka 🙂

aninka29
7. máj 2009

utka a Vy im tam s niečim pomáhate na dome,alebo tam chodíte len tak? 🙂

utka
7. máj 2009

Hej aninka, furt je nejaká robota...už mi to lezie na nervy. Miluly či preminulý rok sa rozhodli svokor, švagor a manžel, že si zaobstarajú včely, tak teraz sa stále robí len okolo nich...

jacka
7. máj 2009

a kdeže máš mužíka...pracuje 😉

no moja striga s Matko ešte von sama nikdy nebola 😝

jacka
7. máj 2009

skoro spm zabudla tapko sa voal Hary 😉 😉

utka
7. máj 2009

Nieže by mi vadilo, že im manžel pomáha, no len mi ide na nervy, že staále si niečo naplánujú a my potom môžeme ísť akurát tak do z...u ☹...

jacka
7. máj 2009

utka tak toto poznám...mne vadí že nám planuju čo robit ked prideme...tak ja tam umyjem len riad a tým to pre mna hasne...aj to nie vždy 😉 😉

ale už som aj ja začala plánovat...skor aby ma nepredbehli.....a im dám oragnizovat mi život 😠 😠

som chcela že ako je vonku hic..na krátky rukáv..hlavne že som včera kurila,aka bola kosa 😠 😝

aninka29
7. máj 2009

utka takže manža je vážny včelár 😉
môjmu sa tiež menia plány...........niekedy si niekto neuvedomuje, že je ženatý a má dieťa 😉 ............ale o tom potom 🙂

jacka manželíček opravuje zábradlie na teraske 🙂 .............som ani nepovešala prádlo,lebo ešte stále práši,ale už finišuje 😉

aninka29
7. máj 2009

jacka fakt je u vás teplo???????? 😠
tak to Ti ešte posielam jednú dávku vetriska 😀 ............ja tu behám v hrubej mikine 😝

utka
7. máj 2009

Veru tak babenky...máme to ťažké, ale zaujímavé je, že naši to nerobia, ale nechcem sa rozčuľovať. Aj tak s tým nič nenarobím ☹.
U nás tiež svueti slniečko, ale keď sme boli vonku, nebolo až tak teplo...Som mala aj tenku vetrovku.

aninka29
7. máj 2009

veru nenarobíme s tým nič 😝 ☹

chcela som ísť trošku von so Simkou,keď sa zobudí,ale radšej neriskujem,lebo tu fakt fučíííííííííí 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre