Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. jan 2010

dobré ránko..... 😉

no tak druháááá 😝

tak máte mnamky.....aninka.......a čo ideš piecť...a mužíka máš ešte doma?

jacka
24. jan 2010

hotovo.....už len zjesť 😉

letty86
24. jan 2010

ahojte, mamule...
ja len na skok
jacka, ako robis toho zajka na cesnaku?
aninka, maso v placke aj my lubime

letty86
24. jan 2010

kraaasnu nedelu prajem...ideme sa von vyvetrat, dnes tu mame ozaj krasne...tak si uzivajte aj vy 😵

jacka
24. jan 2010

aj tebe letty...... 🙂

aj tu je krásne...my sme boli doobeda.....teraz čakám pokial sa Peťulo vyspinká...a pojdme hajde 😎 😎

letty.....zajka robím den vopred.....posolím ....prešpikujem slaninkou...čo ostane dám do pekáča....nakrájam cesnak..a cibulku....další cesnak pretlačím pomiešam so solou a olejom....ponatieram zajka....pokorením a na druhý den pečiem mnamku 😉 ...............dufam že som nič nezabudla 😅

utka
24. jan 2010

Ahojte!
Tak Vikimu to neprešlo. Už aj kašle. Ide k nám svokra a bude s ním doma. Ja musím ísť do práce. Ešte som v skúšobnej dobe, tak teraz nepotrebujem prísť o prácu.
Zajtra poobede idem s ním k lekárke, tak som zvedavá, čo nám povie...

jacka
24. jan 2010

juj utka ☹ ☹ .....no som aj ja velmi zvedavá čo povie.....potom daj vedieť....a aj si mu niečo na hrdlo dala?............ešte ti má kto postrážiť 😉

aninka29
24. jan 2010

ahojky..tááák,manža už odišiel ☹

jacka nakoniec som koláč nerobila...lebo návšteva došla už o dvanástej.....tak sa aspoň naobedovali 🙂

jacka
24. jan 2010

tak už ste samučké ☹ .....ale však sa vráti 😉

moje srdienko jedno už spinká......druhé je na rade...ale ešte sa hojdá 😉 ...pozrie večerniček a .....veget 😉

aninka29
24. jan 2010

aj Sabuška už spinká..a Simuška až o osmej 🙂 ...takže ja veget až neskôr

aninka29
24. jan 2010

jacka teraz som si všimla fotečky.....jáj..Peťulko je krásny...fajnučký 😵 😵 😵 ...tiež ma asi približne toľko bradičiek ako Sabinka 😀 😵 😵 😵 ..a tá neskutočná podoba s Maťkom 🙂 🙂

aninka29
24. jan 2010

idem off...všetko prečítané...môžem ísť 🙂

dobrúúúú nocku 🙂

jacka
24. jan 2010

dobru noc............................. 😔 😔 😔

leninka75
25. jan 2010

ránečko!!! 🙂 ...............neskutočná zima!!! ☹ ☹ ............do kedy ešte???..............
bola som meniť ten nurofen.........úplne v pohode, ešte sa na mňa aj usmiali 🙂............u nás sa opakoval minulý víkend ☹..............tatino makal so svokrom na budúcich izbách..........ja varenie, lilka, spratovanie a do polnoci likvidácia stromčeka .....konečne!! 😉............a v nedeľu ešte dobiehanie zameškaného ☹............takže PC som videla len tak z diaľky 😒 ...................
pochopíte tie predpovede počasia!!!!............včera večer som kukala joj-ku aj stv-čku a na oboch hlásili max mráz -8 st.............a u nás teraz ráno bolo -14 st.!!!!!..................to ako robia tie prepovede!!!! 😠 😠

aninka29
25. jan 2010

dobré ránko sa praje 🙂

Sabuška už neviem koľký deň sa pravidelne budí už o trištvrte na sedem...fňuk fňuk fňuk 😔 ...ja som si už zvykla na dlhý spánok...tak je to pre mňa chjááááj 😝

leni u nás je -13....a dnes v teleráne hlásili,že bude tak kosno všade...vraj v Poprade je -20

jacka
25. jan 2010

dobré......

ano ani my sme boli od druhej do piatej hore........a o 7 vstával......a to nevravím že bol hore aj Maťko.......bolia ma všetky klby....dnes nebude somnou reč 😝 .... 😀

tak ja vás trhnem ......máme -15 😝...............nekonečná zima....dufam že je to posledná takáto kosa...... 😝

jacka
25. jan 2010

leni tak pestrý víkend.......rýchlo ubehol,že? 😒

leninka75
25. jan 2010

ani neboj, to je možno len chvíľku také skore budenie 😉 ..............alebo, že by si Sabka zobrala príklad z jackiných chlapcov?? 😉...............šak pôjde do rodiny, tak nech zapadne už teraz 😉

leninka75
25. jan 2010

veru jacka rýchlo ubehol 😝 ..........len som celá dolámaná.........môžeme si ruky podať!! 😉 ............celý týždeň takto hlásia , fuj 😠 .................my sa tu sťažujeme a čo tí chudáci na sibíri s -61 st................bože ako tam vôbec môžu ľudia žiť???? 😨........................

jacka
25. jan 2010

no leni..my by sme pokapali ako muchy ☹

veru.....nech si zvyká aninka na nespavosť.......

to fakt hlásia na celý týžden takúto kosu hnusnú........ 😠 😠 ja chcem JAR!!!!!!!!!! 😎 😎

leninka75
25. jan 2010

pôjdeš s chlapcami do tej kosy jacka???............

jacka
25. jan 2010

pojdem..jasnééé....nababuškáme sa všetci traja 😉

aj slniečko vyšlo tak hádam klesne 😉 😒

denisenko
25. jan 2010

dobre ránko..... 😉
po ceste do školky som urobila kukuk na teplomer a len minus 4........ale je akosi pod mrakom, tak asi bude pršať ☹ my sa chystáme domov začiatkom marca alebo koncom februára, tak dúfam že už bude jar 😀

denisenko
25. jan 2010

jacka, pekné fotečky.....peťko nemá vlasky?denisko robil plešouna velmi dlho 😀

leninka75
25. jan 2010

čavec deni!!! 🙂 ..............čo by som ja dala z a- 4 st.!!!! 😉 ..........pošli aj ku nám............na koľko prídete domkov????..............

leninka75
25. jan 2010

jacka, veru nababuškajte a poriadne!!!!.....................

jacka
25. jan 2010

dakujem za pochvaly........ 😵 😵 ...ešte som jednu pridala.... 😉

veru minus 4...ale tak aspon plus 15....a 😎 😎

no ideme sa pomaličky chystať...niežeby sa mi chcelo...... 😝 najradšej by som sa schovala pod duchnu....a nevyliezla s tadial 😔 😔

leninka75
25. jan 2010

teeeda tá posledná je najsamlepšia jacka!!!! 🙂 🙂 🙂..........peťulko je fakt riadny bacuľko!!!!...........

babule neviete mi poradiť......potrebovala by som nejake pekne nalepky na steny do lilkinej izby........ale nechcem uz take vyslovene detske.........mozno nejake kvietky alebo motýle alebo lienky........niečo také už pre slečnu................

letty86
25. jan 2010

ahojte, mamky
o zime mi ani nehovorte, dnes som isla konecne na rehabilitaciu s chrbticou, tak som vymrzla...ale fajne bolo, teta sa ani necudovala, ze ma to tak boli,lebo som bola riadne zablokovana..uz mi trpne aj lava ruka a malicek mam taky stuhnuty, joooj, mamky ☹ este som taaaka mlada a uz su tu bolesti 😒, budem chodit cely tyzden, tak snad so to postupne zlepsi....
leninka, my sme dali malej do izby borduru, vyzera to pekne, dam foto, aby si si to vedela predstavit.....tiez som chcela nalepky, ale s tymto som spokojna, velmi to ozivilo izbicku
jacka, teraz mi napadlo, hodim tam aj tu sedacku, co si chcela vidiet..
dobru chut 🙂

leninka75
25. jan 2010

ahoj letty!!!......chúďatko...... chrbtica to veru nemáš bohviečo....... ☹ . keď si bola tehoška tež ťa asi bolela ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre