Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. jan 2010

no veru.........ešte min také 2 mesiace zimy ☹ ...............rozmýšľam, že budúci týždeň si zoberiem 1-2 dni dovolenky, aby Lilka nemusela do škôlky v takej kose..........dnes je s babkou 🙂 ............nejaká omáčka som dnes...........žeby už víkendový stav?? 😉 ..................máte sneh jacka?

jacka
22. jan 2010

ja som taká istá dnes.......ešte neviem čo idem variť.....žehliť mám......pračka ešte perie......a nič sa mi nechce......tak to ja neviem aký mám stav 😉

máme....sniežik....a pekne primrzol 😝

leninka75
22. jan 2010

bože zasa to varenie 😝 😝 ..............aj mám od pondelka nachystané žehlenie a akosi sa k tomu neviem dostať 😀 ........a zajtra asi majo bude niečo robiť pod strechou, tak sa teším, že aj variť aj s lilkou sa hrať a to všetko naraz.........keby sa mi tak dalo rozdvojiť!!!.........to by bola paráda!!!.......alebo mať tak aspoň 6 rúk...dve by varili, dve by sa hrali s likou a tie dve by boli do rezervy 😀 😀 😀 😀

letty86
22. jan 2010

caute, mamky
ja som si vas vcera precitala, ale potom obsadil pc muzicek...ale vidim, ze ani nikto nepisal...aninka ma teraz tretie baby domka, tak ma co robit 🙂
leni, s tymi rukami rozmnozenymi, super vec, uz len vymysliet, aby sa to dalo 😀 😝
aj my mame kosu, minus 9, ked som kuk na teplomer
jacka, ako Petulko, spinuska?

jacka
22. jan 2010

čau letty....... 😉

aj my tu tak máme......kosa riadna...... 😉

konečne zaspal..od 6h hore......už som ho mala dať asi do kočíka.....ale čo už ...idem rozmýšlať čo uvariť..... 😝 ...ako si robila tie cestoviny...cesnak na oleji.........uvarene cestovina a posypať syrom?.....tak? 😅

jacka
22. jan 2010

leni ja by som sa mohla aj rozštvoriť......jedna by bola s Maťko....druhá s s Peťkom ..... tretia by nerobila nič 😀 😀 😀 ..štvrtá by sa starala o domácnosť 😉

aninka29
22. jan 2010

ahojte mamky 🙂

dnes asi ani von nepôjdeme..je to des 😝 😝 😝

ja od rána upratujem...mamky ,po mojom manžovi je neskutočná spúšť všade 😠 😝 😀 ..hrá sa so Simonkou v detskej....porozhadzujú všetky hračky po celej izbe...a kto to bude upratovať...no predsa mamka 😠 😠 😠

to isté aj v obývačke...v hale/tam mi idú najviac na nervy,lebo robia koláčiky z plasteliny...no a samozrejme tá je roznesená všade/ 😠 ...chjáj

ja varím Sabinke na obed brokoličku..mňam mňam....a my budeme mať dukátové buchtičky...a mám ešte aj cestoviny od včera.....a včera večer som ešte urobila vyprážaný syr a hranolky...fuj....som sa prežrala...je mi zle ešte aj dnes 😝 ...super večera 😝 ..som aj dotietovala 😝 😝 😝 😠

denisenko
22. jan 2010

ahojte, mamule... 😉 ako vidím posledné príspevky, oooopppps....negatívna energia 😀
my sme na tom asi tak, že denisko v školke a bez plaču, tatík v robote, vonku svieti sluníčko, obed uvarený....inak sa nudííííííííííím..... 😉
aninka, teba som tak "dobre" naladenú už dávno nečítala 😲
baby, kedy ta zima už skončí? videla som včera správy, čo sa zas deje na slovensku, tak som rada, že tam nie sme...aj ked, niekedy by som radšej menila hned.... 😝

denisenko
22. jan 2010

ozaj, má niekto skúsenosti s tým, že sirup od kašlu je návykový?denisko ked ho večer nedostane, kašle celú noc, ale ked sa mu vyhrozím, že pojde spať vonku tak prestane .....potom zas začne....a tak dokola, ale vždy na poovel prestane, tak to asi nebude ozajstný kašel, vraj, preto že nedostal sirup...je to možné?
návod je v taliančine, tak som z toho jelen.... 😝

letty86
22. jan 2010

jacka,jednoducho...popraz cesnak na olivovom oleji, chvilku, zmiesaj s cestovinami, pridaj sol, vegeta, petrzlenova vnat, bazalka a nastruhany syr
ideem na nakup, brrr, do tej zimy...manzel ma bude hriat...aspon ze tak 😀

leninka75
22. jan 2010

joooj babuľky super návštevu sme mali!!!!......prišla nás kuk kolegynka s dvojičkami.........dievčatá majú 2,5 a sú strašne zlatunké!!!!........sme sa naháňali po chodbách!!!..........výskali, dupali super zábava s nimi bola!!!........hneď mi ten deň lepšie ubieha... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
22. jan 2010

Ahojte!
Poraďte mi prosím, čo mám dať Vikimu, lebo má zase soplík a také veľké červené mandle v hrdle, že až ☹. Chcela by som ho cez víkend vykurírovať, ale neviem, či sa mi to podarí...

jacka
22. jan 2010

ahoj utka..........no ja ti asi neporadím........lebo my len olynth.....skus sa popýtať v lekárni.......neviem mojka....rada by som ti pomohla ☹

jacka
22. jan 2010

inak sa divím že tento kon šlape......ja neviem čo mu dnes bolo 😝

letty...boli to mnamky......aj Matkovi chutilo 😵 ...a čo sa divím...tak aj mužovi...lebo ten bez mäsiska ani krok 😀 😀 😉

jacka
22. jan 2010

dobru nocku.....som zvedavá kolko vás tu bude zajtra 😉 😔 😔

aninka29
23. jan 2010

dobrééééé ránko mamky 🙂

jacka
23. jan 2010

dobré ránko......... 🙂 😉

denisenko
23. jan 2010

dobré ráno....som len na skok....dnes školka nie je, tak si to asi užijem 😖 😀

letty86
23. jan 2010

dobre raaaanko
mne vcera nesiel konos
jacka, tesim sa, ze vam chutilo 😅 😵
utka, ked ma Vikuska soplik, tiez len kvapky do nosa, ked ma upchaty nostek tak davam do odparovaca a do aromalampy eukalyptovy olej...
aninka, ako?joooj, to upratovanie po Vikuske a manzelovi poznam.....

utka
23. jan 2010

Ahojte!
No mne skôr išlo o to hrdielko, že čo mu mám dať...

denisenko
23. jan 2010

utka, na to hrdielko....ja neviem, my sme vždy skončili na antibiotikách......babské recepty nikdy nezabrali 😖
dufam, že vy budete mať viac šťastia..... 😉

aninka29
23. jan 2010

kuk kuk mamky...konečne som si sadla 😝 ...celé doobedie som upratovala,varila...potom sme boli na návšteve....a teraz vegetím pri kávičke 🙂

čo zajtra varíte mamky???..manža zajtra poobede odchádza..necháva mi auto..jupííííí 🙂 🙂 🙂

utka
23. jan 2010

aninka, stíhaš...
Ja som tiež varila, upratovala, periem už za 3 práčku...
Ja idem variť zajaca na smotane s haluškami.

denisenko
23. jan 2010

aninka, ty si super žena......šak to vieme.... 😉
ja som akurát tak ohriala obed odvčera 😀 a bola s drobcom v susednej dedine na rieke krmiť kačky a pozerať vláčiky 😀
baby, kde sa dá zohnať DVD Vláčika Tomáša? dajte tipa, ja už som z toho zúfaláááá 😠

utka
23. jan 2010

deni, stiahnuť na nete a napáliť 😉.

jacka
23. jan 2010

ahojky.....no ja dnes akurát nestíham ani dýchať 😝 ...........ale už si idem vyložiť nohy na "stol"......a nejdem robiť ništ 😝 😀 😀

ja idem tiež zajka robiť ...ale na cesnaku....a už si v nom aj vegetí 😉

tak tak..na nete stiahneš všetko 😉

jacka
23. jan 2010

deni...aj moje deti chodia krmiť kačičky..ale nemusia daleko za domom máme potok 🙂

ani...tak sa budeš aspon voziť 😵

jacka
23. jan 2010

nikto nikde???.... 😉

tak dobru nocku....pekne sničky..... 😔 😔

utka
23. jan 2010

Ja som tuuuu...
Dobrú jacka.

aninka29
24. jan 2010

ahojte maminky 🙂

dnes som prváááá

ja robím dnes robím mäsko v zemiakovej placke a hranolky .......poobede budeme mať návštevu....tak ešte urobím nejaký koláč

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre