Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. jan 2010

ahoj deni 🙂 ....ja som tu len nejaký rušný deň dnes 😉 .....stále tu niekto chodí a niečo chce 😝 ......čo robkáš??
kde máme jacku???? 😨 😨 ....
aninka, riadne sa zababuš!!!!....................tuším tie mrazy teraz prišli ku vám.....my máme dnes trošku lepšie, ráno bolo len - 9 st, 😀 😀..........

aninka29
26. jan 2010

mamky dobrú chuť k obedu prajeme 🙂 🙂 🙂

my sme už po...trošku poodfukujeme a ideme zase von 🙂

neviem kde je jacka 😕 😕 😕

leninka75
26. jan 2010

dnes sa nám nejako nechce písať 😉

denisenko
26. jan 2010

baby, ste nám poslali trochu zimy? šak máme -2 cez obed, to ako čo?aspon vidím, že nie ste lakoméé 😀
jacka 😲
zamrzli ste alebo len net? 🙄 😉

leninka75
26. jan 2010

veď si uži aj ty trošku deni!!! 🙂 .....nech vieš ako je doma 😉 ..............jacka buď nie je doma alebo sa jej pokazil PC 🙂 .....inú možnosť nevidím.....................

aninka29
26. jan 2010

haloooooooooooo

jacka kde si moja?????

aninka29
26. jan 2010

dnešný deň je dlhýýýýýýýýýý...sa mi všetko vlečie 😝

jacka
26. jan 2010

kuk....... 😉

zamrzli sme.....ostali s nás len cencule 😉 ....ale nie...boli sme u zubára,......nechcite vediet ako sme zase dopadli 😝 😝 .................a potom sme ostali pri našich...teraz sme prišli.......idem to chytro pohádzať do kupela.....a prídem 😉

letty86
26. jan 2010

ahojte
jooj, mamky, ja som taka ubolena, ze az ☹ do konca tyzdna chodim na tie masaze, zatial mi nie je lepsie, skor naopak, ale vraj je to normalne zo zaciatku....iba sa povalujem po izbach a posteliach 🙂 striedam to, aby mi dlho nebolo 😀
jacka, boli ste s Matkom? my ideme na jar, tak som zvedava, ako to Vikinka zvladne, ci vobec pusinku otvori 😒

aninka29
26. jan 2010

jacka ...boli ste s Maťuldom,že? ☹ ...chjoj a čo nové...len napíš ako ste dopadli

letty...moja krásna...len vydržkaj..prvé dni masáže sú hrozné...ale potom sa to všetko uvoľní a bude to dobré 🙂 ...nech ti je čo najskôr lepšie 😵

aninka29
26. jan 2010

Sabinku som už uložila do hajan 😵 ..Simuška je už okupkaná....pozerá rozprávku 🙂 ...ešte sa dám do švungu ja a bude 🙂 ...chcem dnes kukať knigt rider 😀 😀 😀

letty86
26. jan 2010

dakujem, aninka 😵 , snad to ryyyychlo prejde
aj ja pozeravam knighta, davaju ho aj v reprize zajtra, ale budem na masazi, tak musim dnes 😅 taka ropravocka, ale da sa 😵 😀

jacka
26. jan 2010

letty...neboj aninak má pravdu...telo si musí zvyknuť........ja som ako dochrámaná.....nemožem už spať ani na bruchu lebo sa neviem otočiť čo ma tak bolia kríže 😝

jacka
26. jan 2010

aninka ..soráč...... 😠

u zubára vobec nič.....držal sa ma ako kliešť......jačal...atď.......tak vraj o pol roka...že to nemá význam......alebo ...vraj je lepšie ísť k zubárke.........ale ....niekde som čítala....že ked dieťa nespolupracuje,na vine je lekár 😕 😅 ..tak neviem

jacka
26. jan 2010

aj moja lásočka jedna už spinká.....a druha kuk večerníček na minimaxe..potom na stv...a šupito 🙂

aninka29
26. jan 2010

jacka ja s tým otáčaním z brucha na chrbát to isté..chjáj..neskutočná bolesť 😢 😢 😢

letty ..veru rozprávočka.....ale ten chalan je fešíííííí 😀 😀 😀 😉

aninka29
26. jan 2010

ja som tiež počula o tej spolupráci so zubárom..

aninka29
26. jan 2010

a kedy dávajú reprízu letty..asi doobedu,že...tak nič...budem pozerať dnes večer

aninka29
26. jan 2010

ja som hladnáááááá 😝 ....ale nieee...nemôžem jesť....ale jogurt si dám 😉

letty86
26. jan 2010

daj si aninka 😉
reprizuju to zajtra o 9.40
veru, aninka, kvoli rozpravaciemu autu to nepozerame 😉 je fesi a este aj dobry hlas dabingovy mu dali, tak sa to fajne pozera, skonci to happyendom pre nasho chlapa, no co nam viac treba, ze 😀
jooj, jacka, verim ti, ty hlavne dvihas drobca...mna uz pobolieva dlhsie a neriesila som to, uz mi trpne z toho lava ruka a malicek mam vkuse strpnuty, tiez som to mohla skor riesit 😒
mmausky, idem, zajtra kuk,pa

aninka29
26. jan 2010

pa pa letty...dobrú noc 🙂

mamky poraďte mi nejaký babský recept na kútik...neviem sa ho ani a nič zbaviť....skúšala som už všetko...v živote som nemala kútik.....a teraz ma špatí už mesiac ☹ ☹ ☹

aninka29
26. jan 2010

idem aj ja off

dobrúúúú nocku všetkým 😔 🙂

a mne s letty príjemné sledovanie telečky 😀 😉 🙂

jacka
26. jan 2010

no ako som si myslela .....muž mi čmajzol pc..... 😝

ani ja poznám jeden recept.... 😉
aninka si nejaka srandistka.....vraj sledovanie telečky 😀 😀 😀 .................tak si to užite......ja už budem dávno hajuškať....no a doobeda budeme vonku tak možem len snívať 😉

dobru nocku.......pa zajtra 😉 😔

jacka
27. jan 2010

dobré ránko........zamrznutééééé 🙂

my tu máme krásny -18......to je na nervy....kedy sa to skončííííííí 😝 😝

leninka75
27. jan 2010

ránečko!!!! 🙂 🙂 ......jacka, my sme na tom podobne 😖 😖 😖 ..............už neviem čo si obliecť, aby mi nebola zima 😖 😖.....................

aninka29
27. jan 2010

dobré ráno 🙂 ...aj u nás je brrrr 😝

jacka daj ten receptík.....možno mi pomôže 🙂 ...lebo už som z toho 😠

jacka
27. jan 2010

no mi vrav leni Peťko má 5 vrstiev...Maťko 4.......ledva sa všetci hýbeme 😠

jacka
27. jan 2010

moje dieťa je ohromé.........vybral mi plech ...vraj mám napiecť koláč 😅

aninka29
27. jan 2010

jacka veď napeč 😉 ..a čo fajné napečieš??? 🙂

a nezabudni na ten receptík na ten kúúútisko moj...cmuk 🙂

aninka29
27. jan 2010

ja dnes robím mäsko...čínu-kuracie tyčinky...mňam mňam...neskutočnú chuť mám 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre